Dávat dětem mobily nebo nedávat. Co myslíte?

robinzonka11
20. led 2020

ja svejm dete kluk tretak nosi mobil v tasce a holce chceme také ji poridit mobil

zuzkasim
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
20. led 2020

No nezminujete se o věku dítěte hlavně a o to jde.. Myslím si hlavně, jak to u některých vidím, tak že, když jsou dítěti 3 roky, mobil opravdu nepotřebuje.

cilkat
20. led 2020

Mě přijde dobré řešení tlacitkovej, kterým se dovolam rodičům... Od doby, kdy dítě nepredavam přímo učiteli.

jjasmina
20. led 2020

@cilkat jedině tak, když už..

izz76
20. led 2020

Co řešíš? Pokud děti mobil potřebuji, pohybují se venku sami, tak proč jim neporidit mobil.. To je jako se ptát jestli vyprat prádlo v pračce nebo na valše..

sudylichozrout
20. led 2020

Prelozte mi to nekdo, prosim... Diky.

kecafon
21. led 2020

Dceři je 10 let a mobil má, ale do školy jí ho nedáváme, i třídní říkala, že to děti nepotřebují, že chtějí, aby se spolu děti ve třídě bavili a ne čuměli do mobilů.Koupili jsme jí ho, když jí bylo 8 let.Má ho jen na polouchání muziky, hry, ale max. půlhodiny denně.Sama nikde nechodí, je ZTP, do školy vozím a ze školy též.

zmrzlinka
21. led 2020

Syn 7 let má mobil.Do školy ho nenosí.Ma ho když je sám doma nebo kdyz jde na angličtinu a občas na něj hraje hry.

pospis
23. led 2020

Synovi je 7let je v prvni tride a ma hodinky se sim kartou a gps lokatorem. Nosi je jen, kdyz jde sam ze skoly. Behem vyučování je ma v aktovce. Az v satne při odchodu si je nasadí. vetsinou mi zavolá ze uz vasel ze skoly a pak ze je doma. Jsme max spokojeni. Když jde ven na hřiště, s kamarádama nemusíme resit kam s mobilem, hodinky ma na ruce kdyz je doma sam muzu mu zavolat nebo on nam... telefon jsem nechtěla, doufám ze hodinky ještě par let vydrží nez pořídíme mobil

sobist
23. led 2020

@pospis Tohle zní jako super nápad. Sice to budeme řešit až za pár let, ale předem zřejmě díky za tip!