katinkastud
Uživatel katinkastud je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katinkastud.
katinkastud
10. bře 2016

Já si myslím, že by to mohlo vyjít, akorát mě nebolelo břicho 🙂 Jinak budu držet palce

katinkastud
3. bře 2016

Já jsem normálně jedla indické jídlo. Už se to snažím omezovat, ale jde to špatně :D Jsem na začátku druhého a všechno je v pohodě

katinkastud
3. bře 2016

Souhlasím, nad tímto centrem jsem taky uvažovala, chodila tam kamarádka 🙂

katinkastud
autor
16. únor 2016

@86paja Děkuju za informaci, půjdeme do toho 🙂 Snad bude všechno tak, jak má být 🙂

katinkastud
autor
11. únor 2016

@nurmisur Děkuju za info 🙂 to jsem si taky četla a že má větší spolehlivost než ostatní. Zvažuju ještě PrenatalSafe Karyo pro testování všech chromozomů. Mám do toho podle tebe jít? 🙂

katinkastud
10. únor 2016

Zkusila bych dát kartu do počítače a tam by to možná mělo jít. Je tam něco jako koš a tam to najdeš, ale úplně na 100% ti to nezaručiji : )

katinkastud
autor
10. únor 2016

Ahoj holky, mám NT screening negativní ale v šedé zóně. Na triple test nechci kvůli falešné pozitivitě. Dneska jsem byla u svojí gynekoložky a ta mi nabízela PrenatalSafe. Máte s tím někdo zkušenosti? Zatím jsem slyšela jen o Prenascanu, tohle by mělo být prý lepší říkala doktorka. Je to tak? Víte někdo něco víc?

katinkastud
10. únor 2016

Chápu, že ti to vadí, ale se staršíma je to někdy těžké a už spoustu věcí nechápou. Zkusila bych babičku zaměstnat jinak, ale určitě bych jí to neměla za zlé 🙂

katinkastud
9. říj 2015

Ahoj holky, už delší dobu se s partnerem snažíme o miminko a vybrala jsem právě Repromedu. Paní doktorka Krajčovičová mě trochu odradila, ale to byla první návštěva. Teď jsem ji tam dlouho neviděla, je možné, že už v Repromedě nepracuje?

katinkastud
7. říj 2015

@alie_111 Příště to určite bude krásná plná čárka 🙂

katinkastud
7. říj 2015

@kvetinka84
@sinorina
@naomi6

Děkuju za vaše názory 🙂 osmičky asi ještě chvilku zůstanou tam, kde jsou 🙂

katinkastud
7. říj 2015

@mat_ova Ale já s ní jsem třeba celý den. Určitě to není tak, že bych ji hned po příchodu chtěla tahat, to vůbec. A určitě ano je to její věc, ale celou rodinu to mrzí a hlavně babičky :( A to že brečí jsem tak nemyslela .. ona brečí úplně u všech krom maminky, protože je tak naucena a jak jinak ji to odnaučit, aby byla v pohodě.. švagrová si hlavně porad stěžuje, jak nic nestiha, že musí malou nosit, ale neudelá nic pro to, aby to tak nebylo..

katinkastud
6. říj 2015

Smetanové brambory s krůtím masem a česnekem

katinkastud
6. říj 2015

Ahoj můžu se prosím zeptat. Moje švagrová má roční holčičku, která když není u ní v náruči, tak je hrozný řev. Nemůže vůbec k nikomu pomalu ani k tatínkovi. Je to normální a jde to nějak řešit? Musí ji mít na rukách skoro celý den. Aji maminka sama má problém s tím, ji někomu dát. A když ji někdo chce pochovat tak přijde vždy automatická věta, raději ne, ona by řvala. Může to dítě vnímat a pak mít strach? Jako mně osobně by vůbec nevadilo, kdyby mi na rukách plakala, jednou by se utišila a zvykla by si. Nemáte prosím nějakou radu, jak to švagrové říct?

katinkastud
6. říj 2015

Souhlasím, do druhého dne. Já jsem houby většinou mrazila, ale přijde mi, že když je usuším mají pak lepší a intenzivnější chuť 🙂

katinkastud
6. říj 2015

Je to trochu mimo téma, ale mám vyrostlé všechny čtyři a vůbec ničemu v puse nevadí. Jsou rovné a nic mi nekřiví, ale všichni mi říkají, že si je mám nechat vytrhnout. Vůbec se mi do toho nechce, když jsou zatím zdravé a rovné. Myslíte si, že je to potřeba je trhat? 🙂

katinkastud
6. říj 2015

@moulinkaa víme to cca od jeho tří let. V tomto věku už bylo docela divné, že nemluví. Nikdo ale nechtěl nic říkat, každé díte je jiné 🙂 Je to určitě super, ale není to žádná nakažlivá nemoc, tak nevidím důvod, proč by se k tomu měl stavět jinak, než pomoci 🙂

katinkastud
6. říj 2015

@alie_111 Tak co? Už víš více? 🙂

katinkastud
25. zář 2015

Taky bych potřebovala poradit, už jsem přemýšlela, že koupím nějaký přístroj na mokré čištění :(

katinkastud
25. zář 2015

Zašla bych si na vyšetření štítné žlázy, měla jsem to úplně stějne. Překvapuje mě, že to byla reakce i ostatních, myslela jsem, že tolik lidí nemá porblém se štítnou žlázou. Beru ted eutirox a je to lepší 🙂

katinkastud
25. zář 2015

Krásný 🙂 já si myslím, že to určitě vyjde .. Přeji hodně štěstí

katinkastud
25. zář 2015

@jarniboure Babička určité nemusí hlídat, tak jsem to nemyslela 🙂 Ale sama je z toho špatná, že by hrozně chtěla, protože miluje děti, ale bohužel nemůže. Jsem ale ráda, že jsi to nevzala nějak špatně 🙂 A jinak přeju hodně štěstí. Pravdou je, že když člověch chce, tak zvládne všechno 🙂

katinkastud
23. zář 2015

@petapepa úplně s tebou souhlasím, taky bych to v tomto věku neriskovala

A jinak sama mám starší maminku, protože moji sourozenci jsou o 11 let a o 13 let starší. Když jsem byla malá, tak mi to vůbec nevadilo. Maminka šla celkem s dobou a už měla čas jen na mě. V pozdějším věku už přemýšlím nad jinými věcmi. Je to hlavně to, že když se ted snažím o miminko, tak moje máma už nebude úplně schopná malé pohlídat. Bráchům pomáhala a hodně věcí jim usnadnila, ale už to bohužel nebude možné. Sama z toho je smutná, že jsem její jediná dcera a na moje dítě se moc těší a děti miluje, ale její zdravotní stav jí už spoustu věcí neumožní. Je ti 41 a když dítěti bude 20 let, tobě bude 60. Myslím si, že to pro dítě nebude dobré, nebudeš ho už stíhat s dalšíma čtyřma. Omlouvám se, ale v tady tom věku a po čtyřech dětech s bytem 3+1, s nutností neustále na něco šetřit mi přijde přivést na svět nového člena do rodiny sobecké a to i vůči ostatním dětem :(

katinkastud
23. zář 2015

Byla bych naprosto v klidu. Je to akorát pohodlné kojit, že večer nemusíš vstát z postele a jít chystat lahvičku. Důležité je, že to není ničí chyba, když žena nemůže kojit a hlavně ne tvoje. Jsou prostě věci, které neovlivníš. Mám dva sourozence a moje maminka měla mléko vždy jen týden po porodu a musela nás dokrmovat. Všichni tři jsme zdraví a dospělí a nikdy bych to nebrala jako něco špatného 🙂

katinkastud
23. zář 2015

@werumka Naprosto souhlasím s tvým názorem.
@mogwaika Můj strejdá má postiženého syna. Zjistilo se to až ve dvou letech, do té doby bylo vše normální. Je to něco podobného jako autismus, ale doktoři řekli, že to není ono. Strejda s tím hodně dlouho bojoval, protože druhé dítě je naprosto zdravé. Odhodlal se to říct rodině a okolí, což byl u nás asi nejlepší krok. Do té doby na to byl s ženou sám, ale teď se jim snaží všichni pomáhat a všichni se učí, jak s takto postiženým dítětem komunikovat, aby to bylo pro něj co nejlepší a naučil se nové věci. Doktoři řekli, že s nějvětší pravděpodobností nebude dělat spoustu věcí a jednou z nich bylo mluvení a starání se sám o sebe. Díky tomu, že se každý z rodiny snaží a pomáhat, se malej naučil ve čtyřech letech pomalu mluvit a v současné době je mu dobře rozumět, sám se obleče a nachystá do školky. Z mé zkušenosti bych to okolí opatrně řekla. Jsme jenom lidé a pokud jsou to přátelé, tak se budou snazit pomoct.