• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@murynka, ano toto jsem myslela, Picasa 3 mam, prosim o postup díky :slight_smile:
8. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy a já prosím o odpověz k objektivu :slight_smile: :grinning: kam to chceš napsat do ip nebo sem
8. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka, ja trochu nepochopila tvuj dotaz, 3,5-5,6 jsou clonova cisla.....

Ja ted v tom Picasu nasla Kolaz.....Mury muzes klidne do IP, at tim neotravuji tady holky....díky moc!

8. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy jdu na to :slight_smile:

jj clonová čísla hodnota F je to tak??ale mě nejmenší číslo jde nastavit 5,6 :confused: :sweat_smile: a nejvyší 36 :confused: tak nechápu :grinning:
8. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka jestli to máš seťák - tak na nejširší ohnisko Ti půjde nastavit nejmenší clona 3.5 a na nejdelší nejmenší clona 5.6 (nebo obráceně, teď si nejsem jistá) - prostě nemáš konstantní světelnost, ale liší se dle zoomování
8. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova dík :wink: fotím jak dlouho? asi od mala :wink: jen to bylo takový cvakání na filmovej kompakt, pak v r. 2004 nebo 2005 jsem si koupila olympusí ultrazoomovou EVF, ale taky spíš cvakání, i když o něco koordinovanější, tam jsem díky kolegovi a volnejm chvílím na dlouhejch služebních cestách začala pronikat do tajů expozice a tak a když jsem viděla u Baarči tu zrcadlovku, tak to bylo asi na podzim někdy...
8. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olbramka ale to 3?5 tam nejde nastavit? :sweat_smile:
8. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka to je divný - nemáš to nastavený na automatiku??? dej si na polo, nebo na manuální a mělo by to jít? nevim už zas, co máš za foťák???
8. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olbramka sony alpha a200 dám třeba na A nastavuji hodnotu F a nejmín my jde 5,6 :angry:
8. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury, tak to nevim teda.... zkus si zazoomovat a měnit tu clonu při tom, jinak fakt už neporadím...
8. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hotovo, ale nesla mi nastavit stejna velikost, jsem asi orezavala jen jednu fotku..........
8. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné ráno. :slight_smile:
My se chystáme do ZOO, takže dnes nebude žádný vykecávání :grinning:
krajinky krásné,ani nevím, kdo je sem dal. kdybych se začetla, tak se neodtrhnu :grinning:
@murynka 3,5 budeš mít při nejmenším zoomu :wink: je to celkem logické, čím víc ti vyjede objektiv, tím mín světla je v něm
8. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: vás absolutně nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ronecek fotky parááááda, povedly se :slight_smile: :dizzy_face:

@murynka takže čočka už je v provozu? :slight_smile:

@olbramka moc moc krásnýýýý krajinky i kytičky, tak tohle můj foták nedovede :slight_smile: :slight_smile:

taky nějaké pokojové rostlinky jsem dneska skoušela :slight_smile:
8. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
TA k zítra zjistím,kolik se ukrývá na účtu a ....... :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem hodím fotku od kámoše,co fotil v sobotu na dětském dnu,co má za foťák netuším,jen vím že objektiv končil snad půl metru od jeho oblečeje :grinning: :grinning: :grinning: A fotil cca 15-20 m od akce :wink: Jen je to stažené z FB tak není origoš :wink:
8. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@murynka - a máš to při tom manuálním nastavování dané na ohnisko 18?
Jinak jsem vás teď hidinu dočítala, krásné fotečky všechny, a zase jsem u toho kojil, takže malý bude tlusťoch díky vám, protože ho pak místo 20 min. kojím hodinu :grinning:
8. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, jen vás jud pozdravit, nestíhám nestačím, mám toho hodně a odpo jdu k dr a do ateliéru a tak takže vás zítra dočtu a ukážu i nějaké ty momentky ze svatby kde jsem byla.... čaaaaau :slight_smile:
8. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dorazila z prochazky dite vycerpane slunickem spi, u vodafonu jsem si vyzvedla modem na net na mesic zdarma,abych mohla byt i v porodnici i tady v Brne,pak jsem se stavila vMegapixelu pro radu ohledne tech externich blesku a abych si to vyzkousela, ty jo tyblesky jsou docela veliky :fearful: ,zrovna tam nemeli ten origos od sony jen ten metz,nakonec jsemto aniteda nezkousela, jen mi prodavac poradil co asi ve vsech diskuzich, original mi bude lepe spolupracovat s telem,ale zas je to "jen" poloprof. zrcadlovka a na to bezne rodinne cvakani mi bude stacit ten metz, ten ma zas oproti sony vyssi smerove cislo a difuser...
ale ted kdyz si prohlizim fotky zacla jsem touzit po portretnim objektivu, ale u sony je problem ze 50mm 1,8 uz prestal delat tak se jen doprodava, ve vsech obchodech dostupnost neznama, jen v jednom jsem nasla ze maji jeste 8ks za 3870 nebo tak nejak a pak uz se prodava jen 50mm 1,4 a ta zacina az na nejakych 9tis, a to se mi zas nechce davat to bych radsi zas treba v hodne vzdalene budoucnosti lepsi fotak :slight_smile:
No a ted babo rad co si mam k tem narozkam prat spis objektiv nebo blesk?
8. čer 2010 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem nasla clanek je to teda recenze na 50mm canon objektivy ach jo ja ten objektiv chci taky,
http://www.fotografovani.cz/art/forec_dfprofi/canon50mm.html
8. čer 2010 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne odpoledne,

ja opet neodolala a udelala par snimku, holky ja se do toho objektivu zamilovala, takze kdo resi jestli objektiv či ext. blesk, tak rozhodne objektiv, je krasne, bude se fotit hlavne venku...........no a blesk po lete......aspon tak to mam v planu :slight_smile: ....

@blanka.k :grinning: :grinning:

@weercaa rostlinky super!

Tak a prihazuji fotecky...
8. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka, tu recenzi jsem cetla vcera rano, pak hned objektiv objednala a odpoledne byl doma :grinning:

Tak hezky den ukazu se vecer.........
8. čer 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy no ja prave nasla jednu prodejnu v Brne kde ho maji skladem tak uz me svrbi prsty, ze bych si po nej zasla,ale mam obavu,aby me manza neuskrtil :slight_smile:, si rikam ze od nej budu chtit ten blesk prece jen je drazsi polozka a ten objektiv si koupim sama ze by odmena za porod :fearful: ,
8. čer 2010 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka - jasně, odměnit se musíme :grinning: Já jak mi skončí 6nedělí, tak se chystám pro hodinky, pár jsem si jich vyhlídla na netu, ale chcisi je koupit v kam.prodejně :wink: A v jaké prodejně sis ho vyhlídla? já mám ráda Megapixel na Moraváku, afoto.cz na Mendláku a vltava.cz u Zvonařky :wink:
Dnes má malej měsíc, tak sjem chtěla udělat zase nějaký "aranžovaný" fotky, ale strašně řval a teklo mu mlíko z pusy, před kojením to nejde fotit vůbec, po kojení buď hned usne nebo řve jak tur.... :sweat_smile:
8. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy mi řeknete ať si nechám tu 450D se seťákem a pak sem lifrujete takovýhle fotky a recenze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky :slight_smile:
uz mam venku stehy..uaaa to bylo zase neco :-/

davam jeste neco ze vcerejska
8. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k no pro radu jsem si byla v megapixelu,ale maji tam vyssi ceny takze ten blesk si objednam jinde, no a ten objektiv jsemnasla na cybec.cz a to spada pod tu vltavu.cz
8. čer 2010 v 17:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii ta s včelkou je hodně zajímavá :wink:

@bajunka - v megapixelu jsem koupila pevnou 35 objektiv, a na vltava.cz blesk :wink: Abych jim to v případě poruchy mohla přijít osobně omlátit o hlavu :grinning: :dizzy_face:
8. čer 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víc nestíhám upravit, malej furt řve :sweat_smile:
8. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k nechápu :sweat_smile: já prostě nevím když nastavuji hodnotu F jde mi to jen do 5,6 níž ne :frowning2: sakra jsme asi fakt blbá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahojky holky

@wwercaa krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ano čočka jaksi v provozu co na to říkáš?
@xmerssy šikulka :sunglasses: :sunglasses: vidíš jak se ti to povedlo :slight_smile:
8. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii no krááása :slight_smile:
jsem blázen,ale už mám i objektiv na cestě ke mně :grinning:
8. čer 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek