Manžel platí alimenty a matka mu nedává syna

sluckynek
17. pro 2018

Manžel platí alimenty 3000 na 6 letého syna a matka ho nechce dávat manželovi co s tím ?

xxx3d
17. pro 2018

Já bych doporučila aby se manžel obrátil na advokáta, v téhle věci.

sluckynek
autor
17. pro 2018

@xxx3d to jsme již udělali , jen mě zajímalo jestli s tím nemá někdo zkušenosti

xxx3d
17. pro 2018

@sluckynek ok, tak to jsem špatně pochopila já 🙂
myslím, že takovouhle zkušenost má hodně lidí, jenže prostě těch všelijakých faktorů, proměnných tam může být vícero, proto si myslím, že adekvátní je řešit to s odborníkem, aby jaksi i druhý rodič směl vidět své dítě.

balogis
17. pro 2018

@sluckynek upravený styk soudně mají jak?

fly80
17. pro 2018

@sluckynek hlavně ať to manžel nenechá jen tak. Bohužel zkušenosti máme velké. U nás to trvalo asi dva roky. Vůbec nechápu, proč pritelovo ex mu dceru nechtěla dávat. Neustálé výmluvy na kraviny. A to její chování bylo na zblití, když to tak musím napsat. Nedejte se

sluckynek
autor
17. pro 2018

@balogis mají Jendou za dva týdny o víkendu

sluckynek
autor
17. pro 2018

@fly80 mě jen pripadne že všichni se zastávají ji a ne muže , prej nechte ji na pokoji čeká děti ..jsem podle ní psychicky labilní a pijeme oba 😂😥

sluckynek
autor
17. pro 2018

@xxx3d jako alimenty chce a není schopna ho jednou za dva týdny manželovi dát

balogis
17. pro 2018

@sluckynek domluva nepujde?tak bych se obrátila na OSPOD ,tak vám poradí,a pak případně soudně,asi to jinak nepůjde 😡alimenty každopádně platit musí at je to jak je,proto by bylo dobré to řešit co nejdříve.

fly80
17. pro 2018

@sluckynek kdybys slyšela co podle pritelovo ex dělal on. Fakt by potřebovala proplesknout, protože to nebyla pravda. Vykládala to na sociálce a když tam pak on jel, tak tam s ním mluvili jak s bezdomovcem, alkoholikem. Fakt hnus. Přitom on ani nepije a nikdy nepil. Tenkrát to pro nás bylo hrozně těžké. On mi doma brečel, úplně se sesypal. Nechápu, proč tohle některé "matky" dětem dělají. Přitom se ani on nerozesel s ní, že by mohla být naštvaná 😡

irena1111
17. pro 2018

a co jí pohrozit, že si otec pro syna přijde za pomoci policie?

balogis
17. pro 2018

@fly80 to je hrozný.Ja mam opačný problém,otec dcery se o ní nikdy nezajímal,pil,drogy,skončil se zloutenkou na ulici,pak ve vězení kde je i teď ,alimenty neplatí,dluh ma přes půl milionu,nikdy uz nebude žít normálně.My máme teda nového tatínka a ročního brasku pro moji devitiletou slečnu takže mě to netrápí,ale když sem byla s holkou sama,tak sem si říkala co bych dala za to,kdybych měla ex který platí a jednou za dva týdny si holku vezme a ja budu moct vydechnout nebo jít na brigádu a vědět,ze dceři nic nechybí a je s normálním člověkem,který je zodpovědný.co ji k tomu vedlo,ze toto říkala na socialce?z toho se člověk asi hrozně špatně ospravedlňuje ne?

balogis
17. pro 2018

@irena1111 to taky může no

fly80
17. pro 2018

@balogis no vidíš. A co by za to ten můj dal, kdyby ta jeho ex byla taková. Má novou rodinu, manžela, další dvě děti a stejně nic. A teď už to léta ani neřešíme. Malá byla při každém předání jak vygumovana. To vypadalo, že ji mamka doma říká, že táta je snad vlkodlak, nebo nevím. V rámci zachování její normalnosti jsme se s přítelem dohodli, že ji nechce trápit a nechali sme to být. Ale je to hrozný. Co jí k tomu vedlo fakt nevím. Mohla mít víkend pro sebe, navíc jsme malé vždycky nakoupili a dostala to s sebou. Kdyby chtěla, přítel by mohl být s malou i sám, jestli měla problém se mnou. Ale my spolu začali chodit až rok po tom, co oni dva už spolu nebyli. Prostě to nechápu. Máme s přítelem teď dcerku a čekáme druhé a on je ten nejlepší táta co znám. Málo kterej chlap se umí tak postarat i dítě. Je to pak smutné, když by maminka chtěla a otec nemá zájem 😡

balogis
17. pro 2018

@fly80 tady je pak blbý,ze tím trpí dítě ,dospělí by se měli umět domluvit 😢to jak se zachoval váš muž je na jednu stranu zvláštní ze to tak nechal a na druhou úctyhodné a nesobecke,šlo mu o dobro dítěte.nic není jen černé nebo bílé no.

sudylichozrout
17. pro 2018

@fly80 Někteří lidé nesnesou pomyšlení na to, že se ten druhý z páru má dobře. A když byl náhodou odejit, tak má fňukat v koutě, že mu utekl nejlepší partner pod sluncem a ne si co zakládat jinou rodinu a být šťastný. Setkala jsem se s tím ve svém (naštěstí celkem širokém) okolí. Je to humus.

fly80
17. pro 2018

@balogis to nebylo je to jeho rozhodnutí, ale naše dohromady a věř mi, že to nebylo ze dne na den. Z té malé by po tom vyplachu co musela prožívat vyrostl fakt magor. A já nejsem zastánce toho, že se mají tatínkové bít i za tuhle cenu. Dítě musí mít prostě vždy přednost. Je mi líto, že se s paní nedalo nijak domluvit.
@sudylichozrout ano, popravdě si myslím, že o tohle nakonec šlo. Měl zůstat dosmrti sám a plakat ji do SMS, jak je mi to stále líto.

sluckynek
autor
17. pro 2018

@fly80 mě píše ve stylu že dobře že nám dítě umřelo že to mám zato že jsem jim sebrala otce od rodiny...že když budu doma tak mu ho nedá , že se k nim nemám přibližovat když ho vrací. Že oba pijeme

sudylichozrout
17. pro 2018

@fly80 Jednoznačně. Vždyť kdo ti bude spolehlivě lechtat ego, než opuštěný partner, co je z rozchodu na dně a prosí o milost?

martaskaaa
17. pro 2018

@sluckynek tohle může napsat jenom bezcitná kráva 😞

fly80
17. pro 2018

@sluckynek a on odešel od ní kvůli tobě? To pak často ty ženský mají nějaký blok. Já vždycky říkám, že pokud by náš tatínek odešel kvůli nějaké ženské, tak to musím překousnout. Prostě je to její táta a přes to nejede vlak. Prostě bych to musela překousnout. Ale tedy že ti píše, že je dobře že vám umřelo dítě je hnus jako prase.

sudylichozrout
17. pro 2018

@sluckynek To je strašlivý. Nenávist zatemňuje rozum...

merope
17. pro 2018

@sluckynek Kamarádi a známí mají většinou zkušenost, že to vůbec nebylo dořešeno soudně. Vy už rozhodnutí soudu máte - jak argumentuje, že ho nechce dávat? Tohle už je porušování rozhodnutí soudu = kdybyste chtěli, mohli byste dítě pomalu vysoudit do vlastní péče. Resp. to bude hodně velký argument pro vás. Advokát určitě poradí, která instituce toto řeší nejlépe.

fly80
17. pro 2018

@sudylichozrout bohužel. Jsem asi jiná, já bych to nedokázala už jen kvůli dcerce. Má dva rodiče a musela bych to zkousnout. Než jsem šla na mateřskou, tak sme doma měli taky takovou stridavou péči 😂 Mám práci daleko a musela jsem tam tři dny v týdnu zůstávat a staral se přítel. Tak bych i tohle dala.

sluckynek
autor
17. pro 2018

@fly80 nebyly spolu a po půl roce jsme začali spolu . Já chápu že to že umře dítě se stane , nesu to špatně a ona mi fakt nepřidává a když vidím jak je smutnej manžel 😪 kdyby si uvědomila že i ji se to může stát . A já jelikož bych tohle nikdy neudělala kluka beru že je chlapův nosím mu věci z práce. Naše rodina mu kupuje věci na Vánoce a její vděk. ? Kdyby si to zažila tak tohle nikdy z úst nevysloví

merope
17. pro 2018

@sluckynek No, tak já spíše tipuji, že žárlí a že to, že mu tvá rodina i kupuje věci a má ho ráda, tak to jí bude spíše vadit než že to bude brát kladně ☹.

sluckynek
autor
17. pro 2018

@merope jsme psychopati a alkoholici.😂 Nepripadne mi už v pořádku . Snazi se nás rozeštvat s manželem . Ale já kvůli někomu takovýmu si nenechám zničit krásné manželství a touhu po vlastním dítěti

sluckynek
autor
17. pro 2018

@merope začalo to tím že jsme se vzali a když zjistila že čekám dítě o které jsme přišli

sudylichozrout
17. pro 2018

@sluckynek Nahrávejte, archivujte všechnu komunikaci. A běžte s tím na OSPOD, dejte ji k soudu. Tohle si fakt vůbec nesmí nikdo dovolovat.

fly80
17. pro 2018

@sluckynek přesně. Asi by jí to vyhovovalo, kdyby vás rozestvala a proto to dělá. Takže pokud dítě nepreda, hned zajít na ospod. U nás to řešil právník. Je tam prý pokuta až 50 tisíc. Tak jí zavolal a ona jí přivezla. Určitě nenechat být. Má povinnost, pokud to máte soudně, výkon rozhodnutí plnit. Jednou nepreda, hned řešit. Jestli na tom nejste finančně nějak blbě, vemte si na to právníka. Ono to zase na tolik nepřijde a je to jistota. Hlavně bych být tebou s ní už nekomunikovala. Píše kraviny, kope kolem sebe a to naprosto zbytečně.