Poti se ji hlava

karol1996
19. čer 2019

Když koji m dceru, tak se ji hrozně potí hlavička. Jsou ji 4 měsíce. Nevíte čím to může být?

prejeta_zaba
19. čer 2019

Žeby třiceti stupni ve stínu? 🙄

ah1234
19. čer 2019

Noo.. je teplo, mlieko je teple.. moj sa poti snad vsade aj z oci 😂

karol1996
autor
19. čer 2019

@prejeta_zaba bydlíme na horách, tady to tak horký není. Kdyz jsem byla u našich měli tam tak 100x hur a nepotila se 🙂

makronka222
19. čer 2019

@karol1996 moji je 2m a ma to take. Doma mame klimosku, je tu prijemne. Venku ve vedru jsem to ani moc nezaregistrovala. Takze nevim z ceho to ma a jestli to svadet na vedro

prejeta_zaba
19. čer 2019

Aha, no my jsme taky pod horami, i tak tu je 28. Moje děti se teda v teple potí odmalička, neshledávám v tom nějaký problém. Ono to kojení je pro ně dost namáhavé, ačkoliv se to nezdá - zapojuje dost svalů, možná proto. Možná může být zrovna větší teplo tobě, hřeješ ji, proto se u vašich nepotila a teď jo, nebo nějakým oblečením, kdoví. 😉

bayt
19. čer 2019

@karol1996 Syn se potí pořád, i když byla zima. Nesnese moc oblečení. V tomto vedru chodí doma jen v plence.

lv
19. čer 2019

Dcera se potí, jak kdyby ji hlavu někdo polil kýblem, odmala, dosud (skoro 12)

vanocni_stromecek
19. čer 2019

Maly se mi vzdy zpotil po kojeni nebo po vypiti mlicka z lahvicky...

jankol
19. čer 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@karol1996 je to normální mi se malá potí i když zrovna nekojím jen spí v posteli a vzbudí se a je pod ní zpocený flek :(

n1kyta
20. čer 2019

@karol1996 Emilynka se také takhle potoka, vždycky jen na hlavičce a zůstalo ji to do teď - 2 roky. 🙂 Syn má 3,5 měsíce a tomu se nepoti hlavička, ale dlaně a chodidla 😁
Prý je to naprosto v pořádku.

zelenaesmolda
11. srp 2019

@karol1996
moje dcera se taky poti nejvic na hlave a nejen pri kojeni ale i pri spanku.u nas je to rodove.