Bolest bříška. Jak pomoci?

nikyoberreiterova
23. říj 2022

Dobrý den, neměl by jste prosím někdo radu, jak zbavit miminko bolesti bříška :( dvouměsíční klouček
Zkoušela jsem už všechno, skoro nic nejím, kojící čaje už mi lezou krkem, cvičím mu s nožičkami, přikládám teplé obklady a nic nepomáhá :( jsem už zoufalá, člověk by mu tak rád pomohl když vidí jak se kroutí :( dávám biogaiu a balonix med
Jedině kdy usne a spí fakt dlouho, když ho mám na sobě, to spinká krásně, pak ho položím, začne se protahovat a je to v háji :(
Mockrát Vám děkuji za radu

kafr
23. říj 2022

Dceři vadily kojící čaje, přesně řečeno kmín. Nesměla jsem ho použít ani trošku do vaření, natož čaj.

nikyoberreiterova
autor
23. říj 2022

@kafr takže myslíte že mám vysadit na chvíli kojící čaje? Piju je docela dost, každý den aspoň jeden

alpakovo
23. říj 2022

Jak píše @kafr, u nás vadily bylinky a hlavně fenkyl v čajích, zkus a uvidíš

sarkasv80
23. říj 2022

Mě u obou mladších dětí pomohl BabyCalm

zmrzlinka
23. říj 2022

@nikyoberreiterova zkus vysadit kojící čaje.Espumisan dávat při každém kojení/krmení a když je nejhůř ,tak rektální rourka do zadečku.Klidne každej večer ať máte klidné noci .Drž se.

martulka88
24. říj 2022

@nikyoberreiterova Taky jsme měli stejný problém. Když mi sem přišla LP, ukázala mi, jak malému pomoci v náručí + doporučila po lžičkách kmínový odvar ke každému jídlu + jsme dávali ke každému krmení espumisan. No a co se naučil spát na bříšku, tak krásně prdí i ze spánku - dříve ho to dost trápilo a budilo. Ale kluci na to fakt trpí. Jinak se to zlepší, až se ti bude pohybovat. Jinak jsme použili rourku za celých 8 měsíců asi 3krát.