Zvyknul si na kočárek a večer nespí

elliska_96
3. zář 2018

Ahoj maminky, máme 4 měsíčního chlapečka a večerní usínání je boj. Přes den spí jen v kočárku. Včera večer jsme zkusily metodu 5,10,15 a nechci to zakriknout, zabrala. Mám ji aplikovat i přes den? Předem děkuji za odpověď🙂

maximaty
9. zář 2018

@anetka1701 kdo je proti komu? Vzhledem k tomu že jsi mě označila, vyjádřím se ještě jednou... v mém příspěvku jsem jasně napsala že to nechápu a moje miminko... ani slovem jsem nikoho nezmínila, pouze vyjádřila svůj pohled na věc. Moralizovat můžeš ty co kritizují

linbrno
9. zář 2018

@anetka1701 Mě si taky pořádně nečetla. Evidentně dítěti nevyhovuje, když je necháno samotné, tak brečí, jiank by přece nebylo potřeba aplikovat 15-10-5 minut, to yb usnulo samo. Takže myslím, že mlj názor o potřebě kontaktu byl v tomto případě relavantní. Ano, matce to vyhovovat nemsuí, ale pořád si myslím, že u takto malých dětí má přednost dítě (a to říkám jako matka, která až na Estvilku vyzkoušela na usínání vše). Za druhé - naopak jsem kritizovala přístup jiné uživatelky, podle které se dá dítě naučit na spaní /což je to paušalizování, o kterém mluvíš/.

terka2018
9. zář 2018

@linbrno vsak neni nejdůležitější to, ze jsou nasi prcci spokojeni at usinaji jakkoliv a hlavne zdravi 🙂 jinak myslim stejne ze tuhle diskuzi byl zalozem fake profilem 😀 jinak ano, treba az prijde druhe dite, nebude chtit spinkat jako malej Mareček v postýlce a bude proste spinkat s nama 😀 u nas to bylo hlavne tak, ze v loznici, ktera je fakt mala, nebylo misto na postylku, proto ten vlastni pokojicek ale nakonec si rikam ze parada 🙂