• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Střídavá péče? Stačí jen naslouchat

30. května 2011 
ahojte,no tak som to konečne videla....pocity strašné...ale všetci vyjadrili ten názor,ktorý tu máme my....že si to v konečnom dosledku odnesie to dieťa......
23. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,chci jen pro pobavení napsat, že náš starý známý střídavka ze stejnomeného serveru řádil na serveru rodina, ale byl poněkud zablokován :slight_smile: a jeho příspěvy odstraněny :slight_smile:

Proč tu jeho úžasnou osvětu lidi neberou ????

Trochu mi to připomíná osud krále Kazisvěta z pohádky Princezna ze zlatou hvězdou na čele :sunglasses:
20. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: No koukám když se daří, tak se daří... Asi někoho pořádně naštval :sunglasses: to je fakt zvláštní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....paegaska,hoď link :grinning: .....géniova boli vždy v dejinách nepochopení :wink:
20. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZADEJ DOHROMADY :
rodina tečka cz

diskuse

hlavní strana - co se jinam nevešlo - kniha přání a stížností - musíš najít příspěvky asi tak z 15.6.2010

NEBO NA HLAVNÍ STRANĚ RODINY DEJ DO VYHLEDÁVAČE :
stridavka
a objeví se ti různé odkazy
20. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak žádný příspěvky z toho data jsem tam nenašla,ale všimla jsem si ho tam.Vůbec se nedivím,že to tam smazali,to bylo strašný,co tak dával za příspěvky.Ale nikdo se od něj nenechal nachytat.
Nechápu,že se ten člověk jednou nezamyslí ,proč to asi tak vždycky je.Proč si neumí říct,jestli není ta chyba v něm náhodou.Proč když má jinej názor než on všichni lidi kolem,jestli na tom třeba nebude něco pravdy.To je nějaká ta porucha duševní asi.
20. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ria80
Diskuze : Hlavní : Kniha přání, stížností a oznámení - příspěvky z 15.6.2010 a pak to pokračuje

Ale tam nejsou jeho příspěvky, ale žádosti a důvody právě pro zamezení vstupu stridavky na rodinu a smazání jeho příspěvů.
20. čer 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak,už som doma z cvičáku,zbežne som to prehliadla...to je zvláštne,že všetci majú názor a výhrady,aké sme mali my na koníkovi...že to pánom z K213 nedochádza :wink:
20. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,chci se zeptat od kolika let si dítě může samo určit,zda bydlet s otcem,nebo matkou,děkuji.
30. kvě 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondyna1977 Ahoj, na to není žádný předpis ani přesná hranice - soud by měl vzít v úvahu názor dítěte v rozsahu, jaký odpovídá jeho vypělosti. Nezletilé dítě si to nikdy nemůže určit úplně "samo", ale čím je starší, tím spíš by jak rodiče, tak isoud měli vzít jeho názor v potaz...
30. kvě 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondyna1977 já myslim, že ohled na přání dítěte se bere od 12 let
30. kvě 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek