Miminko a spánek v kočárku přes noc

29. črc 2021

Maminky, je tu nekdo, kdo nechává miminko spát přes noc v kočárku? Jde o to, že jakmile miminko uspim a dám do postýlky do ložnice )kde spí muž se starším dítětem), tak se rozbrečí a já musím uspávat takhle pořád dokola. Někdy se i starší vzbudí, chlap taky.... Takže uspávám v kočárku a mimičo tam nechávám. Dělá to někdo taky tak? Asi to neni uplně nejlepší řešení, ale jinak to nejde dělat.......

fifinka2020
29. črc 2021

Konkretne s timhle zkusenost nemam, ale co jsem se naucila behem prvniho roku syna - udelej veci tak, abyste ty i mimi byli v pohode! Ze zacatku jsem mela dost predstav (a zkusenosti z okoli), jak miminko ma mit svou postylku, usinat v urcitou hodinu... a zbytecne jsem tak ztracela nervy a sily, kdyz to neslo.... Jasny, nekde to jde samo nebo po chvili zvykani, ale kdyz jsem pochopila, ze synovi je nejlip u me v posteli, uspavani se o dost zkratilo a zacaly klidne noci 🙂.

rozitta
30. črc 2021

Ahojky, buď s tím v pohodě 😉 když se miminku líbí spinkat v kočárku, nech ho tam. Např. můj syn spal do tří měsíců v proutěném košíku na kolečkách a vevnitř měl ještě navíc smotanou deku, jakože mantinel. Vyhovoval mu těsný prostor, jako v bříšku 🤰 měj prima den☀️

kafr
30. črc 2021

Dokud se neotáčí a nezvedá....🤔😘

mamikry
30. črc 2021

Taky bych neřešila. Hlavní je pohoda a klid. Ony jsou poučky o tvrdé matraci a vlastní postýlce fajn, ale to je stejné jako "pravidlo" kojeni po dvou hodinách, každému prostě vyhovuje něco jiného. Náš cvrček spal ze začátku v košíku na kolečkách podložený péřovou peřinkou.

malinkaelinka
30. črc 2021

Vubrc bych to neřešila, udělej, jak potřebuješ. Hlavně bezpečně. Se mnou spí miminko v posteli u prsa, pro druhé jame už ani postylku nestaveli

klokanka31
30. črc 2021

Když jsme byli na dovolený a spali v hotelu, byly malé 2 měsíce. V postýlce plakala, tak jsem jí nechala spát v kočárku vedle postele, a spinkala celou noc. Takže pokud se ti ještě nezvedá, nevidím problém.

korin
30. črc 2021

Takhle jsme to měli na dovolené. Možná bych po usnutí sundala korbu a přesunula ji někam blízko, abych na něj mohla mrknout bez vstávání z postele.

kackakastanka
30. črc 2021

je to úplně na pohodu, dělali jsme to stejně, někdy dokonce později dávali korbu do postýlky, právě, aby bylo vše ok, dokonce se to doporučuje, že i postýlka je pro ta mimi velká, velkej prostor ničeho, v kočárku mají svoje malé doupě, cítí se tam bezpečněji, takže doporučuji kočárek využívat i na noc naprosto podle libosti

snnya
5. srp 2021

@malinkaelinka nebojíš se že ho zalehnes ?

malinkaelinka
5. srp 2021

@snnya u prvního jsem se ze začátku trochu bála, vždycky jsem se jí po kojení snazila uspat a dát do postýlky. Pak jsem párkrát u kojení usnula a zjistila, že je to super se vyspat 😅😅 druhé jsem si brala do postele už v porodnici. Miminko má prso, já mám spánek.

snnya
5. srp 2021

@malinkaelinka mě právě malá taky usíná u prsa a pak je mi líto ji přenášet protože ji většinou vzbudím.A už jsem s ní taky několikrát usnula ,ale přítel mi za to nadává právě kvůli tomu že bych ji mohla zalehnout nebo něco. Ale vždy se probudím stejně jak jsem usnula.A když se mi tohle stalo v porodnici tak mi za to sestřičky taky nadávali. 🤷 Tak to teď řeším tak že ji nechám na posteli, dám kolem ní kojící polštář a je to .😁😇