Používáme cookies. Více informací zde. OK

2 týdny zpožděná menstruace, můžu být těhotná?

attiska
10. bře 2016
Ahoj holky,
už dva týdny mam zpoždění. Docela mě bolí břicho jak před ms, ale pořád nic. Už jsem si dělala několik tt a všechny negativní 😞 Máte některá podobnou zkušenost, že byl tt až po delší době pozitivní?
Moc děkuju za každou odpověď 🙂
yelowangel
10. bře 2016
U mě byl pozitivní hned ale jsou takový holky co mají delší cyklus a objevil se na testu slabý duch až po 14ti dnech. Nebo to může být hormonální nerovnováha ale pokud víš že to nejsou první měsíčky po vysazení prášků (mě je museli 2x vyvolávat) a že máš štítnou žlázu v pořádku tak je dost velká šance že těhotná budeš, Už ses objednávala na gyndu? Tam totiž budeš teprv mít jistotu. A objednávaj tak 14dní - 3 týdny po nedostavení měsíčků aby bylo něco vidět na UTZ.
attiska
autor
10. bře 2016
yelowangel 😛rášky neberu už hodně let, jinak bych měla mít všechno v pořádku. Chci ještě počkat do konce týdne a v pondělí tam budu volat. V prosinci jsem potratila v 6tt, tak bych si moc přála, aby to teď konečně vyšlo.
katinkastud
10. bře 2016
Uživatel katinkastud je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katinkastud.
Já si myslím, že by to mohlo vyjít, akorát mě nebolelo břicho 🙂 Jinak budu držet palce
andrejka3741
10. bře 2016
Po 2 týdnech zpoždění by už bylo něco vidět. Udělej digi test,ten je jistej.
pavlina339
10. bře 2016
Ahoj holky, potřebovala bych slyšet Váš názor. Mám pravidelný cyklus 32 dní... ted v neděli tj. 6.3. pravděpodobně proběhla ovul. Sex jsme měli dva dny před ovu, v den ovu a dva dny po ovu (včera) přičemž se mi objevil slabý krvavý výtok (jasně červená). Myslíte, že to může být spojeno s úspěchem nebo spíš blížící se MS...Tu mám mít až 17.3. Prosím o Váš názor. Nikdy předtím se mi po ovu ani při sexu krev neobjevila...

Sem začni psát odpověď...

Odešli