IUI, koho čeká v nejbližší době? Kdo ho má za sebou?

bublinka74
2. lis 2014

Ahojky holky všem,čeká mě první IUI chtěla bych nějaké rady atd.... čím jste prošly před provedením ,co a jak probíhá ,děkuji budu ráda když někdo písne a přidá se ke mne a budem společně probírat vše 🙂

bublinka74
autor
2. lis 2014

chilli009 tak povídej ,pěkně od začátku,budu mooc ráda 😉

evcann
3. lis 2014

ahoj, já jich mám za sebou už hodně, jde o to jeslti to máš v přirozeném cyklu nebo po stimulaci? Já měla vždy po stimulaci, různý léky, ale bohužel nikdy uspěšné, ale spouste holek to vyjde a třeba hned první 🙂
Chodiš do CARu?

silvik77
3. lis 2014

Ahoj, my se rozhodli po skoro 5-letech snažení navštívit CAR, při druhé návštěvě při vyšetření dr. zjistil, že ovuluju, že mám jeden folikul, manžel byl se mnou, tak jsme hned udělali IUI a povedlo se, teď čekáme miminko 🙂

bublinka74
autor
3. lis 2014

@evcann ahojky děkuji,zatím jsem ovulaci měla ...jdem 12.11 na první schůzku tak vůbec nevím co mi čeká atd...

bublinka74
autor
3. lis 2014

@silvik77 ahojky jééé to je hezkééé no mne prý zjistí jak budu ovulovat nyní ,,,mám právě ms a 12.11 jdem poprvé ptala se kdy mám ms ..noo tak vůbec nevím co mi čeká .. můj gynekolog řekl,že by mělo stačit IUI ,,,že mám problém nějak s dělohou bo co,byla jsem na laparoskopii i vejcovod jeden byl sesunutý ..tak prý pro to ..no jsem zvědavá holky

bublinka74
autor
3. lis 2014

@silvik77 v kolikátém týdnu jsi 😉 koukám,že jsi o 3 roky mladší ...to máš první mimčo 🙂 tý jo takovou dobu 5 let joo jak si to vydržela ,,,my když to vezmu všeho všudy tak rok a půl celkem

bublinka74
autor
3. lis 2014

@evcann jak dlouho se snažíte Vy kočko,ty jsi z Prahy koukám 😉 a co Ti navrhují nyní vůbec 😲

silvik77
3. lis 2014

@bublinka74 První, jsem v 15tt...a ty už děti máš?

bublinka74
autor
3. lis 2014

@silvik77 jééé to je hezký ,užívej si to na plno vše a hlavně opatrně ... 😉 joo já už děti mám s bývalým mužem,nikdy nebyl problém,ale byla jsem mladá ..i věk hraje opravdu roli ,,,mám 4 syny,dva už mají své přítelkyně ,,, 😉 jsou to zlatíčka moje,nejhorší je že přítel děti nemá ,je mu 38 let noo a takhle to zatím dopadlo ,,,,noo tak naději neztrácím,ale obdivuji holky co musí podstupovat třeba toto vše u prvního fakt,protože člověk se do toho nevžije dokud to nezažije ..to je pravda ,..

silvik77
3. lis 2014

@bublinka74 Aha, tak to jo 🙂 Viděla jsem na tvém profilu fotku, ale vypadáš mladě na to, že máš takové velké děti 🙂

bublinka74
autor
3. lis 2014

@silvik77 nooo děkuji ...říkají too ,kočko a co vlastně dělali n azačátku když si přišla poprvé do toho centra ?

silvik77
3. lis 2014

Poptali se na vyšetření, které jsem absolvovala, to jsem měla všechno v pořádku, manžel dával sperma a já 3. a 21.den cyklu krev...to bylo všechno v pořádku a hned na to mi udělali IUI

bublinka74
autor
3. lis 2014

@silvik77 ahá super ...tak to máme podobné ,jen jsem měla minulý cyklus malou cystu na vaječníku a měla jsem jít 20.11 na kontrolu jestli tam ještě je ,noo tak uvidíme 🙂 děkuji a jak se cítíš tedy ?

evcann
3. lis 2014

@bublinka74 u mě nic jiného než IVF nejde, nezabírá, mám jedno díte před 8 lety z IVF, druhy pokus a ted bychom chteli sourozence takže třetí IVF, zrovna zítra začínám s injekcema, jj z Prahy jsem, ty taky?

evcann
3. lis 2014

@bublinka74 jo a jinak tenkrát to trvalo temer 3 roky než jsme se dočkali a ted druhy řešíme neco málo pres rok 🙂

silvik77
3. lis 2014

@bublinka74 Když pominuly nevolnosti, tak celkem unavená 🙂

bublinka74
autor
3. lis 2014

@evcann ahá tak určitě i taky se zadaří 😉 néé jsem kousek od Prahy ...z Kladna 😉

bublinka74
autor
3. lis 2014

@silvik77 jj ale tak to je přirozené .... taky jsem to mívala 🙂 u prvního jsem prozvracela celý půl rok denně 😀

silvik77
3. lis 2014

@bublinka74 Já jsem naštěstí nezvracela ani jednou, ale jsem prostě jak mátoha....manžel mě pořád přemlouvá, ať zůstanu doma...

bublinka74
autor
3. lis 2014

@silvik77 ty chodíš ještě do práce ju 😉

evcann
3. lis 2014

@bublinka74 jo tak, ty jo muzu se zeptat kolik ti je? 4 deti a jeste chces dalsi jo? tak to klobouk dolu, ja si rikam, abysme uzivili dve :D

silvik77
3. lis 2014

@bublinka74 jo jo chodím, kvůli penězům, jinak bych zůstala doma....

bublinka74
autor
3. lis 2014

@evcann mně bylo 40 let ,má 4 syny s prvním mužem víš,byla jsem s ním 15 let .a najednou se mi otočil život o 360 st.. ,byla jsem 5 let sama a nyní jsem 2,5 roku s přítelem .Dva synové už bydlí jinde s přítelkyněmi,zbyli nám dva 16 let a 11 let 🙂 já chtěla vždy víc dětí ....bohužel jedno manželství nevyšlo,ale zvládli jsme to i sami 5 let a nyní jsem konečně zase šťastná,přítel mne požádal o ruku,noo a tak mimčo proč néé ,,,já se těším,že si to užiju zase po dlouhé době 😉

evcann
3. lis 2014

@bublinka74 jooo jasne, to jako ja ti fandim, parada, je fakt, že uz je más velky, to je pravda a 40 neni tolik, to jeste jedno zvládnes, chtelo by to holcicku co? 🙂 u tebe to podle me bude práve tim vekem, ze to nejde, jako vajicka, to ja mam taky, ale ja to mela vzdycky. Ale ono to pujde a pokud mas stale ovulaci tak je to dobre. Kolik je priteli jestli se muzu zeptat? vypada mlade 🙂

bublinka74
autor
3. lis 2014

@evcann vajíčka právě prozkoumají 🙂 ,ovulace byla,já měla spíš problém s vejcovody víš,byla jsem v květnu na laparce ablyy neprůchodné a na vaječníku cysty a děloha sesunutá tak mi gynekolog řekl,že si myslím že ti IUI by mohlo ...uvidíme ...kolik je Tobě kočko ...přítelovi je 38 🙂

evcann
3. lis 2014

@bublinka74 jo tak, ja si taky myslim, ze to pujde a kdyz se to presne chystas na IUI? me je 34 a přítelovi 39

bublinka74
autor
3. lis 2014

@evcann noo uvidíme noo ,nevzdávám to 😉 objednali nás rychle ..12.11 🙂

klarusinecinka
3. lis 2014

Ahojky, moc držím palečky!!! my se s bývalým přítelem snažili 2 roky a nic.... pak jsme se rozešli a s nynějším přítelem jsme se snažily rok a třičtvrtě... byla jsem i na laparce, odstranili mi endometriozu, polip, srůsty, a ještě dávali nějaké elektrovýboje do vaječníků, jestli se zmátoří.... vůbec jsem nemenstruovala a tudíž neměla ani ovulaci... přítel měl na spermio luxusní výsledky... v caru mi bylo řečeno, že mám PCO, takže s léky jsme první cyklus zkusily plánovaný sexík... nevyšlo to... pak hned další cyklus s léky jsme podstoupili IUI a vyšlo to!!! nyní jsem ve 23tt a čekáme dvojčátka 🙂

bublinka74
autor
3. lis 2014

@klarusinecinka jéé to je hezkýý ..noo já měla menstruaci od té laparoskopie po každé jinak 45,42,34,nyní se celkem uklidnila 29 ...přítel má taky spermio super ...taky jsem měla cysty a nějaký zánět bo co srůsty..noo říkal,že se může stát že se povedou i dvojčátka 😀 a já řekla no a 😀 blázen nooo 😀 ,tak hlavně at je vše v pořádku držím všechny palečky ...a budou to jednovaječný 😉

klarusinecinka
3. lis 2014

tak to máš taky pěkně rozházené :-/ já před IUI měla na kontrolním utz 2 folíky veliké a když jsme šli přímo na IUI, tak mi paní dr. říká, ať jsem v klídku, ať přemýšlím nad tím, jak se to malé bude jmenovat, jestli to bude holčička, nebo chlapeček... tak jsem jí odpověděla, že to bude holčička i chlapeček.... začala se smát a říkala, že nejsem žádný troškař, tak jsem odpověděla, že tam byly 2 folíky, že chceme 2 miminka 😀.......... byla úplně super, hrozně hodná a mě to v tu chvíli strašně moc pomohlo, odcházela jsem odtamtud absolutně klidná a spokojená, cítila jsem se jako v ráji... noooo a když vyšly // a šla jsem na kontrolní utz, tak jsme se obě začaly strašně smát, když tam na nás vykoukly 2 bublinky 🙂 prďolky jsou dvojvaječné 🙂 máme 3x potvrzené 2 holčičky z utz a teď ještě čekáme na výsledky plodovek, z těch to bude 100%, ale hlavně aby byly ZDRAVÉ!!! 🙂