• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cynická substituční kočkodiskuze

24. března 2011 
@len rotwailer, nevím jak se to píše (psi ráda nemám :grinning: ) on byl na vodítku, takže si kočka troufá :sweat_smile: pěkně mu rozdrbla ten hnusnej čumák :sweat_smile: jak je pes přivázanej, tak cítí převahu, chodí s náma když jdeme do krámu a tam je většinou pár přivázaných psů, ty taky provokuje :grinning: ale tenhle incident nebyl první, ona prostě nesnese cizí zvířata ve svým teritoriu, jednou mi nějakej pejskař řekl, at si ji přivážeme...
20. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ta ženská musela být asi úplně blbá, když si stěžovala, že kočka jí napadla rotwajlera :grinning:
20. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je to sranda :grinning: ale naši nadávali, že se pomalu budou bát vylézt kvůli kočce z baráku :grinning:
20. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to my když jsme měli ještě kočičky u našich tak chodila sousedka si stěžovat, že naše kočky jí žerou králíky, že si i otevřou jejich králíkárny...nakonec se přišlo na to, že tam řádila liška...no ale asi půl roku jsme byli na černé listině sousedské a nemohli jsme vysvětlit, že kočka by asi možná králíka i uhnala ale dost těžko celýho sežrala, zvlášť , když byly nažraný z domova...

@aemmi jé kočičí bojovnice :slight_smile: to musí být pohled :wink: a co přivázali jste si jí :sunglasses:

@alienka24 kouličky kočičí rostou do krásy :wink:

@sven tak dodatečně kočičí soustrast i pejskovou...se nějak domluvili asi co? :pensive:
21. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga no, u nás přivazoval kočku akorát jeden a to byl blázen :grinning: takže ne :sweat_smile:
21. led 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi to byl vtip :slight_smile:)) já jsme učila kočku chodit na vodítku...to byl masakr, jen jsem jí nandala kšírky praštila sebou o zem a nehla se a nehla...takže jsem se jí snažila kousek táhnout, vypadalo to jak když táhnu mrtvolku...tak jsem to vzdala... :grinning: :grinning:
22. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My ji občas na vodítku ven bereme (není venku zvyklá a je blbá, s oblibou vyhledává vyhřátá místa, třeba prostředek silnice a tak), ale určitě to není jak se psem :wink: Většinou ji necháme jít, kam chce, a následujeme ji, venčení se většinou odehrává jen na travnatém prostoru za barákem a skládá z prozkoumávání sousedovic bordelu :slight_smile: Ale jak má příležitost, upaluje ke vchodovým dveřím a dožaduje se návratu do bytu :wink:
22. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my jsme na vsi sto let za opicema, takže kdybych si vzala kočku na vodítko, tak by si lidi fakt mysleli, že mi hráblo :grinning:
22. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad tam bude něco vidět, ale takhle venčíme :grinning:
25. led 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len jee to je bomba :grinning:

jinak hlásím že moji kočičáci už mají 300g, začínaj načuhovat z krabice ven a už slyší a piští :grinning:
25. led 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vám sem ještě zkopčím, co jsem dnes psala jinam:
Minulý týden jsem omylem ráno Aduš zavřela v blbé části bytu (chodba + šatna + koupelna, záchod má v obýváku), byla tam celý den, večer totálně nepříčetná, ale moc jsem ji pochválila, že neprovedla žádnou nehodu, když byla bez záchodu. Na chodbě mám boty, mimojiné kozačky, nedávno objevila, že když s tou kůží práská o zem, kovová přezka hezky cinká o dlaždičky.
Jsem houby kočkoznalec. V prvém případě jsem se mýlila (že nebyla nehoda), ve druhém jsem si její chování mylně interpretovala jako hru, kdežto ona se mi jen snažila naznačit - tento záchod jste mi ještě nečistili! Takže jak se říká, že toxu chytnete jen z kočičích bobků starších 48 hodin, a já dosud hrdě tvrdila, že při denním čištění záchoda se tohle nám stát nemůže, dnes jsem měla týden staré bobky ve vlastní botě :zipper_mouth:
Ale je to moje blbost, co měla chudák dělat 12 hodin bez záchoda, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mazec, len :grinning: naše kočka párkrát, když neměla přístup k záchodu a nikdo ji nepustil ven, vykonala potřebu do vany :slight_smile: tak jsme říkaly, že není úplně blbá, že ví, že je to na hygienu a že se to z toho přece jen bude líp uklízet než z koberce :grinning:
25. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm, vanu nemáme a na sprcháči je zástěna, ale když už výjimečně zvrací, vždycky na chlupatej kobereček (máme v celým bytě DVA koberce, tak na ten chlupatější) :wink:
26. led 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše Julča pokud má zavřenej záchůdek tak nám hnojí kytku, palmu :sweat_smile: je zajímavý že kytka furt žije :sweat_smile:

26. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsou čím dál kouzelnější :dizzy_face: Aduše byla v tomhle věku děsně vošklivá, začala se vylupovat až tak kolem těch šesti týdnů, ale jako mrně byla nejmenší a nejošklivější z celého vrhu, ale zase jako první koukala :slight_smile:
Jinak bohužel v té části bytu, kde zůstala zavřená, žádné kytky nemáme. Manžel poznamenal, že když měla přístup k záchodu, měla to vykonat tam :grinning:
26. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky už delší dobu vás čtu..
myslíte že bych se mohla přidat? Taky nemám děti a ujíždím na kočce a teda hlavně pesině..tak bych diskusi kde se řeší jen to docela uvítala :wink: vezmete mě mezi sebe? :confused:
26. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wrtulka proč bychom neměli? :slight_smile:
26. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len já jsem včera nemohla z kocourka, se rozhodl že si jako přejde celou krabici a co váhavý krok to pištění aby všichni věděli že ON teda jde :grinning: :sweat_smile:

@wrtulka no jafně :wink:
26. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len já vím.. :wink: tak nebyla sem si jistá jeslti nejste něco jako uzavřen diskuse..
sem ráda..
tak vám přihodím fotky těch mých/našich mazlíčků..
26. led 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ty fotky..
26. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lája je bíglice..a číča je prostě pouliční směska :grinning:
jsou to dva rozmazlení jedináčci :grinning:
26. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka krásný psisko :wink: :wink:
26. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že si spolu rozuměj :grinning:
Teď doma čučíme na Star Trek a kapitán tam má bígla jménem Porthos, tak vždycky když vidím bígla, vzpomenu na něj, v jednom díle počůral jakýsi posvátný strom a způsobil meziplanetární konflikt :grinning:
26. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len jéé já taky koukám na Star Trek :grinning: ale bígla sem ještě nezaznamenala.. asi sem neviděla ty správné díly..
no rozuměj..
první týden co jsme si přivezli Láju (psisko je ona a jmenuje se Laaja oficiálně jinak je to Lájuch, Ušák,Obluda, Beruška,Berouch..a táák :grinning: :grinning: :grinning: podle situace)
tak týden kočka vylezlá na stromě.. Lája ji vyštěkávala..
pak kočka pomalu slézala a asi do měsíce se respektovaly..
teď už si spolu hrajou.. i když střídavě nadáváme jedné nebo druhé to když máme pocit že té druhé ubližuje..
takže to kolikrát doma u nás vypadá tak že běží kočka a za ní pes a za chvilku zpět běží pes a za ním kočka :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len Jo Len máte krásnou číču. Jen škoda že ty koťátka se vám nedaří.
My taky uvažovali o antikoncepci..ale nakonec jsme si někde přečetli že by se po prášcích už nemusela mrouskat tak jsme to nechali na přírodě..
nakonec docela dobrý rozhodnutí protože první 3 mrouskání dělala antikoncepci Lája - nepustila ke kočce žádného kocoura a pak nám teda zabřezla měla dvě krásná koťátka..ty jsme udali..nechaji jí vysterelizovat a máme po starostech :dizzy_face:
26. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wrtulka je to ta nejnovější série Star Trek - Entrerprise, kapitán Archer :slight_smile:
Nám po pár mrouskáních došly nervy, máme ji furt v bytě (takže kocour se k ní nedostane) a fakt se to nedalo vydržet... A pořizovat tehdy koťata by byla taky blbost... No nic, no, teď už s tím nic nenaděláme, buď se to rozjede nebo ne :unamused:
26. led 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len tak třeba se vám to ještě rozjede.. moc bych vám to přála..
je to sranda s těma mládátkama :dizzy_face:
aha my koukáme na Cool tam je Star Trek Nová generace.. tak tam bígl asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
tohle dávají kde? Asi to nebudeme chytat :pensive:
já vím že ji máte v bytě a je fakt krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo my s Lájou chodíme na cvičák, plánujeme agility a na podzim štěňátka :grinning: i když si to teda nedovedu představit mít doma víc jak 1 bígla :grinning: oni to sou totiž šílení hyperaktivkové.. :dizzy_face:
26. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wrtulka to nedávají nikde, to přitáhl švagr, tak jsem si to zkopírovali na disk, máme čtyři série a od Silvestra už jsme zvládli dvě :grinning: Točili to někdy v letech 2001-5, ale časově je to zasazené úplně na začátek, jako úplně první Enterprise, takže zatím všecko poznávají a kapitán si může dovolit mít na palubě psa, to by bylo dle mého v pozdějších dobách dost nevídané :wink:
Jinak ta koťata plánujeme současně s dětma, ale znáš to, vyhlašuji doma cynické sázky, která z nás otěhotní dřív, ale jak se tak znám, Adule má stále větší šanci bez mrouskání i bez kocoura, ba měla by i větší šanci, kdybychom ji nechali vykastrovat :grinning: Pořídili jsme si ji krátce před druhým IVF a po tom třetím jsem se rozhodla, že si teda ta mláďata musíme zařídit jinak, ale furt skutek utek, u nás zneplodní i ta kočka :grinning:
26. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len jéé ale ten je krásnej! Taky trikolora a má krásnej ksichtík :slight_smile: Někteří bíglíci ho nemají tak simpatickej..
prý jim časem tvrdnou rysy té naší naštěstí ještě nic tak doufám že nám takhle zůstane :grinning:
aha a já si říkala že nevím kde by to dávali a je to dobrý? Jako proti ostatním Star Trekům?

no jo když jí asi nesedla ta Provera (no jo omlouvám se čtu :grinning: ) my už měli taky jeden antikoncepční prášek doma ale manža si o tom načet něco na netu a řekl že takové svinstvo jí nedá..ještě sem se pak radila s veterinářem (jiným než tím který mi to dal) a taky říkali že některé číči pak už nikdy nemrouskají :pensive: ale jiné jo :wink:

sice jsme do sterilizace původně nechtěli jít ale myslím že je to nakonec po koťatech nejlepší cesta.. číča vypadá spokojeně..a neotravuje s mrouskáním sebe ani okolí :dizzy_face:

a co ty chystáš se na další IVF můžu se zeptat klidně do IP kam teď chodíš do centra?
26. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek