Tchyně. Co byste dělali vy v téhle situaci?

nataliere15
3. srp 2023

Vycházeli byste s tchýni, která vám nadává do pič a kurev? Asi bych byla úplně blba kdybych ji ještě pozdravila ze?
Ona je taková, ze vše musí byt podle ni a když není tak je špatne. Včera chtěla zavarovat v troubě a řekla jsem ji ze ne, ze jednu troubu už kvůli toho pokazila a tak to začalo. Podotýkám ze v baraku je vše od manžela.
Bydlíme s ni..
co byste dělali vy v téhle situaci?

zelenaesmolda
3. srp 2023

@nataliere15
Bydlite vy s ni nebo ona s vami?

te_reza
3. srp 2023

Pokud ti takhle nadává, tak to asi není jen tak něco,ne? Samozřejmě bych si to líbit nenechala, ale moc se mě to nezdá. Navíc já bych s tchýní nikdy nebydlela. Ani s našima.

nataliere15
autor
3. srp 2023

@zelenaesmolda ona s námi

nataliere15
autor
3. srp 2023

@te_reza nelíbilo se ji, ze jsem ji něco zakázala. Proto tak vyletela. Já se s ni vždy právě snažila vycházet po dobrém. Ale uz na to asi kašlu.

zelenaesmolda
3. srp 2023

@nataliere15
A manzel na to co rika,ze ti takhle nadava?

nataliere15
autor
3. srp 2023

@zelenaesmolda vždy se mě nějakým způsobem zastane.

zelenaesmolda
3. srp 2023

@nataliere15
Ja bych si ji nahrala pro pripad,ze ti manzel nebude verit a tchyni,ktera bydli u vas a jeste ma tu drzost ti sproste nadavat bych vyrazila.Ale samozrejme se na tom musite shodnout.

te_reza
3. srp 2023

@nataliere15 a co si ji na to řekla? Já jsem v tomhle stará škola, ale všichni se i ve vší nasranosti respektujeme a tohle by z nás nevypadlo. Takže si to prostě nějak neumím představit. A proč s váma bydlí?

nataliere15
autor
3. srp 2023

@zelenaesmolda stavíme ji vydle nás vymnenek. Ale tak rok asi potrvá než se tam bude moc nastěhovat. Ještě mě napadlo ze bych šla k našim, než bude postaveny. Ale tady máme plno zvířat a manžel by k našim nešel 😬

nataliere15
autor
3. srp 2023

@te_reza tak taky jsem ji řekla svoje a nic hezkého to nebylo. Nenechám si srat na hlavu. Navíc to nebylo poprvé co mi řekla ze jsem pica..

xxx3d
3. srp 2023

nevycházela, resp. nemohla bych s takovým člověkem žít
musí bydlet tak blízko vedle vás?
to nebude dělat dobrotu, navíc takováhle mluva před dětma...možná ještě nemáš, ale i tak...
hele, to bude peklo, a když ne peklo, tak strašně těžký, než tchýně pochopí, že to někdy podle ní nebude.

zelenaesmolda
3. srp 2023

@nataliere15
Ale proc bys mela odchazet ty nebo manzel?Barak je vas a ona je ta,ktera se neumi chovat

j.a.n.i
3. srp 2023

@zelenaesmolda No, nejspíš protože ji manžel nehodlá umravnit (i když ono ještě zavisí trochu na tom, jak on k tomu baráku přišel, pokud ho dostal od tchýně, tak je zas v trochu blbé situaci)... A jinak tedy ono se nic nezmění, ani když bude mít výměnek.

nataliere15
autor
3. srp 2023

@j.a.n.i nedostal, vzal si na něho hypotéku aby ho mohl mít. Manžel říkal, ze takhle vyhnala všechny jeho předchozí přítelkyně. A je to jeho matka tak ji vyhnat nechce.

nataliere15
autor
3. srp 2023

@xxx3d ona jinde bydlet nechce, tohle bylo jedine řešení. Do bytu by nikde nesla.

nataliere15
autor
3. srp 2023

@xxx3d děti máme dvě. A neboji se před nimi tak mluvit. Samozřejmě mi to taky vadí. Naštěstí nejstaršímu jsou 2,5 roku tak z toho nemá rozum.

j.a.n.i
3. srp 2023

@nataliere15 No, takže máš problém s manželem a nikoliv s tchýni a je velmi pravděpodobné, že vyžene i další, tentokráte manželku, která naivně předpokládala, že v jejím případě to bude jiné.

zelenaesmolda
3. srp 2023

@nataliere15
Jak nechce?Barak neni jeji,nema pravo se k vam takhle nakvartyrovat a jeste byt sprosta.
Vubec bych se ji neptala jestli by do bytu sla nebo ne.Nediskutovat,vyrazit s ni dvere.
A s manzelem,ktery ocividne neprestrihl pupecni snuru taky udelat poradek protoze odchod v tvem pripade neni reseni-ty bys na tom byla hur,deti taky a tchyne by zase zvitezila.Pokud takhle vyhnala vsechny pritelkyne tak bych si just dala zalezet na tom,aby u me se ji to nepovedlo.Co ji treba priste az bude sprosta rict-Ano,maminko,rikala jste neco?A mluvit s ni jako s malym ditetem.Davat najevo,ze na tebe tohle neplati.

j.a.n.i
3. srp 2023

@zelenaesmolda No, trochu problém bude manžel, který evidentně upřednostňuje matku před partnerkami. A pokud tu hypotéku bral před manželstvím, tak je barák jen jeho a ona bude mít max nárok na vyplacení toho co šlo na hypo.

zelenaesmolda
3. srp 2023

@j.a.n.i
Vsak pisu,ze si s nim ma udelat poradek.

xxx3d
3. srp 2023

@nataliere15 hele... že z toho nemají rozum není tak docela pravda, protože to mají "naposlouchaný" jako běžná slova, až pak budou mluvit, tak to automaticky zahrnou do slov, ale to není největší problém, největší problém je ona a vy všichni dohromady, a bydlet s takovým člověkem defacto pod jednou střechou je na "odstřel"

možná bys tomu svýmu měla jemně ale důrazně, trvat si na tom, podat, že rodina jste vy čtyři, ona je babička vašich dětí, ale primárně rodina, jste vy čtyři, takže prostě určit meze, vymezit se k ní, i když je to jeho matka, jinak svým chováním vyžene tebe a děti z jeho života, jestli mi rozumíš

zelenaesmolda
3. srp 2023

@xxx3d
Vsak o to vyhnani ji presne jde.Uz tim tuplem bych to nedovolila 😂

koordinatorka_odboje
3. srp 2023

Vymenek vedle vas? A ona vam tak pomaha s detmi, zviraty, ze ji touzis mit vedle?

zrzinda
3. srp 2023

Tchyni, která by mi nadavala do kurev, bych zabalila kufr a posadila ji na nejbližší autobusovou zastávku. Ať se třeba posere. 🤷‍♀️

nataliere15
autor
3. srp 2023

@koordinatorka_odboje já potom netouzim vůbec 😕 se zvířaty jen když jsme pryč a dětmi moc ne. Jestli si je vezme za den na 5 minut tak je to moc.

zelenaesmolda
3. srp 2023

@nataliere15
A kdo na tom teda trva,ze tam bude bydlet?Manzel?

nataliere15
autor
3. srp 2023

@zelenaesmolda hlavně tchyně, ona by nikam jinam nesla

zelenaesmolda
3. srp 2023

@nataliere15
Ale kdyz barak neni jeji tak si nemuze diktovat kam by sla nebo nesla.Kdyz ji vyhodite tak bude muset jit.

gruyerre
3. srp 2023

@nataliere15 to snad není možný ani, že tohle trpíte 😀 ještě řekni, že vejminek stavíte z vašich peněz

nataliere15
autor
3. srp 2023

@gruyerre Jo. Ona neumí hospodářit s penězi. Nemá ani korunu.