• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vigantol - Vitamín D. Taky ho zapomínáte dávat?

15. června 2016 
nám jsou tri mesice a pul a jeste mam minimalne třičtvrtě lahvičky, davam na dudak a pak kojim, kdyz nedam, nezblázním se
23. led 2016 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevadi kdyz se cas od casu zapomene, ale je lepsi kdyz se dava pravidelne no =)
16. dub 2016 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to urcite ano, ja to kapu do mlicka, malej by ho jinak nevzal.
23. dub 2016 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom se to ztrati hned :slight_smile: davas ho pravidelne? ja obcas zapomenu :(
8. kvě 2016 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho ani nevyzvedla v lékárně a nehodlám ho vůbec dávat :slight_smile:
11. kvě 2016 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
V necelych 5ti mesicich uz hlavu srostlou ma :slight_smile: po 10ti dnech jsem na to zapomnela a ted po 3mesicich jste mi to hezky pripomnely
11. kvě 2016 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mel by se davat pravidelne
28. kvě 2016 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se přiznám nám se ve 2 měsících záhadně ztratil. Prostě asi někam zapadl. Bylo ještě dost sluníčka tak jsem to neřešila, až v jeho 5. měsících jsem si všimla že přestal růst a zbrzdil se mu motorický vývoj. Nechala jsem si ho znovu napsat a během měsíce vyrostl o 4 cm a všechno krásně dohnal. Nevím jestli to bylo tím ale už bych to novu neriskovala.
28. kvě 2016 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidite, tak na neco ten vigantol je dobry, my jsme ho do roka davali urcite, nevim jak potom, uz je to nejaky cas, ale vzdy na doporuceni doktorky
14. čer 2016 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, my jsme zatím ještě asi ani jednou nezapomněli, nebo si nevzpomínám, že bychom zapomněli... Dáváme každý den jednu kaoičku, ale nedáváme ve stejnou dobu - zrovna jak si vzpomenu, někdy ráno, odpoledne, anebo klidně až večer... Doufám, že to ničemu nevadí?
15. čer 2016 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny88 stejně tak i s Kanavitem, máme dávat jednu kapičku za týden (každý čtvrtek) a taky nedáváme ve stejnou dobu, prostě jak si vzpomenu...
15. čer 2016 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek