Tchyně. Co byste dělali vy v téhle situaci?

nataliere15
3. srp 2023

Vycházeli byste s tchýni, která vám nadává do pič a kurev? Asi bych byla úplně blba kdybych ji ještě pozdravila ze?
Ona je taková, ze vše musí byt podle ni a když není tak je špatne. Včera chtěla zavarovat v troubě a řekla jsem ji ze ne, ze jednu troubu už kvůli toho pokazila a tak to začalo. Podotýkám ze v baraku je vše od manžela.
Bydlíme s ni..
co byste dělali vy v téhle situaci?

gruyerre
3. srp 2023

@nataliere15 to snad ne 🙈 to takhle chceš žít se sprostou tchýní po boku do konce dnů jedné z vás?

nataliere15
autor
3. srp 2023

@gruyerre to určitě ne. A kdyby byla jen sprostá. Na baraku nic neudělá a nadává mi do bordelarky. Nadává mi i za to, ze je moje vina ze syn nejí a dyktuje mi jak ho mám nebo nemám vychovávat. A s manželem nám keca snad do všeho 😬 má několik dcer a těm vykecala ze jsem ji včera řekla taky ze je pi. A ty se ji akorát zastali 😕

gruyerre
3. srp 2023

@nataliere15 ale tady je opravdu jediné řešení, abyste jí s manželem řekli, že tohle soužití nedělá dobrotu, a že si má najít jiné bydlení

orangutan123
3. srp 2023

@nataliere15 Tak ať si jí ty dcerušky vezmou pod křídla

nataliere15
autor
3. srp 2023

@orangutan123 to ani jedna nechce. Jinak mě to samozřejmě taky napadlo.

j.a.n.i
3. srp 2023

@zelenaesmolda No, manzel ji evidentně vyhodit nechce a zakladatelka je na to mala paní.

orangutan123
3. srp 2023

@nataliere15 To je pak těžko, možná kdyby jí měli aspoň 14 dní doma, tak by poznali jak je to těžké. A vlastně bych to navrhla jen tak mezi řečí i tchýni. Že jestli se jí nelíbí u vás, tak může jít k dcerám

koordinatorka_odboje
3. srp 2023

@nataliere15 Kupte byt. Napsany bude na vas, muze tam bydlet. Jestli se ji nelibi, at si zaridi bydleni sama.

zelenaesmolda
3. srp 2023

@koordinatorka_odboje
To tak,jeste bydleni ji zarizovat.

koordinatorka_odboje
3. srp 2023

@zelenaesmolda oni ji ho uz zarizuji...stavi ji vymenek vedle nich. Byt psany na ne mi prijde jeste dobry oproti tomu, aby ji postavili barak vedle nich.

sahrazad1
3. srp 2023

Ta vám rozloží manželství ….

nataliere15
autor
4. srp 2023

@koordinatorka_odboje bylo by to lepší, jenže ona by do bytu nikdy nesla..

nataliere15
autor
4. srp 2023

@orangutan123 zkusím to holkam navrhnout ať si ji vezmou na nějakou dobu.

zelenaesmolda
4. srp 2023

@nataliere15
Proc furt operujes s tim,ze by do bytu nikdy nesla?Nedala bych ji na vyber a hotovo.
Ona neni v situaci kdy by si mohla poroucet kam pujde nebo nepujde bydlet.

xxx3d
4. srp 2023

@nataliere15 jak vycházíš se svou mamkou?
jestli ok, pozvi ji k vám, důvod - vnoučci
trochu se naruší krusta
nebo pozvi někoho jinýho, ať tam spolu nejste sami
budeš mít variabilní možnost, protože říct svému muži - hele, tvoje máma je nesnesitelná, takže není možný, aby s námi bydlela, žila, dohromady nejde - ti teď připadá přes čáru, ale ony její dcery moc dobře ví, proč s ní nechtějí žít, a tvůj chlap to ví taky, akorát než k tomu rozhodnutí on dozraje, už může být celý váš vztah pohřbený, takže nebude co zachraňovat.

marselina
4. srp 2023

@nataliere15 tak proč si ji některá z dver nevezme k sobě? Matky a dcery mají prece jen lepší vztahy než tchyne se snachou.
Já bych s ni byla hotova raz dva a kor pokud bydlí ona u vás. Myslím ze ani ten vejmenek nic nevyřeší a bude porad prudit

marselina
4. srp 2023

@nataliere15 Oprava: z dcer🙈

j.a.n.i
4. srp 2023

@zelenaesmolda No a zakladatelka taky neni v situaci, kdy by mohla rozhodovat o tom, kdo muze bydlet v manželově domě.

zelenaesmolda
4. srp 2023

@j.a.n.i
Bohuzel.Tady si ji muze srovnat jedine synacek.

bara88
4. srp 2023

Tak nějak se mi úplně nezdá že manžel by byl tak blbý aby si do svého baráku nastěhoval matku a teď ji ještě staví domek.jestli třeba barák nedostal s tím že ona tam bude na dožití to je pak úplně jiná co?

marselina
4. srp 2023

@bara88 zakladatelka psala ze si na dům bral manzel hypo

bara88
4. srp 2023

@marselina tak mohl si brát hypo na opravy, do toho my nevidíme. Ale pokud si maminku nastěhoval opravdu do svého a teď je tak blbý že ji ze svého staví nový dům a nechá řvát ještě po své manželce tak je to chlap na jedničku

bara88
4. srp 2023

@marselina ale jinak mohl ho klidně kupovat i s ní na dožití

nataliere15
autor
4. srp 2023

@bara88 ne, není tam na doziti. Napřed ho koupila od manžela sestra a od ni ho odkoupil manžel. Tchyně tady nemá nic.

nataliere15
autor
4. srp 2023

@bara88 a hypo na opravy ne. Byla na koupi.

bara88
4. srp 2023

@nataliere15 v tom případě si musíš udělat pořádek s chlapem. Dřív než udělá pořádek ona s tebou a ty odejdeš s holou prdeli

bara88
4. srp 2023

@nataliere15 ale i tak mi nejde do hlavy proč by byl chlap tak blbý a tohle si nechával líbit a ještě ji vedle stvel dům

mirin89
4. srp 2023

@nataliere15 a ta tchyne byla puvodne uz v tom dome, kdyz patřil manzelovo sestre?

nataliere15
autor
4. srp 2023

@mirin89 Jo, byla tady od zacatku

nataliere15
autor
4. srp 2023

@bara88 má ho tak vychovaného.