Kluk venku nadává synovi

calvac
17. črc 2019

Holky, jak byste resily tuto situaci? Nebo resily byste vubec? Kamoska ma devitileteho syna, ktereho pousti ven okolo panelaku. Neustale mu ale nadava starsi kluk, nadava i na jeho mamu (tedy mou kamosku). Vcera ho kopl do holene. Kamoska nevi, jak to resit, jen rekla svemu synovi, at si kluka nevsima. Jenze kluk za nim leze a ma stale narazky. Tomu vsemu pry nic nepredchazelo, syn kamaradky udajne nezacal. Co byste delaly?

sudylichozrout
17. črc 2019

@calvac Kolik tomu starsimu sigrovi je? Osobne bych to asi nechala vyridit tatinka. Jestli je tatinek k dispozici, at za tim klukem jde a gentlemansky ho pozada, aby jeho syna nechal byt a rekne mu, co bude nasledovat, pokud neposlechne. Vymyslete nasledny postup a ten at mu otec sdeli. Zadne hrubosti, jen odmereny a razny apel. Kdyz to nezabere, at zacnou konat to, co mu rekli, ze bude nasledovat.

zelenaesmolda
17. črc 2019

@calvac
ja bych si pockala nekde za rohem at me ani jeden nevidi,zajimalo by me jestli si opravdu ten syn kamaradky nezacal.kluka bych asi pak sledovala az domu a zjistila bych si jeho jmeno,resila to s jeho rodici.

lery92
17. črc 2019

@calvac vylezla bych ... A bylo by to poprvé a naposled . Protože od zadnyho fakana se urážet nenechám . Hlavně rada , nevšímej si ho ' , mě nikdy moc neutěšila a nepomohla ( byla sem šikanována na základní škole ) , máma tu větu milovala , jako by to mělo pomoct ...

zelenaesmolda
17. črc 2019

@lery92
a co bys udelala?servala ho?dala mu pres drzku?ani jedno by nemelo zadny efekt pokud jde o pubertaka.akorat by videl,ze te vytocil a mel by z tebe psinu.pravdepodobne ma vic sily nez ty tak co bys vyresila?

gracinka7
17. črc 2019

@zelenaesmolda v horším případě jim přijde namlátit i jeho táta. Ten kluk to musel někde okoukat...

lery92
17. črc 2019

@zelenaesmolda tak především bych se šla přesvědčit , že za tím nestojí třeba nevracena hračka ( že vina není na straně mého dítěte ) , dále by mě zajímalo , co jsem tomu dotycnymu udělala já , že mi nadává a v neposlední řadě by mě zajímalo kam až to bude gradovat , od kopance do holeně ... zda to v této úrovni skončí či hodlá pokračovat až k noži , který pošle synovi mezi žebra . A přes držku bych mu nedala páč mě přerůstají i desetiletý děti , každopádně konfrontace ,,face to face " by mohla pomoci s tím oč evidentně stojí všichni ( já , me dítě i ten sigr , co my dítě asi nemá rád ) t.j vzájemně se nevidět už nejlépe nikdy

zelenaesmolda
17. črc 2019

@gracinka7
nemusel to nikde odkoukat

@lery92
tak jasne,ze pred tebou neudela synatorovi nic.naopak to muze byt jeste horsi jakmile nebudes v dosahu protoze synator "bonzoval" tak mu namlati.

lery92
17. črc 2019

@zelenaesmolda hele a teď si představ situaci , že ho ,,vysledujes " k baráku , kde sigrovi v trenkach otevře starej s pivem v ruce a cigaretou v koutku .Na uvítanou dá synatorovi facana a ty si uvedomis , že jeho máma je ta smradlavá smazka , co jí potkáváte v zdejší samosce kupovat deset piv a dva rohlíky ...
Víš chci tím říct , že děcko vychovávány a k něčemu vedeny nemá potřebu šikanovat mladšího...asi bude problém ukrytého někde jinde než za rohem paneláku .Navíc za my bonzovani jeho rodičům můj malej přes držku nedostane?

zelenaesmolda
17. črc 2019

@lery92
a co kdyz je to naopak?co kdyz rodice jsou prave sporadani a kluka drzi zkratka?maji na nej prehnane naroky a on si frustraci vybiji na jinych?to nevyresime,tech duvodu muze byt spousta.
no pokud to budou vedet rodice a jsou normalni tak si to s nim vyresi a kluk uz si nedovoli...

calvac
autor
17. črc 2019

@calvac holky, moc se omlouvam. Zapomnela jsem, ze mi kamoska rikala, ze ten dotycny kluk zije s matkou a jejim pritelem, ktery neni otcem kluka. No a ten pritel je pry dosti agresivni. S kym to pak resit, ze? Policie, socialka...?

calvac
autor
17. črc 2019

@sudylichozrout sigrovi je asi 11 nebo 12 let. Ano, kamoska ma manzela, tudiz otce sveho syna.

zelenaesmolda
17. črc 2019

@calvac
tak hlavne bych sehnala nejake dukazy,jinak je to JPP
zkusila bych to resit s matkou,pokud by to nezabralo tak socialka.

sudylichozrout
17. črc 2019

@calvac Dobrá, tak ať to nejprve řeší táta, pak ať se když tak obrátí na sociálku. V té rodině bude nějaký větší problém.

calvac
autor
17. črc 2019

@lery92 s tim "nevsimej si ho" mas pravdu. Ale co klukovi rict? Je jasne, ze nejdrive se zeptat na duvod nadavek, ale dale? Udam te na policii? Na socialku? .......

ariadna12
18. črc 2019

Ja bych zapojila socialku.

makronka222
18. črc 2019

Sla bych za tim smejdem sama, pripadne nekde odchytla a zduraznila mu co po nem chci. Pokud jsou na nej hnusni doma, dat udani na socku

20190418
18. črc 2019

No, tak v první řadě bych se opravdu ujistila, že můj syn nemá podíl viny. Co si budeme povídat, tak děti rádi kecaj a tvářej se jako andílci. No a pak bych tomu klukovi v klidu řekla, že se mi nelíbí jeho chování a že si chci promluvit s jeho mamkou. Podle mě si prostě děti mají řešit věci mezi sebou a rodiče taky tak. I kdyby to byl totiž sebevetsi parchant, tak nastoupit na něj povede jen k vyhlášení války. To je pak každá matka lvice ochrankyne, i kdyby byla na potomka sebe víc naštvaná. Pokud by mi maminku nezavolal, tak pak bych si zjistila třeba od sousedů, kde bydlí a šla to s ní v klidu vyřešit. Ať si ho srovná sama, já jsem přeci dospělá a nebudu se hojit na malém klukovi. Policie a socialka je určitě až druhá varianta.