Pláč a kroucení novorozence po UM. Máte zkušenost?

barunkiss
24. říj 2022

Dobrý den,

Mám doma dvou a půl týdenního chlapečka. Od narození jsme na UM. Ze začátku jsme bojovali s prdy a tvrdou stolicí, ale teď, když se to upravilo, začal syn po téměř každém krmeni plakat. Dostává zhruba 100-110ml mléka na dávku, to vypije, ale potom se hrozně kroutí a pláče. Když mu vezmu lahev dříve, aby ho nebolelo břicho z prejezeni, pláče taky a chce lahev zpátky. Když mu dam mléka více,pláče potom ještě více a občas i parkrat ublinkne. Je to hrozny neutišitelný pláč. Přes den kaka 2-3x kaši a prdí normálně. Jen prostě po každém jídle kope a neutišitelně pláče ať už vypije jakoukoliv dávku a ja už nevím co s nim jsem zoufalá. Kapky dáváme Balonix po nich hezky prdi a druhy týden dáváme Biogaiu. Mám strach aby to nebylo ABKM 😞. Mate některá zkušenosti? Děkuji

marketanovakova14
24. říj 2022

@barunkiss Zkoušeli jste vyměnit značku UM? Popř. Espumisan?

barunkiss
autor
24. říj 2022

@marketanovakova14 espumisan jsme zkoušeli ale bez účinku přišlo mi ze to bylo ještě horší. A UM jsem hned nechtěla měnit teprve si na nej zvykal🤦🏻‍♀️

kupcatko
24. říj 2022

@barunkiss kolik vazi a jak casto dostava ?

barunkiss
autor
24. říj 2022

@kupcatko necelé 4kg a dostává co 3-4 hodiny. On se ani nebudi na jídlo, tím ze moc nespi přes den, protože se vzteká, tak neodhadnu kdy je to z hladu a kdy z něčeho jiného

jjasmina
24. říj 2022

@barunkiss upřímně segra ten samý problém, po měsíci to vzdala, vyhledala super LP a rozkojila se, z porodnice šla prakticky s tím, že kojit nemůže.. Takže buď takhle nebo zkusit vyměnit UM

kupcatko
24. říj 2022

@barunkiss podle me ho boli bricho ze muze byt prejedeny. Co jsem vypocitala mel by dostavat max 90ml kdyby dostaval 7x denne. Je fakt malickej.

sorboni30
24. říj 2022

@barunkiss nam doma pomohl espumisan. Každopádně 2 a pul tydenni chlapeček vypije 110ml?? Moje dcera vypije 150ml a ma 8 mesicu. Myslim, ze ho boli brisko proto, ze se zbytecne "precpava" Uber davku a radeji casteji. Jinak se zmenou mleka opatrně. Je maličký..

saraca
Autor odpověď smazal
Zobraz