Příprava UM na cestách, jakým způsobem ji řešíte?

ludul
30. črc 2015

Holky, máme doma 3týdenního prcka, který je na UM. Jakým způsobem řešit přípravu UM na cestách? Máte někdo zkušenost s varnou konvicí do auta nebo řešíte teplou vodou v termosce a mlíčko mícháté z této teplé vody?

grillon
30. črc 2015

Ahoj, my bereme prevarenou kojeneckou vodu v termosce, aby vydrzela dlouho tepla, a pak jeste v lahvi prevarenou, ale vychladlou, smicham, aby to bylo akorat a pridam UM

maqggienka
30. črc 2015

Nosila jsem horkou vodu v termosce, kterou jsem měla ještě v termoobalu, aby vydržela déle. Studenou vodu ve flašce a UM v dozičce. Potom jenom smíchala na požadovanou teplotu 🙂

hojda
30. črc 2015

Teplá voda v termosce a dávkovač UM na cesty.

claire90
30. črc 2015

Jak už psaly holky přede mnou, též používáme termosku a to i doma 🙂 Osvědčilo se mi to již u první dcerky, v termosce mi voda vydrží teplá 24h, do lahvičky míchám se studenou vodou z petky a mlíko v zásobníku 🙂

ludul
autor
30. črc 2015

holky, super, moc děkuju 🙂 do té termosky tu vodu vařící?

leilunka
30. črc 2015

taktéž sem používala termosky, dvě, do jedné převařenou studenou, do druhé horkou převařenou, a to i doma. Vždy sem převařila na noc do obou a pak celý den používala. v pohodě, bylo to rychlé 😉

claire90
30. črc 2015

@ludul jojo dávám hned po uvaření. Manžel to vždy nechává chladnout otevřený a mě pak štve, že to tak dlouho nevydrží 😅

grillon
30. črc 2015

Do termosky horkou, vydrzi hodne dlouho a priprava je pak rychla

kh
30. črc 2015

Ja si většinou dala horkou vodu do lahvičky, to do termoobalu (termosku jsem poridila později), do zasobniku na UM (dava se do lahvicky, pak se jen vysype UM do lahve - super věc) sunarek a pak to vždy smíchala, když byl cas. Je dobře mit v zasobe i studenou vodu, kdyby ta tepla byla ještě moc horka - nas maly nesnasi moc teple věci.