Ahojky sexuální život v těhotenství

nikynikol25
15. čer 2019

Ahojky holky,je to asi pitomá otázka a možná i osobní,ale chtěla bych se zeptat,vy které ste těhotné jak to máte v sexuálním životě s partnerem.?Než jsem otehotnela tak pritel byl aktivnější v sexu a teď sotva 1 za tejden.Myslite že to je tím těhu,že mu to vadí nebo ho to takhle nebaví,nebo ho nepritahuji.Kdyz uz má nato dojít tak mu klesne,tak už si nevím rady.Nikdy se tohle nedělo. ☹ Snad se nebudete zlobit,že takhle píši,ale docela mě to trápí,když to takhle nikdy nebylo.

bayt
15. čer 2019

@nikynikol25 Pro většinu mužů není těhotenské břicho úplně rajcovní, je to normální... Třeba má i strach, aby neublížil miminku.

malenka3
15. čer 2019

Důvodů může být spousta, nejlíp uděláš, když o tom promluvíš s ním.

nikynikol25
autor
15. čer 2019

@bayt asi ju,asi to berou jinak než my ženský.Nam některým co mají chlapy s briskama,tak nám to nevadí ale asi když my je máme tak to není to naco jsou zvyklý

nikynikol25
autor
15. čer 2019

@malenka3 on právě není ten tip co by o tom rád mluvil,když se snažím nahodit tohle téma tak moc nechce komunikovat

pipi_puncocha
15. čer 2019

A ptala ses ho čím to je? Měla jsem taky obavy, ale můj manžel se prostě hrozně bojí, že tím nějak miminku ublíží...

evka_slovenska
15. čer 2019

Kazdy chlap je jiny. Spousta se jich obava aby te nevycerpavali nebo nevyvolali porod 🙂 Nebo prave jak se pise vys-neublizili miminku.
Nekdy uz proste v tobe vidi vic matku nez milenku...Ja mam doma bohuzel opacny problem... 🙂

klea81
15. čer 2019

Během těhotenství jsem sex nechtěla a neměla. Chlap měl pochopení.

sister05
15. čer 2019

Je to individuální. Ber v potaz i jeho vytížení, horko venku, prostě to jen nemusí jít. Nicméně asi takto. Otec mě první dcery se mnou počal a další sex byl až po šestinedělí. Myslela jsem, že to takhle je normální, kvůli případným rizikům. Teď jsem ve 35t, mám jiného partnera a sex je dle chutě a stavu. Těhotenství ho neodpuzuje, spíš má strach, aby se něco nepo. Já zas tolik chutí už nemám, ale kvůli němu se většinou donutím, ikdyz s tou rozlohou velryby to už chce dost vynalézavost a opatrnost. Víceméně je teď frekvence 1x týdně nebo za dva týdny.
Je potřeba s partnerem komunikovat, pokud nemá on tu potřebu, máš ji ty - však ti může odpomoci i jinými způsoby. Fakt je to hodně o komunikaci. Přišla jsem na to před 4lety. ❤ Držím palce 👌👍

deniska2
15. čer 2019

Jesem 6m.a muj partner chce pořad sex a ja taky bříško mu nevadí.Ale že o tom nechce mluvit je mi lito mi si řikame vsechno co sa tíka jako o sexu

lstuchlova
15. čer 2019

A co Ti odpověděl on?...
My jsme spolu spali úplně stejně jak předtím až do porodu.

nikynikol25
autor
15. čer 2019

@pipi_puncocha snažila jsem se zeptat,ale odpověď je jen hmmm a zase čučí do telefonu na instagram na holky co maj luxusní postavy,asi mu vadí moje postava teď

nikynikol25
autor
15. čer 2019

@sister05 spíš to bude mojí postavou,nemám svých 58kg á nemůžu si brát na sebe věci co dřív že jsem vypadala dobře,když kouká na instagram tak tam jsou holky s luxusním postavama í dobře oblikle,tak to bude asi mojí postavou.

priefi
15. čer 2019

@nikynikol25 to, ze partner nechce behem tehu styk je bezne (nebo od urcite doby), pripadne, ze omezi cetnost... ale to co pises o instagramu, ze cuci na jine, to uz normalni neni...

makronka222
15. čer 2019

Na fotkach mas jen pupik a jinak si hubenour, postavou to nebude. Dole je to vic prokrveny, jiny, nemusi mu to bejt prijemny.

nikynikol25
autor
15. čer 2019

@priefi právě to normální není si myslim

nikynikol25
autor
15. čer 2019

@makronka222 tak už má dvě dcery z předchozího vztahu,tak nevím ale to byl o dost mladší než je teď.No uvidím co bude dál a hlavně i po porodu.

laka_lacenda
16. čer 2019

Naštěstí se mnou stále spí stejne jako před. 🙂 Máme poměrně častý sex, v prvnim trimestru trochu min, pac jsem odpadala únavou v 8. 😀 Ale kamarád mi třeba říkal, že když byla jeho žena těhotná, tak se sexu s ní taky vyhýbal. Ne, že by m7 přišla nesexy nebo se bál, že dítěti ublíží, ale že mu prostě přišlo divný ho tam strkat, když je uvnitř zivej člověk. 😀 Těžko říct, co mají chlapi v hlavě. Větší problém bych viděla v tom, že se s tebou o tom nechce bavit. To by měl.

jannym
16. čer 2019

Prvni tehotenstvi super, ja chut pritel chut, druhe nocni mura a pri slove sex jsem mela osypky a manzel nadrzenej a deprimovanej...ted mam uz rocniho drobka a sex se porad nekde toula...neni cas a kdyz je cas a chut manzel, je na turnuse a kdyz se vrati jsou cervene dny...nebo dite/deti jsou nemocne a ja vycerpana a nachcipana taky...ale verim ze se to zlepsi stejne jako moje spankova deprivace