Spaní ve vlastnim pokoji?

rosa1993
13. srp 2018

Ahoj damy,

s kamoskou sme mely mensi rozepri na toto tema. Ona ma holcicku (1 rok) a od mala spi s nemi v posteli. Jako me to prijde dost nelogické. Jako chapu, lidsky kontakt a tak, ale aby v tech vedrech, upoceni, spali na jedne posteli? Navic se ji dost casto v noci budila, ted o neco mene. A kdyz sem rekla ja, ze mala Michaelka spi ve sve postylce i ve svem pokiji tak se uplne zjorzila. Me to teda vyhivuje vice, ke kojeni vstavam jen jedniu ta noc, spi jako andilek s jednou orestavkou 10 hodin a nemuzu si stezovat. S manzou se oba krasne vyspime, tak sem se chtela teptat na vass nazor jak to mate vy 🙂

ladyhacek
13. srp 2018

syn spal ve svém pokojíku od 5měsíce? tuším ? ale máme starý dům propojené místnosti takže postýlku měl vlastně kousek od nás 🙂 Vstávala jsem k němu.

no_title
13. srp 2018

spíme ve společné posteli a všechno v pohodě. Mnohem líp se vyspím, nemusím vstávat, jen dám prso a spím dál 🙂. Malý spí ve vedrech odkrytý a tak 30 cm ode mě, takže není spocený. Budí se častěji, ale nemá dudlík, takže potřebuje někdy za čas i ukojit ke spánku 🙂 reálně pije tak 2x za noc. Syn má rok

neria55
13. srp 2018

Mám 5m náročné miminko, které vstává na kojení co hodinu. Vzdala jsem se a spí semnou v posteli, jinak bychom se nevyspali nikdo. A to i tak někdy chodím po bytě, houpu a uspávam... Ať to má každý tak jak mu vyhovuje. Taky bych chtěla aby spal ve svém pokoji, ale minimálně tak do doby než vyroste to nevidím 😏

zelenaesmolda
13. srp 2018

Tak ja nekojim,mala spi v postylce ale se mnou v pokoji ale protoze mam lehke spani tak me vzbudi kazde jeji zaknourani a otoceni takze bych byla radsi kdybych mohla spat v jine mistnosti ale treba jenom pres chodbu abych ji mela nadoslech ale zaroven me nebudilo kazde mrcasnuti

no_title
13. srp 2018

teď koukám na věk tvého miminka, asi chápu, o co tvé kamarádce šlo. Ono totiž ty miminka do 3-4 měsíců se v noci často dusí zvratky. Třeba si špatně odříhnou a tak. Ne vždycky to člověka vzbudí, když je v jiné místnosti. Podle mě se asi bála spíš tohohle. Nám se to stalo několikrát když byl malý (dokonce i hodinu po kojení) + pár zástav dechu, díky Bohu za to, že jsem byla s ním v pokoji a mohla reagovat rychle (tehdy spal ještě v postýlce kousek od mé postele)

jaaaninda
13. srp 2018

@rosa1993 máme to něco mezi vámi dvěma 😀 malej od roku spí ve svým pokojíčku, ale nikdy nebyl dobrý spáč. Budí se poměrně často a já už nějakou chvilku nemám chuť a sílu ho uspávat,když se v noci vzbudí a za hodinu zase. Takže jak se vzbudí, tak jde k nám. Nemackame se, nepotíme a malej spí s námi lip. Teď se naučil za námi v noci přijít sám, tak jsem spokojená 🙂 ale večer usíná ve svým.

ladyhacek
13. srp 2018

@zelenaesmolda to tě vzbudí i tak 🙂 jak jsem psala syn spí ve svém (v noci se stále cca 2x budí) někdy jsem fakt unavená a spím, ale jindy ho slyším jak se obrátí 🙂. od naší postele je cca na 2m dveře nezavíráme a spí za rohem
@no_title to jsem neslyšela 🙂 no syn tedy naštěstí nezvracel, a zástavu také neměl

gnozka
13. srp 2018

Od te doby co mě dcera vyskolila už nic nekomentuji a nikoho nesoudim 🙂 měla jsem to stejně jako vy . Dcera spala krásné celou noc od 4 měs sama v pokojicku . Usinala sama nikdy neplakala a kdxz tak jsem šla hned k ni . Klepali jsme si na ramena jak mámě úžasné dítě a jak nám to funguje . No a po jejich 2 narozeninách jak když utne a chodí k nám a spí s námi . A poslední měsíc už to dopadlo tak , ze už ani neusina ve své posteli a jde rovnou k nám . Někdy máme tendenci ji přenést ale za chvíli je zpátky 🙂))) no mám ji vyhodit ??? To asi ne . Na to jsem si nemusela dělat děti . Takže jsem to přijala jako fakt a proste cekme až ji to přejde . A některé komenty mých kamarádek Ze jsme si ji naučili a pod vypouštím. Asi těžko jsme si ji naučili když spala od malá sama . Proste nás teď potřebuje tečka 🙂

nikolavod
13. srp 2018

Malá spí s náma taky v posteli asi od půl roku do teď(19měsíců), usíná ve svém pokoji, ale kolem půlnoci, kdy se začíná budit ji beru k nám. Od půl roku se budí xkrát za noc a já nezvládám za ní pořád chodit, tak je u nás a spí i lépe. A nemám pocit, že by bylo horko v posteli... Spí odkrytá a nejsme na sobě ani namačkaní.

rosa1993
autor
13. srp 2018

@no_title malej spink pro predstavu postel v loznici - zeď -postylku a otevrene dvere, slysim tam si spadnout spendlik 🙂 mam monitor dechu i chuvicky s obrazem, ale ty moc nepouzivam, jen kdyz sme treba na terase a malej spinka 🙂 jeeej tak to doufan ze se to uz nebude opakovat :( tak hodne stesticka a hlavne zdravicka! 🙂

rosa1993
autor
13. srp 2018

@ladyhacek ano u nas to same 🙂

rosa1993
autor
13. srp 2018

@no_title jeej a nezanedbavate tim ehm manzelske povinnosti? O🙂 nam se prave s manzou libi ze se muzeme rozvalovat v posteli jak chceme beze strachu 🙂

rosa1993
autor
13. srp 2018

@zelenaesmolda a myslis ze by to neslo? Ovsem jesi ste tak zvykle proc ne 🙂

rosa1993
autor
13. srp 2018

@jaaaninda joo predpokladam ze jak bude starsi a bude si k nam umet dojit sam, bude u nas peceny vareny k ranu 😀😊

rosa1993
autor
13. srp 2018

@gnozka toho se prave take celkem obavam tak doufam ze to nejak zvladneme 🙂 ale kdyz holt bude chtit byt s nami, bude s nami. Snazim si uzivam to male miminko co se chce jen mazlit, spinkat a papat 😀😊

rosa1993
autor
13. srp 2018

@nikolavod tak to chapu :/ ja doufam ze u nas male ten dlouhy spánek vydrzi co nejlepe 🙂

zelenaesmolda
13. srp 2018

@ladyhacek tak ano,kdyz zaknoura tak jsem vzhuru hned ale rozhodne je to lepsi nez kdyz je hned vedle moji postele 🙂

zelenaesmolda
13. srp 2018

@rosa1993 toho bych se taky bala,jak to maji pary co s nima spi ditko v posteli se sexem?

myjusiatko
13. srp 2018

@rosa1993
@zelenaesmolda jakoze sex mate jenom v posteli? 🙂 mala spi od narozeni s nama, ted pribude segra a ta bude taky s nama a nas sexualni zivot trpi maximalne unavou a vysokym stadiem tehotenstvi. Ale rozhodne ne tim, ze mame dite v posteli. 🙂

zelenaesmolda
13. srp 2018

@myjusiatko no tak nejcasteji v posteli,ja nevim ja bych to asi nechtela,potrebuju taky svuj klid na spani

carmenz
13. srp 2018

Holky,sex se da prece provozovat I jinde nez v manzelske posteli 😀 My mame na tyto potreby vetsinou gauc v obyvaku. Mala spi s nami v pokoji,ne tedy v posteli,to jen nekdy,kdyz nemuze v noci po kojeni zabrat. Vzhledem k dispozici naseho bytu to ani jinak nejde,takze to bereme zatim tak,jak to je a beru to tak,jak to je I u ostatnich. A jinak tu blizkost nasi male miluju. V posteli se s "manzou" toho jeste navalim,zivot je dlouhy,ale tohle obdobi miminek je straslive kratke,chci si ho uzit...

zelenaesmolda
13. srp 2018

@carmenz zivot je dlouhy ale erekce takovou zivotnost nema :D

martinka_33
13. srp 2018

Nechávám to na dětech 🙂 Kluk spal od dvou do deseti měsíců ve svém pokoji, s nim se spát nedalo, pak se nastěhoval do ložnice a na roce do naší postele, holka byla od narození do dvou a půl let u nás v posteli, pak v pokojíčku a nedávno se po týdnu u babičky, kdy spali oba s babičkou, nastěhovala k nám do postele, tak teď jsme tam jak sardinky všichni a já často prchám do pokojíčku 😀

carmenz
13. srp 2018

@zelenaesmolda Muj muz je o 18 let starsi nez ja,takze...sorryjako 😀 😀 😀

zelenaesmolda
13. srp 2018

@carmenz no prave,nez deti odrostou z plen abys pomalu zacala kupovat plinky pro nej :D

ariadna12
13. srp 2018

Spime vsichni v loznici, ale prcek ve vlastni posteli. Usina u nas v posteli a pak ho preneseme do jeho. Planujeme casem samostatny pokojik vcetne spani. Bala bych se spat s prckem spolecne, z vice duvodu.

carmenz
13. srp 2018

@zelenaesmolda Jo,to je kolobeh,uvidime 😉 Ale tak jak si to tu tak ctu,v mnohych loznicich ani jinych castech bytu se neodehrava "nic" uz v o dost mladsim veku,pliny nepliny. Spolecne spani na tohle fakt vliv nema 😀

rebe
13. srp 2018

Nechápu rozepři na toto téma. Někomu vyhovuje tulit se k sobě a dítě i rodič spí klidněji, když cítí blízkost toho druhého. Někoho blízkost jiných spáčů ruší a lépe se vyspí, když má prostor a klid. A tomu i tomu by nevyhovovalo, kdyby to musel mít jinak jen proto, že to vyhovuje někomu jinému. O čem se na tom dá přít?

pratensis
14. srp 2018

Ja nikdy moc nechapu,proc lidi u podobnych veci tak resi,jak to ma nekdo druhy. Kdyz to tak rodine vasi kamaradky vyhovuje,tak at to tak maji. Vy to mate udelane tak,jak to vyhovuje vam. 😉 Proc mit kvuli tomu rozepri nebo se zhrozit,ze nekdo jiny to ma jinak? To je jak s kojenim - nekonecne "rozepre"
a diskuze, ktere ze svoji podstaty nemuzou mit zaver.

pratensis
14. srp 2018

@rebe aaa,omlouvam se za duplicitu. Pisu v minutce cekani,az se udela caj,diskuzi jsem necetla a teprve ted jsem si vsimla.