4měsíční syn spí pouze u prsu

nick1234
2. říj 2016

Maminky prosim potrebuji poradit. Syn 4mesice spi pres den pouze u prsu, tzn.po celou dobu spanku musi mit prso v puse. Problem je ze on skoro celou dobu nejen dudla,ale take intenzivne pije...treba dve hodiny, potom se ale probudi s šilenym řevem protoze ho podle me boli brisko, vzdyvky si hodne brkne casto i poblinka...naviv kdyz uz teda usne tak se po par minutach probudi protoze hrozne haze rukama,ani zavinuti nepomaha...jsem z toho uz zoufala ☹

irennn
2. říj 2016

Pořiďte hacku ,,... mam to stejne ... na kojim uhoupu a spi

nick1234
autor
2. říj 2016

@irennn tu mame taky drive to celkem pomahalo,ale ted v tom spi jenom chvilicku...navic i v ni hrozne rozhazuje rukama

barumat
2. říj 2016

Ve čtyřech měsících už bych se nebála zkusit dudlík.

caverina
2. říj 2016

@barumat mohla bych se na neco zeptat?a fakt to neni provokace🙂v cem je rozdil dat dudlik hned po narozeni nebo pozdeji?syn ho mel od narozeni...dali mu ho sestricky kdyz byl par dni v inkubatoru...

ladyhacek
2. říj 2016

dudlík máte? My od narození chtě být pořád na prsu tak jsem dala dudlík a pomohlo to. Nevím ale ve 4m to můžou být i zuby (nám se v 5m proklubali první dva) a kamarádce už ve 3,5m Může se tím uklidňovat

barumat
2. říj 2016

@caverina v pohodě, dcera ho má taky od porodnice. Ale někdo se bojí dát aby si dítě nezkazilo techniku sání. Tak jen říkám, že ani tohoto hypotetického (a podle mě taky diskutabilního) rizika bych se už u takhle velkého miminka nebála. Než se nechat třeba dvě hodiny ožužlávat, nic nestihnout a ještě mít pak dítě s bolavým bříškem.

caverina
2. říj 2016

@barumat diky🙂

martiniquest
2. říj 2016

Zkusila bych dudlik (sama pouzivam od 11 dni syna, ale akceptuje pouze v kocaru nebo v noci po kojeni na usnuti, techniku kojeni to i pres moje obavy nijak neovlivnilo) a nebo ho nechat spat na tele v satku. Nas 7tydenni syn pres den spi pouze u prsa nebo v satku. Jinak vubec, ani ten dudlik si nevezme.

nick1234
autor
2. říj 2016

@barumat ja dudlik davam normalne, kocarku, apod.. Ale kdyz ho oddelam od prsa a dam mu dudlik tak ho zacne hned plivat a cpat jazykem ven...☹ jako nekdy se mi podari dat ho do postylky polospiciho a to si teda vezme nekdy dudlik a spi,ale jenon vecer pres den vubec
@martiniquest

sikulik
2. říj 2016

taky jsme spali 🙂 u prsa, měla jsem věčně řvoucí mimčo a když jsem mu dala prso, byl aspoň chvíli klid 🙂, k nezaplacení, jinak stále řval, doktorka mi řekla, že má moc energie a jak se začne hýbat, přestane to, koncem 4. měsíce jsem byla "vysvobozena" 😀

barumat
2. říj 2016

@nick1234 Hmm, to je pak na prd ☹ A jinak dudlík bere v pohodě? Jestli třeba nezkusit jiný.. Jak ale nevím, tohle jsem řešit nemusela... Jedině jak píše @sikulik