Noční oblečení pro mimčo. Od kdy jste rozdělovaly od denního?

princeznamiu
11. kvě 2021

Od kdy jste rozdelovaly nocni obleceni od denniho?

michaelarousova
11. kvě 2021

@princeznamiu ja od sameho zacatku..v noci overalky pres den body

biciklissie
11. kvě 2021

Až když jsem ji začala planovane ukládat na spánek, do té doby si nějak usínala, jak potřebovala a to jsem nepřevlékla. Ale já jsem všeobecně pro maximálně pohodlne oblečení miminek, žádné šaty, rifle. Akorát overalky, body, polodupacky, atd.

jako_mala_holka
11. kvě 2021

Až jsme si trošku zvykli na režim atd 😄 na začátku spavala v bodycku a max ponozkach, pak už krátké pyzamove overalky, dlouhé pyzamove overalky... Ale každopádně bylo všechno pohodlne 🙂

makkyv
11. kvě 2021

@princeznamiu Též souhlasím s @michaelarousova 🙂
Už od miminka. Večer měla overalky na spinkání a přes den body. 🙂

konidana
11. kvě 2021

Asi v tu doby kdyz zacaly chodit (lézt venku). Do te dobyjsem jela dokola body a overaly podle potreby

any2any
11. kvě 2021

Od příjezdu domů z porodnice.

kevi1
11. kvě 2021

Ja som rozlisovala od narodenia noc vs den a vs navsteva. Raz som videla asi 3 mesacne mimco u pani doktorky v overaly na spanie a mne to proste prislo divne, aj ked samozrejme na tom nie je nic "zle", len ja som na toto trochu vysadena. Na noc overaly uz od porodnice, cez den body a teplacky doma a ked sme isli na navstevu, alebo napriklad k pani doktorke, tak mal nejake trochu viac "fancy" dupacky, dievcatko by som navliekla do siat 😁😁 ale teda na denny spanok som nepriezliekala nikdy, ani teraz, max vyzleciem teplaky

ondul
11. kvě 2021

Po sestinedeli. Ale nebylo to nijak zvlast umyslne, nejak to vyplynuli samo. To cely stravil v pyzamku - overalu. Pak uz je mel jen na spani - je to dalsi za malych ritualu pred spanim.

korin
11. kvě 2021

Oblékala jsem podle toho, co bylo právě čisté 🙂 Overálky u mimča považuju za regulerní celodenní oblečení, neřešila jsem den a noc. Až se začalo dítko více hýbat, dostávalo oblečení podle toho, aby ho neomezovalo v pohybu, příp. aby na něm nebylo tolik vidět ušpinění (ehm 😀 ). Na módu u dětí si nepotrpím, hlavní je pro mě praktičnost.

barunka1408
11. kvě 2021

od narození 🙂 přišlo by mi divné jet ven s miminem v overálku na spaní

zoyee
11. kvě 2021

Doma je převážně v overalku, ven má body s tepláčky / polodupky, je mu 14 dní, takže většinu času prospi. Až bude aktivnější, najdeme na režim, včetně prevlikani den a noc. Cca po 6N

fouskovi
11. kvě 2021

Přes den měl body a dupačky nebo polodupky a na noc body a overalek takhle jsme jeli od porodnice

patypresdevaty
11. kvě 2021

Od začátku.
Vždy večer po koupání do overalku na noc a během některého ranního přebalování do oblečení na den

alik20
11. kvě 2021

Od zacatku

princeznamiu
autor
11. kvě 2021

Ok, dekuji vsem za prispevek 🙂

jjasmina
11. kvě 2021

@princeznamiu od narozeni, ovšem od roka si overaly rozepina , tak má body a kalhoty i na noc. Chci teď omrknout pyzamka, tak se uvidí

malinkaelinka
12. kvě 2021

Úplně na začátku ne, dcera byla strašně malicka, takže jsem měla minimum věci, co jí byly, takže dostávala to, co jí nepadalo. Vlastně overalky na noc zacala dostavat až tak kolem třetího měsíce, do té doby byla ve všech jako ztracená. Pak to tak nějak samo vyplynulo, že něco je na den a něco na spaní. Pak i že něco je na ven a něco na doma.

tynka9
12. kvě 2021

Až později. Když byly děti třeba už častěji na dece a víc se zajímaly o svět. I jsem od miminka nekoupala úplně každý den. To zase až později. Ale nejsem pro žádné vystajlované oblečení - i přes den měly něco měkkého, volného, aby to neškrtilo a dalo se v tom pohodlně spát. Teď mám brzy termín a u třetího to neplánuju dělat jinak. Už tak mi bude stačit dostat do postele ty dva rarášky (3,5 roku a 2)

tasimia
12. kvě 2021

@princeznamiu od začátku..

felixfelicis
12. kvě 2021

Od začátku. Převlečení do pyzama (overalku) je jeden ze signálu, že se jde spát🙂

1monicka1
12. kvě 2021

@princeznamiu hned od začátku, na den body a teplaky nebo cokoliv jiného a v noci overal