Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
22. bře 2009

Janýsku, to je mi líto,že se se to nepovedlo, ať zítra dobře pořídíš. Já jsem se dr. ptala po tom potratu, co by mi doporučil za další vyšetření a nabrali mi krev na nějaké imuno faktory, ale přesně nevím, co tam všechno zaškrtával a výsledky byli asi za měsíc, na nic nepřišli.

Marhulinko, mě je tento měsíc taky nějak divně asi od půlky cyklu, motá se mi hlava, je mi na zvracení, prsa mě bolí,mám to dostat v úterý, ale dneska jsem nějak nevydržela a testla a nic. ☹ Tak nevím co se se mnou děje.

leny2
22. bře 2009

Holky my jsme dneska měli neplánovanou návštěvu, přijel známý a má přítelkyni s dvouměsíčníma dvojčátkama holčičky, tak jsem se tu celé odpoledne rozplývala, nádhera. Pošlu vám fota, ale na mě se nedívejte, já se tam všude culím jak tydýt, jsem byla úplně mimo z toho. 🙂

marhulinka
autor
22. bře 2009

Ahojky,tak jsme doma........počasí teda stálo za prd...tak jsme byli skoro celou dobu zalezlý,jen jsme vyběhli na zahradu s pejsanem-což byla sranda,páč jsem ustrojila tři děti,sebe a psa a to trvalo hezkou chvilku no a pak chvíli venku a zase svlíkání!!!! To je mazeeeeeeeec!!!!!!!!!

JANYSKU-co to čtu...achichjo....je mi to mocinky mocinky mocinky líto!!!!!!!!! Ale bojuj - však někdy to vítězství musí přijít,no ne???

leny2
22. bře 2009

Ahoj Marhulinko,
jak ti je, psala jsi, že zase nic moc.

marhulinka
autor
22. bře 2009

LENY2-no comment....po psychické stránce jsem opravdu na bodu mrazu-možná už přecházím do mínusu...manža říká,že funguju spíš jako robot....sice s dětičkama to bylo fajn,ale asi dvakrát jsem se zničehonic rozbrečela-připadám si už jako magor....chystám se k dr.,uvidím co mi řekne a nejspíš si budu muset dojít i k Chocholouškovi:O(((

marhulinka
autor
22. bře 2009

Vůbec z ničeho se netěším....a to mi včera manža dovezl dvě kytky,abych si je dala do každé místnosti....radost jsem měla to je jasný,ale nějak mi to nešlo dát ani moc na jevo asi,protože se mě pořád manža ptal,že se mi nelibí....Nojo když mi je celý den šouflo,tak je to těžký ☹

marhulinka
autor
22. bře 2009

No a máme pořád špatný zprávy,čekáme vlastně na ty nejhorší zprávy,takže při každém zazvonění telefonu umírám ☹ 😠
Byla jsem teď dvakrát za sebou v kině...s manžou a pak s jeho mamčou /to jsme byly na něčem jiném/,to jsem si ale hezky užívala a odpočinula si od myšlenek,jenže jen co to zkončilo....tak to na mě všechno padalo:O(((

leny2
22. bře 2009

Marhulinko, mě je tento měsíc taky šoufl asi od půlky cyklu, čím by to mohlo být?

leny2
22. bře 2009

Taky jsem si říkala, že se objednám asi k dr., aby na mě mrknul, jestli se to bude opakovat.

marhulinka
autor
22. bře 2009

LENY2-no jestli to takhle normálně nemíváš,tak třeba těhu,ne 😉
Díky za fotečky!!! Holčinky jsou plostě lozkošné 😀 🙂

marhulinka
autor
22. bře 2009

Já měla ovulku asi tento týden,cítila jsem bříško a pak to přestalo....tentokrát jsem netestíkovala.
No a špatně mi je od včera,ale to byl jen takový náznak a dneska ráno po probuzení už jsem zase "robot"....

leny2
22. bře 2009

Z čeho to může být? Vzpomněla jsem si na tebe když mi to začlo, že je to takové podobné jako jsi psala ty.

leny2
22. bře 2009

Jo, holčinky byli nádherný, ještě teď jsem z nich úplně paf. 🙂

leny2
22. bře 2009

Ježiši, jsem napsala takovou hrubajznu "byly", ale to je jedno, já myslím, že jste to všichni pochopili. 😉

marhulinka
autor
22. bře 2009

LENY2-já to mám nejspíš k té endometrioze:O(

marhulinka
autor
22. bře 2009

Ikdyž mi to teď odstranily.....bolesti mi přestaly,tak příznaky mám....a po laparce snad ještě větší....nevím....už jsem asi blázen:O(((

leny2
22. bře 2009

No, toho se právě bojím, minule mi dr. říkal, že tam vidí u mě taky endometriozu, prý jen malinkou, ale co když se to zvětšuje? ☹

marhulinka
autor
22. bře 2009

LENY-kéžby to alespoň znamenalo u tebe těhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
22. bře 2009

LENY2-nestraš!!! Ty jsi byla někdy na laparce?

leny2
22. bře 2009

Nejsi blázen, ale chápu tě, já už raději moc nikomu neříkám, jak se cítím, protože pak to dostanu a každý si řekne, že už si to vsugerovávám, ale tak to není.

leny2
22. bře 2009

Na laparce jsem nebyla.

leny2
22. bře 2009

Nikdy mi na nic nepřišli, to až teď v lednu to říkal dr. po ultrazvuku.

marhulinka
autor
22. bře 2009

Aha já právě myslela,že třeba někdy jsi byla....a dr.ti ji nedoporučoval? Třeba před dalším snažením /KET,IVF/..?
Když já už si jako blázen připadám.....ono je to vážně už na palici.....a ty moje nálady,kdy se jen tak rozbřečím mě už taky štvou...jsem strašně přecitlivělá,už vážně uvažuju i o psychologovi....jinak mě nebo manžovi z toho hrábne... ☹

marhulinka
autor
22. bře 2009

Jdu si smýt barvičku z vlasů,už jsem to nějak protáhla,aby mi nevypadaly a jsem hnedka tu...

leny2
22. bře 2009

Ne, nedoporučoval mi ještě laparku, uvidím, jak se to bude vyvíjet a kdyžtak se objednám k dr. a zeptám se ho na to.

leny2
22. bře 2009

Jo, utíkej, za chvilku mrknu.

marhulinka
autor
22. bře 2009

Jsem tu.....snad mi nevypadají vlásky 😀

marhulinka
autor
22. bře 2009

Tak já letím do sprchy a asi ke knížce.....pa a zítra se snad ozvu z práce....ale to víte-robot je robot 😀 😀 😀

coko.joko
22. bře 2009

marhul i plesata by si byla krasna 😀 😀

leny2
22. bře 2009

pápá Marhulinko, taky mrknu z práce.

Janýsku, držím palečky na zítra, ať dobře pořídíš.