Provident - za jakých podmínek vás může poslat do exekuce?

anny87
22. čer 2019

Zdravím. Zajímám se jestli některá nemáte zkušenost s providentem a případnou exekuci? Za jakych podmínek vás provident může do ex poslat?

barulina
22. čer 2019

Kdyz nebudete platit...jernoduche

hasara33
22. čer 2019

@anny87 být tebou bych si hodně dobře rozmyslela jestli vzít půjčku od Providentu nebo podobných pochybných společností .... silně pochybuji, že ti nabídnou výhodnější podmínky než třeba tvoje banka, u které máš účet či nějaké spoření apod ....i když se třeba na první pohled může zdát, že jejich podmínky výhodný jsou .....hodně lidí na to už dojelo takže půjčky (když už musí být) tak jedině od banky

luciebx
22. čer 2019

V životě už nikdy. Asi před 15 lety a to mi stačilo. Ty úroky masakr. Radši budu o vodě a chlebu než půjčka od providentu a jim podobným

calvac
22. čer 2019

@anny87 taky si myslim, ze je to o hubu. Nesla bych do toho. Znama na to dojela, platila jak mourovata, uroky silene. Pomalu nemela s prominutim co zrat.

sudylichozrout
22. čer 2019

@anny87 ahoj, urcite si nepujcuj u takovych spolecnosti. Pokud musis, vem si uver od sve banky. A pokud ti ho banka nechce dat, mel by to pro tebe byt dostatecne jasny signal k tomu, se na to vykaslat.

merope
22. čer 2019

Pokud už půjčku u providentu máš a nesplácíš - podobné společnosti se s exekucí nepářou. Podívej se do smlouvy, co tam máš napsané stran splácení. Jakmil neplníš, můžou to dát skoro hned do exekuce (nejdřív dluh takzvaně sesplatní = řeknou si o celou částku půjčky a šup k exekutorovi-kamarádovi). Pokud půjčku nemáš - nebrat.

anny87
autor
23. čer 2019

Mám a splácím, ale co se narodila malá nestíhám platím v plné výši. Dávám každý týden jen pár stovek a už mi vyhrožuje že jestli nezačnou platit plnou splátku že mě pustí do ex, pár lidí mi řeklo že to nemůže pokut splácím aspoň něco. Tak se ptám.

nita1984
23. čer 2019

@anny87 tak to se pletou nebo kecaji. Rozhodně to není pravda.

luciebx
24. čer 2019

@anny87 blbost. Pokud nesplacis plnou částku tak ti ex klidně daji hned. To jako si vzít auto na lízačku a místo domluvenych 5000 dávám 500 a myslím si ze mi to auto nikdo nevezme. 🤣🤣🤣🤣

veselaopicka
24. čer 2019

@anny87 muzou.. sice dikybohu ne moje zkusenost ale kamarad platil 1500 splatku a a pak nemel tak posilal 1000 nekdy 800 kc a netrvalo dlouho a mel exe. Pujcil si 10 000 a splacel jim 25000 tusim...to uz radsi napr cetelem kofidis...ale provident jsou nejvetsi svine