Odsávačka na vysavač - nemůžu tím 2měsíčnímu miminku ublížit?

littlepea2
4. pro 2018

Ahoj holky, mám koupenou odsávačku na vysavač, ale náš vysavač má příkon 2000 W. V návodu píší rozmezí 800 - 1800 W. Nemůžu tím miminku ublížit. Malé jsou dva měsíce. Díky

cuuza
4. pro 2018

@littlepea2 Většina vysavacu má regulaci výkonu, já odsavam na střední výkon. Vyzkoušej odsavacku na sobě a uvidíš. Nejlepší vynález, prdola chodí na vysavač ukazovat sám, když má plný nos.

lenickakl
4. pro 2018

@cuuza závidím :D

@littlepea2 nebála bych se toho

petraszi
4. pro 2018

Ze zacatku se nesmelo vubec, ale od 2.5 mesice jsme s tim zacali a zatim se u toho maly vzdy smeje tak snad mu to vydrzi :D vylozene se mu po tom hrozne ulevi 🙂

ivaze
4. pro 2018

@littlepea2 Nebojte, ja se taky bala, dala jsem to na nizky vykon a nejprve to zkusila na sobe a teprve pak na dceri.

kafr
4. pro 2018

Odzkoušejte si to na sobě 😉. Zjistíte i správnou techniku, aby to nebylo nepříjemné.

makronka222
5. pro 2018

Mas to vsechno popsany v navodu. Uz si videla ve zpravach, ze by tim nekdo diteti vysal s rymou i mozek? Je to udelany tak, ze i silnej vysavac bez regulace diteti nemuze ublizit. Vzdyt se to dava pod nos a nerve se to do direk. Firma neni na hlavu, sazi na to, ze lidi jsou spis tupci a udelali to tak, aby i ten tupec diteti neublizil

littlepea2
autor
7. pro 2018

Ahoj holky, děkuji za vaše názory. První co bylo, tak jsem to zkusila na sobě😄 a dobrý. Pro jistotu jsem koupila i odsávačku na odsávání pusou a řve u obou stejně. Takže po noci budu používat tu na vysavač, to je rychlejší.

cuuza
7. pro 2018

@littlepea2 Prdola pochopil až v roce, že to pomaha, do te doby taky řev, dva jsme ho museli držet a pak se to najednou zlomilo. Důležité je nejdřív striknout do nosu nějakou vodu(v lékárně toho mají spoustu) a pak teprve odsavat.

littlepea2
autor
8. pro 2018

Přesně, používám morskou vodu, ale je to taky boj😄. Manžel raději odchazí