10. den od ET, tt negativní a slaboučké špinění

marsi69
24. únor 2017

Ahoj holky ,dneska jsem 10 den od ET ,tt negativní a teď jsem si na záchodě při utření všimla takového lehce narůžovělého cosi na toaletním papíře ... nevíte co to muže byt ? Mám se bát nebo volat do caru ? Na toaletním papíře to bylo fakt nepatrné množství ale bojím se :/ ze se to rozjede ,něco mi říká ze to proste nevyšlo :( na krev mám jít až 1.3 :( a to jsem měla nutkání si tam skočit dneska

misula29
24. únor 2017

@marsi69 já myslím,že v car ti nic moc neřeknou.Nemusí to nic znamenat a s krví bych počkala až na termín kdy máš jít, onoo je to stejně buď a nebo. Třeba se mimiš jen zavrtává 🙂

marsi69
autor
24. únor 2017

@misula29 však Jo ,krev jsem nakonec zavrhla te je to stejně brzo ... jen mě zas vylekalo něco jiného :( už mě asi hrabe :D ale po skoro 4 rokach,jednomu zamlklemu tehu už se fakt bojím

misula29
24. únor 2017

@marsi69 chápu tě , všechny se bojíme 🙂 Bohužel jsou věci ,které člověk neovlivní i kdyby se na hlavu stavěl 😒 Musíš věřit ,že bude vše v pořádku 🙂 Tvoje první ivf?

absintka19
24. únor 2017

@marsi69 ono vzdy je to bohuzel bud, anebo a i kdyby jsme na hlavu stavely, tak to nezmenime :(
Nezbyva jen verit. Budu drzet palecky. Ja kdyz jsem spinila, tak mi v caru po tel doporucili zvednout davku utrogestanu, klid a nestresovat se.

marsi69
autor
24. únor 2017

@misula29 Jj první ... Patřím do skupiny holek,co mají všechny možné testy v pořádku s výsledkem ze jsem 100 % v pořádku a tehu je proste problém :( nak to nejde ... navíc blbě jsem reagovala i na stimulaci a z 15 vajíček bylo pouze toto jedno

misula29
24. únor 2017

@marsi69 too mě mrzí,takový problémy. Měli jste i prodlouženou kultivaci?

marsi69
autor
24. únor 2017

@misula29 Jj ,dokonce snad vše co bylo navíc ... místo auta jsem si zaplatila IVF ... ještě mame nárok na 2-3 pokusy na pojišťovnu a jeden pokus nad rámec se vším všudy ... tak uvidíme ,další 3 měsíce ale mame čas do dalšího IVF takže se budeme snažit jen tak 🙂

misula29
24. únor 2017

@marsi69 takže ty seš v pořádku ,chlap taky ,veškerý vyšetření v pořádku a neřekli vám proč to nejde? To je šaškec fakt.Kdyby člověkk aspoň znal tu příčinu že 🙂 My naštěstí máme ještě pět prdolů u ledu,tak mě to trošililinku uklidňuje. 🙂

marsi69
autor
24. únor 2017

@misula29 Joo chlap by dokonce mohl byt dárce z fleku říkala embryolozka 🙂 ne ze bohužel se to stane i u zdravého páru ,s ex jsem otěhotněla 2x ( a to měl spermio tak nak nahrane) akorát ani jedno nedopadlo ,jeee tak to mas super 🙂 tiše závidím ale přeji 🙂

misula29
24. únor 2017

@marsi69 děkuji, celou dobu jsem se modlila aby jich pár zbylo,protože už bych to znovu nepodstupovala. Snad to klapne napoprvé,ale jsou to nervy 🙂

marsi69
autor
24. únor 2017

@misula29 Jo to teda jsou 🙂 ale Furt mas krásný počet ... držím pěsti 💋

misula29
24. únor 2017

@marsi69 moc díky ,já tobě taky🙂 Třeba zítra už bude pozitivní testík 🙂

marsi69
autor
24. únor 2017

@misula29 no moc tomu nevěřím ... kez by 🙂 dekuji za podporu ,holky tady jsou moc super

amoon
11. dub 2017

Ahoj, můžu se zeptat jak vám to dopadlo? Já jsem teď taky zrovna 10. den po ET a začala jsem špinit, tak jak moc zlé to je.. díky

adusku
11. dub 2017

@amoon
Špinění ještě nemusí nic znamenat. Pokud to neni fakt jasná krev a nemáš extra křeče.
Testila jsi? Popř krev?

gabcat
11. dub 2017

@amoon Jak píše Aduš, nemusí to nic znamenat. Já tedy začala špinit o něco dřív, ale 10.den ještě taky. Máš pozitivní test?

marsi69
autor
22. kvě 2017

ahoj holky ... tak dalsi tyden zacinam s 2 stimulaci 🙂 do toho jsem zacala pit caje vitality a plodnosti + caj na otehotneni od ludmily mojzisove, v patek jdu na uvolneni panevniho dna a na druhy uvoleni pujdu v den transferu - do toho nejake cviky tak se uvidi , hlavne ted mam takovou super podporu kamaradky se kterou jsem se seznamila na 1 ivf a fakt me pomaha, piseme si, volame, videly jsme se , proste super ... s chlapem se taky bavime ale prece jen kdyz mate nekoho se stejnym ,, problemem ,, tak ta podpora je super 🙂

amoon
9. čer 2017

@marsi69 ahoj, jak jsi na tom? Me prvni et nevyslo, ted jsem 6. Den po KET a uz zacinam byt pekne nervozni jak to dopadne.. udelala jsem pro to snad vse co jsem mohla, nevim co bych mohla udelat vic kdyby to ted nevyslo..