Neklidné miminko. Jak na něj?

barunkiss
22. led 2021

Zdravím ☺️.
Potřebovala bych poradit od zkušenějších maminek. Mám téměř měsíční dceru, poslední dobou špatně spí, přes den se budí po cca hodině spánku, ani to ne a chce zase nakojit, takže v podstatě kojím co hodinu někdy i dvě. Nehledě na to, že se od prsu neustale odpojuje a křičí...když ji dám odříhnout, tak ji to vůbec nejde . Neustále tlačí a v noci ze spaní pláče, mrčí a tlačí, ale přitom spí. Neustále přes den pláče a uklidní se jen u prsa. Nic jiného nepomáhá. Když tlačí a má prdíky, masírujeme bříško, mažeme pupíkem a užíváme bio gaiu a espumisan, jenže mi přijde, že nic nepomáhá. Jsem už bezradná...

Pořadí mi prosím někdo, jestli s tím lze nějak jinak ještě bojovat?

Děkuju😊.

majili
22. led 2021

Nemám teda osobní zkušenosti, ale z internetu vím, že hodně miminek má problém po Vigantolu, tak třeba jestli ho neužívá?

martinau5
22. led 2021

Nám třeba dělala neplechu právě biogaia. Hodně mám pomohlo před spáním cvičení na prdíky a na klidné spaní zavinování. V létě do plenky v zimě do péřové zavinovačky.

drakenn
22. led 2021

A nosit v šátku si zkoušela?

zmrzlinka
22. led 2021

A přibírá?Na bříško dceři pomohla rektální rourka.Klidne několikrát denně

marti89
22. led 2021

Bohužel je to období kolik do cca 5 měsíců, nebo resp. než se miminko víc rozhýbe, aby si zvládlo od prdíků pohyby ulevit samo. S prvním synem jsem si užila peklo, nejvíc pomohlo nošení v nosítku, měla jsem Lodger Shelter Cotton. Bříško jsem mazala tymiánovou mastí (u domácí pozor na sílu, můžese osypat). Nahřívali jsme bříško pytlíkem s třešňovýma peckama. A uspávali na péřovým polštáři, do kterého byl zabořený, nesnesl rovinu. Když tlačil a nešlo to, ulevila jsem rektální trubičkou namočenou v olejíčku. BioGaia byla k ničemu, stejně tak Espumisan, trochu úleva po BabyCalm. Až potom jsem se dozvěděla o probiotikách Gut Pro Infant (teď se přejmenovávaly) a hodně dobrých recenzí..

barunkiss
autor
22. led 2021

@majili místo vigantolu máme baby D3 prave, protože z vigantolu byla neklidna

barunkiss
autor
22. led 2021

@drakenn zkoušela, ale to křičí ještě víc 😩

barunkiss
autor
22. led 2021

@zmrzlinka přibírá hezky právě. Když použiju rektální rourku tak mi přijde, že křičí ještě více a musím ji dát prostě prso.

barunkiss
autor
22. led 2021

@marti89 ona v nosítku vůbec být nechce, křičí ještě více než normálně 😩. BabyCalm jsem také zkoušela parkrat, ale přijde mi, že prostě nic nepomáhá. Nejhorší je, že nevím jak už ji pres den uspat, je potom hrozně protivna, když je přetažená 😒

marti89
22. led 2021

@barunkiss Ono to není nosítko jako takové, ale vak. Hlavičku má u srdce, ten zvuk je uklidňuje, dá se poplácávat po prdce, to taky milujou

marti89
22. led 2021

Jo a zvuk vysavače, digestoře..

amazonkajanik
22. led 2021

@barunkiss nám na prdíky pomáhalo paradoxně prso. Jednou jsem o tom i četla,že se při kojení střeva rozhybou,posunou se plyny a lépe odchází. Pak mě napadá ještě růstový spurt,ten je v 6nedělí,ve 3měsících...

slunea
26. led 2021

A stolici má hezkou? Není s hlenem, s pěnou, zelená? Kůže čistá bez vyrážek, ekzému? Sestra má neklidné miminko a vypadá to na alergii na potraviny, zatím hledá, na co konkrétně. Hlen ve stolici se objevil až časem, skoro ve 2m.