Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

kozinka
6. čer 2010

Hollky hned bych šla s Váma ☹(((( ale já to mám teprv štreku 😀

kozinka
6. čer 2010

Na Vyšehradě je to boží, vzadu v tom parčíku se dělaj luxusní fotečky 😵

nebe
autor
6. čer 2010

Heeeeeeeeeeej ja vám závidim taky bych se s vama sešla at se necemu přiučím, hlavně že jsem se ted vratila z Prahy že🙂 skoda:(.

wwercaa
6. čer 2010

ahoj holky, hlásím se po víkendu 🙂

jinak všechny fotečky co jsem tady ted mela možnost vidět jsou naprosto úžasnýýý 🙂 jste odpravdu šikulky holky 🙂

byli jsme na Vysočině, tak jsem nafotila nějaký fotečky 🙂 je ich teda hodněěěěě 😀 sice amatérský výkon, ale snaha byla 😀 hlavně, že me to baví 🙂

molicova
6. čer 2010

@wwercaa no nevim, nevim, zas tak amatérský se mi to nezdá 🙂 moc se mi líbí, fakt povedené 🙂 jsi také holka šikovná 🙂

blanka.k
6. čer 2010

@wwercaa ta poslední je super, to je nějaká květina, strom, nebo co? 😨 Vypadá krásně (fotka i kytka) 😉

wwercaa
6. čer 2010

@blanka.k jo jo to je kytička, fotila jsem to pod hradem Kámen, mají tam teda fakt úžasnou zahradu, je co fotit 🙂

@molicova fakt?? děkuji,jsem ráda 🙂

holky když to chválite vy, tak normálně žasnu 🙂 🙂

nebe
autor
6. čer 2010

@wwercaa ja taky myslím že je to super🙂 tak to si se nenudila co🙂

molicova
6. čer 2010

@wwercaa opravdu, opravdu, teď si nevzpomínám jestli máš nebo nemáš makro objektiv nebo čočku?

soanpe
6. čer 2010

@molicova
já to mám na vyšehrad taky hodinu 😀
a co gutovka?

xmerssy
6. čer 2010

@wwercaa, prekrasne fotecky!A jestli tomu rikas Ty amaterske, tak to ja se jdu zahrabat 😀 , jsou fakt uzasne!

molicova
6. čer 2010

@soanpe no tak mě je to jedno na ten Vyšehrad, tak klíďo tam, nechtěla jsem rýpat 🙂 jen jsem myslela, jeslti není nějaké lépe dostupné místečko, ale jestli to tam budou mít všichni OK, tak my se přizpůsobíme, jen né asi tento týden, nevim jak ty vedra, ve středu a ten čtvtek hlásí hroná vedra🙂 a gutovka nevim kde je 🙂

soanpe
6. čer 2010

@molicova. já bydlím na opačný straně prahy 😀 já to neberu jako rýpání 😉
http://gutovka.cz/

negrovka78
6. čer 2010

Ahoj,

koukám tady na ty vaše fotky a slintám jako blázen,jste všechny obrovské šikulky-klobouk dolů 😵 😵 😵

nebe
autor
6. čer 2010

Hej holky my z moravy by jsme se taky mohli nejak sejit ne??????????????????

molicova
6. čer 2010

@soanpe já vím, kde byslíš 🙂 tam bydlí rodiče v Chabrech 🙂

wwercaa
6. čer 2010

jééé holky, já tady štěstím zářím, děkuji děkuji moc za pochvalu, stačilo přidat kontrast ve photoscapu a jsou lepší 🙂

@molicova ne nemam ani makro objektiv, ani čočku, jenom jsem fotila na makro režim 😉

molicova
6. čer 2010

@wwercaa no tak to klobouk dolů, jsi vážně šikovná 🙂 🙂 🙂 už se těším na další 🙂

wwercaa
6. čer 2010

@molicova děkuji, mám fakt radost 🙂

v týdnu by jsme chtěli na procházku, tak zase něco podniknu s fotákem 😀 🙂

molicova
6. čer 2010

@soanpe no tak jeslti by nevadilo a měla bych si vybrat, tak raději ten Vyšehrad, protože Strašnice jsou ještě o pěkný kus dál 🙂 Sice gutovka vypadá skvěle, ale já mam jedny nervy a s Tomíkem je teď cestování v mhd dost náročné, takže volím kratší cestu 🙂

nikulka83
6. čer 2010

@xmerssy: Jojo, máme 50/1.8.. Jinym už nefotíme.. Chtěli bysme zoomovej s dobrou světelností, ale nekrademe 🙂
@nebe: tys byla v Rokycanech a nic si neřekla? 😠 😎

Mam zas spoustu fotek z dneška - samý Fífy 🙂 Tak se jdu na ně asi vrhnout... I když bych měla jít spát, než se zvíře vzbudí a bude chtít prso 😅

molicova
6. čer 2010

@soanpe ale ta gutovka je fakt krásná, ale takhle podobně to vypadá v reagrových sadech 🙂 je to tam taky moc pekné, okolo park a příroda 🙂 a je to jakoby v centru

soanpe
6. čer 2010

@molicova, tak klidně i přistoupím na bližší variantu i v centru.hlavně, at nám neutečou děti pod auto atd 😉

nebe
autor
6. čer 2010

@nikulka83 No protoe jsem to měla strašně nabité tak jsem to nechtela zbytečně honit, taky me to štve. ale mate tam super restauraci na Střelnici Malemu se tam strasne libilo🙂

molicova
6. čer 2010

@soanpe nene neboj, reagrovy sady, je jedeen velikánský park, kde není široko daleko auto a to hrací hřiště je obehnané plůtkem 🙂 vypadá to tam podobně jako ta gutovka 🙂 je tam moc hezky, poslu odkázek na rajče, jsou to poslední fotečky 🙂 http://mptackova.rajce.idnes.cz/TOMASEK_-_9_MES...

molicova
6. čer 2010

@molicova holky pardon, neumim to ani napsat riegrovy sady

nikulka83
6. čer 2010

@nebe: Tak příště 🙂 Na Střelnici je to super, i pro děti 😉

nikulka83
6. čer 2010

@nebe, a nemáš nějaký fotky? Jestli znam ty vaše známý?

soanpe
6. čer 2010

@molicova
ty riegrovy sady vapadaj velice dobře 😉

molicova
6. čer 2010

@soanpe no je to tam moc pěkné, byla jsem tam s kámoškama a moc se nám tam líbílo 🙂 a okolo je park, takže plno možností kde fotit 🙂 tak uvidím, každopádně bych to viděla, až trošku opadnou ty vedra, tedy jestli jste pro?