Detektivní seriál. Máte tip?

katule1990
3. dub 2023

Ahoj holky,
pojďme si dát tipy na nějaké dobré detektivní seriály. Zítra nastupuju do nemocnice na operaci, pár dní tam pobudu, tak přemýšlím, jak se zabavit 😁. Mám ráda např. seriál Zločin (dánská i americká verze), Most, Stranger things, Hercula, Marplovku, Vraždy v Midsomeru, Šťastné údolí, Dextera nebo La casa de papel.
Případně ráda kouknu i na tipy seriálu pro ženský jako jsou Zoufalý manželky nebo Devious Maids 😁.
Děkuju ❤️

budouci_maminka
3. dub 2023

@katule1990 ja mam rada jeste Bones, Sherlocka Holmese a Mentalistu..

bubbi
3. dub 2023

Trochu retro, ale miluju - Profesionálové, Randall a Hopkirk, Zahalte jí tvář 😊

anetka1701
3. dub 2023

Doporučuji "Lucifer" 😍 jestli neznáš, budeš ho milovat...

katule1990
autor
3. dub 2023

@anetka1701 Dekuju, toho jsem zrovna take videla 😁. A je taky super.

levandule_k
3. dub 2023

Mně se líbil Advokát https://www.csfd.cz/film/1103193-advokat/prehled/
Dobrý boj https://www.csfd.cz/film/476774-dobry-boj/prehled/

@anetka1701 Právě jsem zvažovala, jestli se tam Lucifer vejde žánrově 🙂 Spoustu lidí ten seriál miluje. Hlavní postava mě neskutečně bavila, ale seriál není to moje srdcovka, nicméně za shlédnutí stojí, patří to k super počinům Netflixu.

pavlinar
3. dub 2023

Tohle pry, bohuzel jsem jeste nevidela. https://www.csfd.cz/film/300744-zlociny-z-vreso...

lauriak
3. dub 2023

Sedmilhařky, Mělas to vědet , Pustina

veru181
3. dub 2023

Já mám ráda Mentalistu a už docela “historické” Odložené případy.

katule1990
autor
3. dub 2023

Super, dekuju, uz to projizdim 😁. Jeste je super Temny pripad, pak celkem Endeavour nebo Vrazdy na Shatlandech.

kakamila12
3. dub 2023

@veru181 Jooo, Odložené případy jsou super 🙂 . A ještě mám z těch starších ráda Beze stopy.

lv
3. dub 2023

K té první části se mi hodi Endeavour, Happy Valley, Broadchurch, Mindhunter, Millenium, Wallander, Luther, River, The hour, Criminal UK, Skandál po anglicku Criminal Německo, i Španělsko a Francie nejsou blbý, dal Černí motýli, Le bureau de legend, Naši kluci, Hatufim, Kfulim a milovaná Fauda, prakticky si zadam na csfd žebříček, vlastní vyber, krimu, a stát - V. Británii - skoro vše co natočí BBC jako miniserie, i ITV nejsou špatný , Švédsko, Dansko, Norsko, Island, Izrael, to jsou moji nejoblíbenější. Takovy ty Sedmilharky atd me neberou

lv
3. dub 2023

@katule1990 jo, tak ty vsechny tez miluju

veru181
3. dub 2023

@kakamila12 To šlo vlastně často hned po sobě 🙂

budouci_maminka
3. dub 2023

jo a vlastně C.B. Strike od Rowlingové (co napsala Pottera), to taky miluju..

tinie
3. dub 2023

@katule1990 Ja doporucuju Mare of Easttown a Blackbird 👍🏼👌

nikoulinka
3. dub 2023

Super je cesky (a to české seriály až tolik nemusím) Pustina. To jsem sjela na jeden dech.

kiluau
3. dub 2023

Devadesátky, Případy 1. oddělení 😀

kitycat
3. dub 2023

A co slovensky dokumentarny serial Najväčšie kriminalne pripady Slovenska?

llluckaaa
3. dub 2023

@anetka1701
@katule1990 Holky, má cenu toho Lucifera i 5. a 6. sérii? Já zatím skončila u čtvrté, ta mi přišla nejlepší, a má strach, ze dalšími seriemi si zkazím dojem. Kdyby ti stačil podcast jen na poslech, tak doporucuju Opravdové zločiny. Jinak z televizních dokument ČT, který se jmenoval nějak jako největší české kriminální případy.

anetka1701
3. dub 2023

@llluckaaa já se bála... Ale je to super 🙂 líbil se mi i konec, myslím že fakt dobrý 😍

llluckaaa
3. dub 2023

@anetka1701 No já právě četla recenze a prý šla kvalita dolů. Mně se moc líbil i konec 4. série. Ale dám teda i další. Dík.
@katule1990 Tak ten český dokument se jmenuje trošku jinak, ale fakt stojí za zhlídnutí 😉 https://www.ceskatelevize.cz/porady/10993853591...

anetka1701
3. dub 2023

@llluckaaa je to otázka vkusu... Některé díly horší, jiné lepší, něco se mi nelíbilo (nechci spojlerovat), ale na to, jak to mohli po.....t se s tím poprali moc pekne 🙂

katule1990
autor
3. dub 2023

@llluckaaa Na legendy kriminalistiky koukam, jeste jsem nevidela vse, musim to vzdycky vydychat 😅. Mam rada Vanurovy dokumenty, treba i Za minutu 12. To uz je teda jiny "zanr", ale na to jsem se teda kazdy tyden tesila.

levandule_k
4. dub 2023

@llluckaaa Já potřebuji vždy znát jak to dopadlo, takže já to dokoukala a celkově nelituji a mám to jak @anetka1701 něco se mi líbilo, něco ne. Já občas nudnou scénu přeskočím...

mirecka.jaroscakova
4. dub 2023

Harrow, White Collar, Balthazar

nijij
4. dub 2023

Já miluju seriály Chicago PD. Ale je to spíše kriminálka. Pak k tomu Chicago Fire a Chicago Med

alice180
4. dub 2023

Svět pod hlavou