Monitor dechu. Má cenu kupovat, když dcera v noci cestuje?

karol1996
4. zář 2019

Ahoj, do teď s námi naše dcera (7m) spala v posteli, ale uz se silene roztahuje, cestuje, tak ji chceme dát do postýlky, ma cenu kupovat monitor dechu, když se furt prevaluje, úplně vali sudy a leze? 🙂
A jak dlouho jste měli monitor dechu vy u svých děti?
Děkuji 🙂

karol1996
autor
5. zář 2019

@merope tak to byla (nebo spíš stále je) pritulena a vím o každým prdu, nebo jak to rict. :D první 3 měsíce spala jen na mě a to jsem věděla úplně vse 🙂

jancabr
5. zář 2019

Pokud doteď s vámi spala v posteli, je naučená v noci správně dýchat a neupadat do extra hlubokého spánku. Navíc pokud se budí na kojení ...
Budeme teď řešit stejný případ, dceři je skoro 9 měsíců. Postýlka bude vedle postele a monitor rozhodně pořizovat nebudeme.
Co se týká monitoru z bazaru, nesmysl. Životnost se velmi zkracuje a bez servisu jsou to vyhozené peníze. To už radši půjčit z nemocnice.

merope
5. zář 2019

@karol1996 Tak to pak jo, to jsi dobrá - mě kolikrát chlap budil, že malý brečí. Na mě usnul jen párkrát a z toho jednou spadl, protože se probudil (se mnou to ani nehlo), začal po mě lozit a hledat prso (se mnou to ani nehlo) a následně spadl (naštěstí lezl na stranu, kde je postel chlapa, takže spadl na jeho postel a jenom začal brečet, ale vše ok). Holt když spím, tak umím spát i dost tvrdě, zvláště když jsem fakt unavená.

karol1996
autor
5. zář 2019

@merope me vzbudí všechno, bohužel :D občas bych taky ráda spala tvrdě :D