• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
jasně
6. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super :slight_smile: tak ať ještě napíší holky, jak by jim to vyhovolalo a nějak se domluvíme :slight_smile: tak já jdu do hajan, dobroučky :slight_smile:
6. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikulka83 jojo mam :slight_smile: dam do alba sice jsem to nefotila ja ale neva tak tam mrkni:slight_smile:
6. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevěděla jsem,který vybrat, takže jich je hodně :grinning:
Je to průřez dnešním dnem. od ranní hygieny, přes první pokusy k odplenění :sweat_smile:,kdy Sofí čůrala,kde se jí zachce až po odpolední koupel va bazénku

fotečky máte všechny fakt krásný :dizzy_face: a víte, co je super, žejedna druhou inspirujeme a nutíme jedna druhou k lepším výkonům :grinning:

@molicova.jestli je to tohle http://www.detska-hriste.ds-soft.info/hriste-praha-2-riegrovy-sady-nove tak super :wink:
6. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@soanpe Kráááááááááááása ta poslední je super:slight_smile:
6. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe : nádhera! hlavně ty ČB s žaluziema! :slight_smile:
@nebe : jojo, tak ten Jára je ten, co jsem myslela :slight_smile: chodil k nám na gympl.. A ta pupíkatá blondýna je Jana Medvěová???
6. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@nikulka83 jojo ty ji znáš? Má každým dnem rodit:slight_smile:
6. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe
@nikulka83 jen ty se žaluziema jsem nestihla zaostřit . sofí furt běhala a pomáhala tátovi něco opravovat :grinning:

moc děkuji :wink:
6. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe: jojo, znam.. chodila na základku do D., já do A :slight_smile: Svět je malej.. Ani jsem nevěděla, že čeká mimi..
6. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikulka83 no jo no už je to tak, loni se vzali letos mimi:D vsak ona taky chodila na gympl myslim:slight_smile:
6. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si musím postěžovat. Koupila jsem album s černýma listama (ty mám nejraději), takové "neutrální", nemám ráda ty přeplácané dětské, tak jedno jsem zaplácala těhu fotkama, fotkama z UZ, atd. tak jsem si říkala, že další nakoupím stejný, a oni už je nikde neprodávají, akorát j´v jednom eshopu za drahý peníz a místo 60 listů 40 :frowning2:
6. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my jsme zase doma, škoda, že jsem nevzala foťák, bylo tam krásně, no co už :slight_smile:

@blanka.k tak to je nespravedlnost, ale třeba to ještě někde budou mít nebo už to vůbec neobjednávaj? jinak dneska jsem brečela na procházce s malým po těch makro čočkách, fotila jsem motýlka a chyběly mi :frowning2: achjo :grinning: ale prej si je k narozkám můžu koupit, i když bych se napřed radši domluvila s tebou a vyzkoušela,at vim, co od nich čekat :grinning:
7. čer 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova
@soanpe
@pipiii

ráda se s vámi sejdu já každopádně dojedu k míše-pipiii :grinning: :grinning: :grinning: jedině prahu neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem pro až skončí ty šílená vedra...jinak bych mohla v pátek :wink: musím se řídit dle manžela a auta :grinning:

@wwercaa naprosto užasné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: fotila jsi na makro a co jiná nastavení???povídej :wink:

@soanpe nádherné fotečky jako vždy ta poslední je vážně úžasnáá :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k je asi fakt že ta čočka dělá hodně vid?moc se na ní těším a jsem zvědavá to s albume je tedy škoda :frowning2:
@xmerssy fotečky jsou luxusní a bázenek super :slight_smile: to musí být paráda si takto užívat :dizzy_face: :dizzy_face:

@molicova fotečky Tomíka se zmrzkou super :grinning: :grinning: fotítš fakt krásně :slight_smile:
7. čer 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 také moc parádní fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta pavučinka jéééé :dizzy_face: :dizzy_face: krása slintám :grinning:
7. čer 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla jinak ahojky :slight_smile: dneska je zamračeno :frowning2: ale teplo bude....
včéra jsem nefotila nebyla nálada :frowning2: tchýně mi jí zkazila :angry:
7. čer 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

@soanpe fotky super!Nejvic se mi libi ty s zaluziemi a fotka na nocniku je krasna!

@murynka, dekuju, jo vcera to bylo super, jsme se vsichni vyradili :slight_smile:

Holky, tak jsem si dnes objednala objektiv tak zitra mi ho pritel vyzvedne v Brne........ :slight_smile: , se tesim :grinning:
7. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka, koukam z okna a je tu pekne zatazeno :unamused: ....
7. čer 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

prosím poraďte mi,a jakém programu upravujete fotky? :sweat_smile:
7. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holciny... jelikoz jsem jeste u nasich na takovem konci sveta, kde ani neni obchod :grinning::-d:grinning: tak tu dneska nepujde proud :grinning: to uz fakt neznam :grinning: takze se lousim a preji krasny den! :dizzy_face:
7. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@negrovka78, ja upravuji ve PhotoFiltre a ted jsem si stahla Adobe Photoshop Lightroom, ale v tom zatim neumim moc delat....

@pipiii, tak bez proudu jsme uz nebyli hodne dlouho :grinning:

Ja se taky loucim, hezky den a vecer se tesim na nove fotecky :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy ha jeste tu jsem asi to vypnou presne v 9h :grinning::grinning::grinning: ja to taky neznam bez proudu, nastesti bracha ma nejaky maly varic na bombicku jak jezdi na kolech atd :grinning: tak na tom si ohrejem jidlo :grinning: no jsme z toho uplne vysmata :grinning:

jinak tady je hnuuusne :confounded: zatazeno a trochu prsi :rolling_eyes:
7. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mohu se přidat? rady ohledně focení nejsou nikdy k zahození, snad někdy budu moct také přispět trochu do mlýna :wink: jen jste hrozně ukecané, vaši diskuzi jsem objevila v pátek a od té doby nakecáno asi 20 stran... tak snad občas prolítnu. objevila jsem tu i kamarádku Baarcu, díky které jsem vybrala canona 450-tku - čau Baru :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipiii Jee tak to ti nezávidím ale nekdy by se mi to taky hodila aspon bych se dokopala k věcem ktere nedelám protože sedim u PC:slight_smile:
@olbramka Vítej , ja to taky nestiham číst :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olbramka, vitej 450 tka je super, ted si riam, ze jsme mohli priplatit a koupit misto nasi 1000D, ale i tak jsem spokojena..... :grinning: ....jsem zvedava na fotecky :slight_smile:

@nebe, to mas pravdu, ja bych potrebovala byt taky chvili bez proudu, abych u toho compu porad nesedela........ :grinning: , dnes se potrebuju ucit, ale musim hlidat moji objednavku ,treba mi ji potvrdi rychle a uz dnes bude objektiv doma......... :grinning:

@pipiii, tak to mazec s tim ohrivanim :grinning: , no co, ale aspon zmena :slight_smile: ...
7. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olbramka : vítám :slight_smile: Taky máme 450 D :wink:

Dávám fotky ze včerejška :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83, fotky jako vzdy krasne, Filipek si vodu viditelne uzival :slight_smile: , má krasnou ksiltku a posledni foto nozicky je uzasne :slight_smile: , Niky a mas slunecni clonu na te 50tce?
7. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakoukla jsem do Vašeho tématu, páč zrovna v pátek mi manžel vynadal, že nemáme pořádný fotky. Prý od tý doby, co jsem se zmocnila foťáku. Má pravdu.
nikulka- Tvé fotky jsou opravdu moc pěkné.

Foťák máme vcelku kvalitní, digitální zrcadlovku, jenže já nechápu, co tam pořádně nastavit a tak fotim na automat...
7. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irasek : díky :wink:

@xmerssy : je to vodomil. :slight_smile: clonu nemáme..
7. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy Děkuji moc:slight_smile:

@nikulka83 Nádherný fotečky,kochám se,jak jsou úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My máme digitální zrcadlovku Canon 1000D a sice už jí máme 1,5 roku,stále se učím :sweat_smile:
7. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek