6měsíční mimi - pád z postele. Jely byste raději k dr.?

23. dub 2021

Ženy je to tu... malá se překuluje a já si připadám jak totálně největší neschopná matka. Malou jsem měla v půlce manželské postele s hračkami a šla jít jen zalít čaj, jenomže ona se nějak v té rychlosti překulila( nevím jak je to vůbec možné) a na konec spadla z postele na koberec, pod ním je lino. Nespadla na zada, ale naopak.. normálně teď papa, smeje se zase, oči dobrý, hlavička taky žádná boule, jen jsem ji položila abych viděla, zda bude normálně fungovat jak to dela furt a ano, zase se začala koulet a pást.. já jsem strašný plasic a největší debil na světě opravdu! Mám sto chuti jet do nemocnice, jen nevím zda je to akutní když je v pohodě.. nebo pro jistotu jely byste? Měly jste některá podobný problem? Dávám anonymitu, strašně se stydim a jsem na sebe hrozně naštvaná.. 😔

autor
23. dub 2021

@samettka tak jsem tam holky byla a prý je v pořádku, ale mám ji hlídat. Že ji mám v noci budit a hlídat zornice a to jestli dýchá, říkám tak paráda,’ona mi spi jenom v noci, přes den vůbec. Tak budu teda vyspala až do Aleluja.. spi jinak se mnou v posteli.

gracinka7
23. dub 2021

Klid, každé ženské někdy spadne dítě. 😉

ee.liska
23. dub 2021

Každé dítě spadne. My jsme jeli, ale vypadal hrozně, trefil prodlužku 😁

marketka_m
23. dub 2021

uplne ti rozumim..mne se to taky stalo...silela jsem..vycitala jsem si co jsem za matku..ve vysledku se nic nestalo..ale asi kazda si musime to prozit...at je vse ok drzim palce!!!!

orisek56
23. dub 2021

Klid. Tenhle pocit jsem u první měla taky. A to mi spadla v 6 měsících na dlažbu a na hlavu. A ještě jsem u ní byla, takže jsem si nadávala a jela na pohotovost, viděli jaký jsem nervák, tak si nás tam nechali 2 dny. Lékaři mi řekli, že pokud dítě spadne z výšky své výšky ( snad chapes) tak je v pohodě, jsou na to uzpůsobení. No a pak mi spadla ještě nekolikrat. Venku to natankovala do kolečka, nebo prepocitala schody. No a pak se to opakovalo u druhé dcery. U třetího už počítám pokrytecky, tento zase neuhlídam. A být tebou Senna tohle spíše psychicky připravím. Ať tento nesloží. Pády budou, tomu nezabránis.

cherie24
23. dub 2021

Mě malá spadla ještě dřív než v půl roce z gauče. To v podstatě ještě nic nedělala. Jednou se akorát překulila na dece. Pak jsem ji dala na rozloženy gauč úplně k opěradlu, takže na letiště a odešla na záchod a najednou rána a malá na zemi. Do teďka nechápu jak se jí to povedlo, protože ani několik týdnů potom nedělala žádný větší pohybový akce. Prostě záhada 😀 Ale taky jsem byla úplně hotová. Připadala jsem si jako nejhorší matka pod sluncem. Sama doma, už jsem byla rozhodnutá jet na pohotovost, ale malá si 2 minutky pobrečela a pak už se smála, já jsem z toho byla rozhodně víc hotová než ona. Rozklepaná ještě několik hodin potom. Samozřejmě, že spadla večer před spaním a všude se píše, že po pádu hlavně dítě nemá několik hodin spát, což se fakt nedalo, tak jsem ji celou noc pořád kontrolovala 🤦 Nejsi jediná "neschopná" matka 😄 a těch pádu pak ještě bude až se bude učit běhat, děti jsou naštěstí docela odolný. 😉

barulina
24. dub 2021

Muj sestimesicni syn si roztrh oboci. Ale on uz stal, jen neumel sedet a jeho pady byly teda prima. Z postele mi taky spadl. To jsem nejela k dr. S tim roztrzenym obocim ano
Bud v klidu. Detinpadaj a padat budou a bude hur 😉