• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@ferinka kráásné fotečky :slight_smile: a vidiš to je dobrý nápad, to by mě nenapadlo :slight_smile: takže já moc děkuji :grinning:
21. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka no jo, jenže kde tady na sídlišti sehnat skleník s mrtvým motýlem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k v botanický zahradě :grinning:
21. črc 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe si nedělej srandu, jsem několik let po sobě chodila na motýly do Tróji do Fata Morgany a nejlíp se fotily ty vzdechliny, neuhnou, neuletí :grinning:
21. črc 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..
tak se hlásím z dovči...Voda kolem 36 stupínků....Bylo tam daleko mělko a krásně se vyhřála...a vzduch kolem 40...Takže bomba...Malá miluje vodu a vlny.Plave jen s rukávky a vůbec se nebojí..Chodila i sama bez nich ,až po krk do vody... :astonished:
22. črc 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyyyyjo tu dovču teda závidím :sunglasses:
22. črc 2010 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa nááááádhera :slight_smile: už se taky těšim k moři :slight_smile:
22. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa ty vado to je kraaasa!! kde to jste???? vypada to tam fakt uzasne!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tise zavidim :grinning:
22. črc 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa ty brďo, 36°C voda... to už je moc i na mě :grinning:
nejlepší fotka je vylepaná spící Neluš :grinning: .já mám letos po dovolený :frowning2:
22. črc 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: všechny máte krásné fotečky a do fotek z dovo bych rovnou vlítla a byla pěkně v moři...pro dnešní den fotka :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nevite kde je u more jaa????
22. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaa - Ty jo to jsou krásné fotečky a to moře, Ach...........
Ferinka - Ty jsi také mega šikovná a to máš foťáček teprve chvilinku, super!! Doufám, že mi to také tak krásně půjde. Akorát já nemám tak krásné objekty jako vy holčiny :slight_smile: Na takový kulihrachy si ještě budu muset chvilku počkat :slight_smile:

Jinak hlásím - Nikonek D5000 je doma s objektivem 55-105, ve FotoŠkoda měli už poslední dva a nemohli je vůbec najít, normálně jsou úplně vyprodaný :slight_smile: Koupila jsem ještě brašnu, hadýrek na čištění, ochraný filtr 67mm, náhradní baterii, paměťovku 16GB a knížečku přímo k té D5000, takže můžu začít s učením.

Příští týden přijede ten náš známý profik a trochu mi prý ukáže co a jak, no a ještě musím stáhnout nějaký dobrý prográmek na stažení, nejlépe v češtině :slight_smile: Tak holky sem s tipama, a odkazama :slight_smile:)
22. črc 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerrinkak Ty jsi se s nákupem rozjela :grinning:
22. črc 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tedy jo, ale vše jsou to potřebný užitečný věci na cestu, takže myslím, že se to vyplatilo, hlavně ten ochranný UV filtr, páč v prašným prostředí je lepší prý očistit to, než šmudlat sklo, což asi je pravda, je to jistější. :wink: Akorát jsem ho teď našroubovala a nejde mi odšroubovat zmetek, teda nechci ho šroubovat silou......
22. črc 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,byly jsme na Zakyntosu v Řecku....Voda fakt kafe..bomba....
22. črc 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa já věděla že je to řecko i bez toho abys to řekla :grinning: :grinning: úchvatnééé nádhernééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my se tam chystáme příští rok :wink: otečky super a jak jinak bylo??36 vvoda masakr :confused: :sweat_smile:
@katerrinkak gratulka k fotáčku :slight_smile: také jsme po něm dneska pokukovala :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka Řecko si je s Chorvatskem rázem krajiny hodně podobné...Jedinný rozdíl je,že v Chorvatsku nejsou komáři... :wink:
22. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa já tedy v chorvatsku byla ale řecku se to asi nevyrovná :sweat_smile: to chorvatsko je zvláštní svým způsobem hezký moře čisté to jooo ale že by mě uchvátilo :sweat_smile: to nee :grinning:
22. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka záleží,kde jsi...na jakém místě..Mě se více líbí Ch..
Mě prvně hrozně zklamalo Řecko-Chalkidiki...Už jsem se zařekla,že tam nikdy nepojedu... :grinning:
22. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to my jsme takhle zamilovaný do Kanárů a Mates je taky jejich jeden následek :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ale je to sakra dražší sranda,tak nevím,kdy se to zase povede :frowning2:
Tam je to takové jiné,Španělé jsou super a ta atmoška tam,sakra já bych zase jela :dizzy_face: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
2x jsme byli na Gran Canarii a jednou na Fuerteventuře :sunglasses:
22. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...:slight_smile:
holký chtěla bych se zeptat jak si zálohujete fotky? klasicky na CD nebo DVD? slyšela jsem že po nějaké době spíš letech odcházejí stalo se vám něco podobnýho? a ještě jeden dotázek jak zmenšujete fotečky? jednu za druhou? Nemáte nějaký fígl jak jich zmenšit několik naráz - je to hroznej žrout času.... :unamused: možná blbá otázka - ale štve mi to...
22. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka : já jsem zase zamilovaná do Španělska.. To je moje láska... Ještě v 15 jsem věřila, že se tam jednou odstěhuju.. Už asi neee... :sunglasses:
22. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme zkoušeli externí blesk a BOMBA!!! Jak venku, ale hlavně vevnitř!!! Jsem uchvácená.. Musim se to všechno naučit do tý svatby.. Mam co dělat :angry: :slight_smile:
22. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 Kanáry jsou taky španělský,já bych se tam stěhovala hned :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa super fotky, a vodu 36st. závidím, do té bych asi vlezla, to by mi zima nemusela být, za 16 dní na Ibize jsem v moři byla asi 3 minuty, byla hrozná kosa :grinning: (teda na mě :grinning: ) Řecko je v plánu příští rok, letos zvhledem k velikosti Toma budou české lázně, procedurky, výlety,...

@ferinka my jsme hrozně chtěli na Kanáry a v cestovce nám řekli, že tam je pořád jaro a že ve Středozemí je větší teplo, takže zvítězila Ibiza, kde jsem teda stejně nakonec kosila :sweat_smile: A Tomíkovi občas říkáme Karibik, jelikož // jsem objevila den před zamluvením dovči v Dominik.r. :grinning: Tak místo focení palem jsem si fotila těhu pupek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@pehaka určo zálohovat radši na CD než DVD, ty právě mají větší % kusů, co se po čase "pokazí" a nejedou . Já teda primárně zálohuju na externí disky a ty nej fotky na CD :wink: Ale po 10 letech stejně některý nejedou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k fakt to chce jet někam hodně na jih...V Chorvatsku jezdíme do jižní dalm.a je tam pokaždé kolem 40ti...Navíc já mám ráda malé pláže a letoviska..pro mě by Španělsko nebylo...Tam jsou mega pláže a mega hotely..Já mám ráda klid a soukromí... :wink:
22. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa Krásný fotky od moře!

@bebss pěknééé :wink:

Přidávám nějaké dnešní makro kapky
22. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka : vim, že jsou španělský.. myslela jsem prostě pevninský Španělsko.. Byli jsme i na Mallorce, ale tam tolik domorodců nebylo... Prostě, LLoret a Malgrat paráda :slight_smile:
22. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes ty máš to makro parádní a jedeš se stativem nebo bez,mě se strašně klepaj ruce jak starýmu násoskovi z práce,tak je to pro mě teda oříšek :grinning: :grinning: :grinning:

@nikulka83 balíme a stěhujeme se ??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa : malá je fakt úžasně opálená :slight_smile: to se jen tak nevidí.. Je fakt, že španělský pláže jsou tragédie - třeba ten Lloret a pláze u hotelů... s dítětem nemyslitelný.. Hlava na hlavě. Ale to se mi právě v 15 líbilo.. :slight_smile: Pak jsme tam byli s manžou a už jsme vyhledávali klidnější pláže.. A v Malgratu už byla pohoda..
Chorvatsko taky super, ale taky moc lidí - konkrétně Baška Voda..
22. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek