Vánoční kreslené pohádky. Máte tip pro děti 5 a 7 let?

pribylovapetra
16. pro 2021

Zdravím všechny, prosila bych tip na nějaké vánoční pohádky nebo filmy, asi kreslené, vhodné pro děti 5 a 7 let. Teď jsme koukali na Polární expres,tak něco na ten způsob. Asi mi nebude vadit když to bude nějaký americký kýč. Děkuji

mamikry
16. pro 2021

@pribylovapetra Napada me jen Grinch a Ukradene Vanoce Tima Burtona, ale to je mozna pro deti strasidelne. 🤷‍♀️

janina228
16. pro 2021

A mě ještě napadlo Mickeyho kouzelné Vánoce, Vánoce s Olafem a třeba Šťastný a veselý Madagaskar🙂

pribylovapetra
autor
16. pro 2021

@mamikry to asi jo. Z toho důvodu jsem zavrhla i vánoční koledu..

honeya
16. pro 2021

Vánoční rolničky

jaja01k
16. pro 2021

Sobík Niko, vánoční díl Jak vycvičit draka.

plamenek
16. pro 2021

Legendární parta - animovaná pohádka či film pro děti z roku 2012 (USA), Legenda o sovích strážcích - z roku 2010,

sigyn
16. pro 2021

Kdopak to mluví 3

gracinka7
16. pro 2021

@pribylovapetra Za mě Vánoce s Olafem, Shrekoleda a ještě je myslím vánoční Madagaskar.
Mickeyho nedoporučuju, řeší tam, že musí koupit dárek pod stromeček a třetina pohádky je jen o tom. Což u dítěte věřícího na Ježíška nechceš.

maki90
16. pro 2021

@pribylovapetra vidíš, a třeba moje 4,5leta vánoční koledu miluje 🙂 zkusila bych toho vánočního Shreka nebo tučňáky z Madagaskaru (nevím přesně,jak se to jmenuje).

janina228
16. pro 2021

@gracinka7 Shrekoleda je ještě vlastně taky super 😉.. no a těch vánočních Mickey je víc, tenhle co myslím se jmenuje Mickeyho kouzelné Vánoce a je to z roku 2001.. je to víc příběhů - Daisy a Minnie jako krasobruslařka a tak..

klokanka31
16. pro 2021

@pribylovapetra Za mě jsou nejlepší Dva mrazíci, je to sice český a krátký (asi 12 minut), ale krásný...

pribylovapetra
autor
16. pro 2021

@klokanka31 jojo,to znám..

pribylovapetra
autor
16. pro 2021

@maki90 teď jsem se dívala, že ta Vánoční koleda má víc verzí a strašidelná je ta poslední.

rebe
16. pro 2021

Kdyby nevadil hraný film, tak Vánoční kronika je super! Koukala jsem s dětmi loni, takže jim bylo 5 a 7 let, a hned jsme dali i druhý díl, jak se nám to líbilo.

wladimira
17. pro 2021

@pribylovapetra Klaus ❤️

klokanka31
17. pro 2021

@pribylovapetra Ještě mě napadla Myší pohádka

hanafaustyna
17. pro 2021

Mě se hrozně líbila Šťastná hvězda. Je to vánoční příběh z pohledu oslika

pribylovapetra
autor
18. pro 2021

@hanafaustyna díky za tip,včera jsme koukali, decka dneska ráno znovu. Přiznám se,že moc nemusím ty rádoby vtipné ukecane postavičky (i když tady to nebylo tak hrozné), ale děcka už si hodinu hrají na mlýnské osly a utíkají před mlynářem...