• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@dancicka já mám 18-55 a 55-250 :wink:
18. lis 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa Já jsem spíš myslela prostory a náklady na provoz ...
18. lis 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaka To,pokud vše vyjde,tak budu mít ve svém domku. :wink:
18. lis 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaa To jsem chtěla zmínit, že to by byla nejlepší varianta. Tak to je super. Mám zvláštní pocit, že ten foťáček mi už do porodu nepřijde ... :frowning2:
18. lis 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem moc ráda že se diskuze za poslední dva dny tak rozjela, super
18. lis 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jee holky senzace, že se to to tu rozjelo, fotky co jste vložily moc krásné :dizzy_face: :dizzy_face: stejně ta zrcadlovka je prostě věc, žejo?? :dizzy_face: :dizzy_face:

@brendi juu co to máš za objektiv, že tak krásně maže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já poslední dobou moje děti s fotkama flákám :grinning: ale tady pár
18. lis 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@zuzkkkaaa zuzi :dizzy_face: flákáš neflákáš, počítáme s tebou na ten sníh, až napadne, doufám, že jsi nezapomněla :grinning:
18. lis 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fender Teri tak jo super, nezapoměla :dizzy_face: :dizzy_face: tak se nafotíme navzájem, ne?? Ty fotíš parádně :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkkkaaa že by :grinning:
no jestli parádně to nevím, snažím se a bojuju co to jde :grinning: děkuji :dizzy_face: ale s těma brýlema jsem se zakufrovala a ať dělám co dělám tak nevím, jak to vyfotit tak, aby se prostě neodrážely, fakt to ruší :rolling_eyes:
vyřeším to tak že ho asi budu fotit jenom bez brýlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. lis 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkkkaaa máš krásné světlo........já mám občas potíže s ostřením.....snažím se na jeden bod a stejně to nevyjde......mám seták 18-105 a pevnou 35
18. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender A neni mozne poridit brylky s takovou tou antireflexni upravou,ktera prave neodrazi na fotkach?..netusim,zda to jde i u detskych..
18. lis 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.cien nad tím jsem popravdě vůbec nepřemýšlela, protože mě to nenapadlo dřív :sweat_smile: až když jsem malého poprvé vyfotila, tak jsem se nestačila divit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale trochu se obávám, že pokud by to šlo, tak ani nechci myslet na to, kolik by ta skla stála :confounded:

možná to půjde nějak vylepšit nějak v pc, musím nad tím popřemýšlet, spíš se snažím přijít na způsob jak to eliminovat přímo při té fotce, ať se s tím pak nemusím dlouze upravovat :sweat_smile:
18. lis 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender Hele to je fakt zapeklitost s těma brýlema?? Já nikoho s nima ještě nefotila, takže neporadím, ale leskne se to asi i bez blesku, že?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@brendi jj já myslela, že nějaké pevné sklo :wink: super. JInak to světlo není nic jiného než externí blesk, ho miluju :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender Jinak rada, fotit bez brýlí, není od věci :grinning: :grinning:
18. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkkkaaa no někdy se to jen trochu leskne, někdy se tam prostě všechno jakoby odráží a to je ještě horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:... jsem teď na druhém pc, ale zítra sem hodím jednu fotku, ať se na to kouknete, co to dělá :confounded:
18. lis 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender Pred casem jsem si za to u optika priplacela na svych brylich,ale nebylo to nijak zavratne...tak treba na pristi brylecky bych to uz ditku poridila :wink:,pokud ty brylecky k ditku proste patri,tak mi prijde divne je na foceni sundavat...
18. lis 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkkkaaa ano, pevná 35, tohle je s ní foceno....taky je pravda, že co jsem si ji pořídila, skoro ji nesundávám :sunglasses: ......nad externím bleskem, už dlouho uvažuju, co máš prosím za typ?
18. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendi i já požívám hodně pevnou ale teda 50tku :wink: vlastně pořád :grinning: :grinning: No typ blesku mám Canon SpeedLite 430 EX II a spokojenost, musím že teď na ten podzim do intreriéru je to parádní, jinak bych vlastně nemohla vůbec fotit, je to veliký rozdíl oproti internímu blesku :wink:
18. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnešní rodinka..Mám asi 120 fotek,tak vybírám... :slight_smile: Malá spolupracovala tak 5 minut a pak už ji to nebavilo..:frowning2:(
@brendi Ty máš Nikona ,tak SB:600,700,800.Dá se koupit z druhé ruky za solidní peníze.
18. lis 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
holky máte nádherné fotky mohla bych se přidat? Učím se fotit a nejsem zatím na tom tak dobře s kvalitou fotek jako vy..ale právě proto bych přivítala rady, zkušenosti a tak..
jinak mám foťák Olympus E-420
Dávám pár fotek a když mi k nim napíšete nějaké rady co by bylo dobré dělat líp budu ráda :slight_smile: :wink:
19. lis 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivarei ten programek je bomba !!! Jeste se s nim naucit a bude to skvele.. :wink::wink: vcera vecer jsem zkusila trochu poupravit fotku sestry s nasim prckem...je to prvni pokus,tak prosim pripominky sem...nevim jeste jak co zvyraznit a rada bych nejak potlacila u maleho ty cervene flicky u oka a na hlavicce...
19. lis 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jee tady se to zase krásně rozjelo :slight_smile: S dovolením bych toho využila a tentokrát se připojila i aktivně :slight_smile:
Mám starší Nikon D70 se setovým objektivem 28-105mm 3,5-4,5D a portrétový 35mm 1,8G, teď jsem si ještě nadělila exteriérový blesk, ale s tím zatím moc nefotím.
Přikládám pár fotek - ty čtvercové jsou upravené(photoshop) a oříznuté(čtvercové jsou schválně, vím že je to atyp - ale je to součást projektu 365), ty ostatní jsou tak jak vypadly z foťáku.
19. lis 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
S čím bych teď ale aktuálně potřebovala pomoct je kompozice - nemáte nějaký tip na článek popř. knížku, nebo kde berete inspiraci na fotky - myslím ideově a kompozičně. V současnosti mám asi největší problém s jednotvárností - fotím teď většinou děti (no jo mateřská) a přijde mi, že to mám pořád na jedno brdo. Díky
19. lis 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evlyn jsem tu absolutni novacek,rozhodne ti neporadim,ale chci ti napsat,ze fotky krasne,a me jako milovnika koni strasne dostala ta fotka s nimi..parada :wink::wink:
19. lis 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa dík za tip, no budu muset začít šetřit :sweat_smile:
@evlyn já fotím převážně děti, krajina mi nic neříká, spíše portrétovka :wink:
19. lis 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
můj názor je takový, že fotce hodně pomůže dobré a správné světlo......vyhýbám se ostrému světlu, hledám polostín, někdy si pomůžu s odrazovou deskou, ale tento rok jsem ji využila vyjímečně
19. lis 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@wrtulka jé Leonka je už taky veliká :grinning: ...naše verze Leonky :sunglasses: :v listí
19. lis 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@brendi absolutně nádherná fotka..mnohem lepší než ta moje co sem udělala špatně :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka Příště možná zalézt někam do stínku :wink: a fotíš na automat??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bych taky prcky situovala někam mimo střed fotky, vypadá to pak trošinku lépe :sweat_smile: Ale leccos se dá zachránit ve photoshopu, tam se prosvětlí obličej krásně a řezat se tam také dá :slight_smile:
19. lis 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek