Je tu někdo, kdo se jmenuje Leontýna?

dagikk
23. říj 2018

Ahoj holky, pokud jste nektera Leontyna,muzete napsat,zda jste se svym jmenem spokojeny?Nebo pokud mate nekoho znameho s timtomenem,nevite zda jsou spokojeny? Moc dekuju

calvac
23. říj 2018

@dagikk Mam znamou,jejiz trinactileta dcera je Leontyna. Jmeno ma mnoho moznosti,holka je s nim spokojena.

brendamonique
23. říj 2018

Kamarádka má 10. měsíční holčičku toho jména, říká jí Týnko. Zní mi to jako sladký bonbonek 👍😉

ovecka14
23. říj 2018

Já mám doma šestiletou Loli, je moc spokojená se svým jménem. Jen Teda Týno ji nikdo říkat nesmí, to vůbec není Leontyna ale Kristýna. Naštěstí to už nikdo dávno nezkousi 😁

dzogobela
23. říj 2018

Ja myslim, ze moc holek ve veku, co ti na tuhle otazka tady odpovi nenajdes. Jmeno se dava hlavne az posledni roky 🙂 driv jich podle me bylo jen par, jestli vubec :-

pospis
23. říj 2018

Neter ma 13let a se jmenem je spokojena ona I cela rodina 🙂

leniczka23
24. říj 2018

Nevim, ale jestli to bude holka je to jasna Leontýna..muj sen uz od 15..😊

vineta
24. říj 2018

Ideální průzkum by byl u žen 30+, protože já osobně si dovedu představit se tak jmenovat jako dítě a mladá holka, ale k dospělé ženě mi to zrovna nepasuje... ale zase když s tím někdo žije celý život, tak mu to asi divný nepřijde, no.

leniczka23
24. říj 2018

@vineta Tak pak uz to nebude Leontynka ale Leontyna, Lea, Leona..jmeno.mnoha tvaru ktere se bude menit podle veku prave. Za me uplne normal.

vikinkav
24. říj 2018

Do 15 let asi dobry, ale v dospelosti by se mi to moc nezdalo. Radsi bych dala treba jmeno Leona a rikala ji Leontynka nez naopak 🙂

pospis
24. říj 2018

Mozna je to tim ze mame Leontynu v rodine - neter. Neprijde mi jmeno nijak detske spis jen delsi. Stejne jako Marketa, Marcela nebo Barbora. Proste je to Leontyna zkraceme Lea.
To mi vice detske prijde Eliska ze se v dospelosti jmenuje porad jako dite, jmeno samo o sobe uz jako zdrobnelina ale Leontyna mi tak neprijde.

michaela_2
24. říj 2018

Mě se víc líbí Leona, ale Leontýna není špatné jméno, znám dvě ve věku 6 a 4 roky. Jak už se psalo - dává se podle mě zejména v posledních letech 🙂 já třeba ve své generaci neznám osobně ani jednu...