Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaké je složení chlebu Šumava?

martinka.t
27. pro 2010

Dobrý den holky, ráda bych se zeptala, zda nevíte jaké je složení chlebu Šumava?
Mám syna alergika na BKM a chtěla bych mu osvěžit jídelníček a dát mu třeba k večeři chleba se salámem!
Předpokládám, že v rohlíku je mléko☹

Budu vděčná za každou odpověď! Díky, díky

M.

ivarei
27. pro 2010

Přesné složení neznám, ale Šumava je určitě při ABKM vhodná, není tam ani bílkovina syrovátky - dobře radí dětem s alergií doktor Honzík na www.porodnice.cz. Taky jsme alergici. Držím palce 🙂 .

stipa
15. led 2011

mám syna má teké AE a chléb Šumava může, není tam ani mléko ani vejce. Je také dobrý Sedlácký chléb - žitno pšen ičný, také bez vajec a mléka. V tukových rohlících není ani vejce ani mléko, takže také o.k.
Jen bych dítěti nedávala uzeniny a když tak jen dětské a to bych si ještě zjistila složení. Někdy je tam mléko, ale i koření a moc soli, takže na to pozor!!!

michamicha
30. črc 2011

tak z vlastní zkušenosti musím říct, že chleba (šumavu) si už radši peču sama doma v pekárně, protože když jsem zkoumala složení na balené krájené šumavě (tuším od penamu), tak tam byla ve složení uvedená syrovátka 😠

benjik
30. črc 2011

Ono záleží která pekárna ho peče. Manžel dělal v Kontinue a ti ho dělají jinak než třeba Delta pekárny. Ale mléko ani vejce tam nejsou,jen pšeničná a žitná mouka,droždí, chlebový nebo moučný kvas,sůl,kmín atd.

berenika39
1. srp 2011

složení všeho možného se dá najít na chemievjidle.cz. tady je chleba šumava.
http://www.chemievjidle.cz/chleba/sumavsky-kraj...

Sem začni psát odpověď...

Odešli