Co si obléct k rozvodu?

bohunka87
9. črc 2017

Holky mám dotaz. Co je vhodné obléct si k rozvodu?

panickatlamicka
9. črc 2017

Neco slavnostniho. 😂

panickatlamicka
9. črc 2017

@bohunka87 ne vazne, normalni obleceni, hlavne ciste.

kukokuko
9. črc 2017

Tento dotaz mě trochu pobavil, nic ve zlém..Já myslím, že je to putna. Nejlepší budou sexy krásné šaty, ať řádně oslavíte, že jste se blba zbavila. Taky nic ve zlém😉

ela90
9. črc 2017

Byla jsem jako svědek u rozvodu kamarádky. Došla jsem ve slušném decentním kostýmku. Když jsem si teď na tu situaci vzpomněla, tak celá atmosféra a přítomní lidé byly ve slušném ne slavnostně přehnaném oblečení a vypadalo to přirozeně. Navíc všechny emoce celé situace si nevyžadují žádnou extra péči. Mít to rychle za sebou a s vyrovnaným pocitem začít nový život.

tulikiss
9. črc 2017

slusne obleceni, vim ze u rozvodu nasich soudkyne zdrbala otce, ze mel rifle a kosily.

jipe
10. črc 2017

v džínách nebo šortkách bych k soudu nešla, ale jinak je to celkem jedno, sukně + halenka, společenské kalhoty + halenka, případně sáčko, v tomhle počasí klidně i letní šaty, pokud nebudou končit těsně pod zadkem, se špagetovými ramínky a mega výstřihem 🙂 Možná bych to přirovnala k oblečení vhodnému do divadla (dneska už asi nikdo nechodí ve večerních šatech)

eewwuullee
12. črc 2017

Ja měla dlouhé letní šaty...

monickalea
12. črc 2017

můj ex dorazil k soudu když jsme jednali o svěření malé do péče v teplákách :D musela jsem se smát.. chudinka...