• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
leny moc dekuji ja na to mrknu.. :wink:
ted jsem si udelala testo na pernicky a budu dnes odpolko pect jako diva,uz se tesim hrozne moc me to bavi :grinning: se stim tady patlat...
24. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady dnes nikdo neni :frowning2: :frowning2:
24. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáááááááá tu sedím u krbu, bo se do mě dala ukrutná zimička :wink:
24. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to se mas,ze jsi pekne v teple :wink: tady teda zima neni,ale boli me tak hlava,ze me asi praskne vubec nevim co to mam.Uz ti prisla odpoved z Prahy?
24. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr. Vobořil mi dopolko volal, zrovna se mi to nehodilo, bo byla plná kancelář, tak jsem nemohla moc mluvit a celé to probrat, ale dohodli jsme se, že 1 cyklus vynechám a po příští mršuli půjdu na KET
24. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mam radost,ze to dopadlo tak dobre,takze to budem tehule vsechny v dubnu,kvetnu :wink: to se nam bude dobre chodit po ZOO
24. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany-celkem rozumné, trošku nechat odpočinout tělo i mysl a pak si pro siláky skočit :wink: :wink:
24. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Michal s jeho maminou mluvili s nějakou známou, je jí asi 40 a moc let se marně pokoušela otěhotnět..... při umělku otěhotněla až na 9. pokus. Absolvovala toho prý moc, byla v Praze.... nakonec se dostala na imuno vyšetření k nějaké dr. a dle testů jí vyšlo, že konkrétně jí nedělá dobře prednison spolu s utroušem a po vysazení konečně otěhotněla :unamused: a tak prý se se mnou chce sejít a zítra přinese tchýňce do práce telefon a jméno té dr. a Michal chce na to imuno jet..... Dnes jsem se dr.Vobořila ptala, jestli by mi doporučil po neúspěších ještě nějaké vyšetření, třeba to imuno a on řekl: a co si od toho slibujete? Jste v pořádku, znáte statistiky.....
24. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany- jakm to tak vypadá, tak se asi musíš postarat sama :unamused:
To se mi od dr nějak nelíbí :unamused: Jasný člověk ví, že je to jak ruleta, ale pořád chce mít jistotu, že je vše ostatní ok a ti mudři to někdy berou celkem bez citu... :unamused:
24. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidím, zavolat si do té Plzně o informaci můžu, ono jsou dosti dlouhé čekací lhůty, půjdu za měsíc na KET, pokud by se zadařilo, už bych nešla a pokud ne, tak na příště už by ty výsledky byly
24. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jany- mělo by ti vyjít na 2 kety ne? Nebo kolik jich rozmrazuje najednou? :slight_smile:
24. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
měla jsem návštěvu, tak jen koukám co je nového.

Janýsku, tak to je dobrý, že můžeš jít už za měsíc na KETík. :slight_smile: S tím imunem s tebou souhlasím, zjisti informace a uvidíš jak se rozhodnete.
24. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mám 4 nanučky, ale nikdy nevíš, jak přežijí rozmražení...
24. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte je zamražené po dvou?
24. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano po dvou.....
24. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když se dobře rozmrazí, tak máte na dva pokusy, budem držet palečky.
24. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem hin, zítra mrknu zase z práce, dobrou holčinky.
24. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,
tak se mi rozjíždí mrcha, takže z toho nic nebude opět. :frowning2:
25. bře 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
tak koukam,ze to tu pekne vezne....nikdo nikde :wink:
leny2 to me mrzi,ze se ti rozjela mrska
leny16 jak se citis holka....urco dobre vid :slight_smile:
janysek je asi v praci,tak at ji to utika rychle :sunglasses:
ja jsem dovarila,ted jsu dat sprsku a musim jit opet k tomu dr.a odpolko si mozna pojedu pro ten notas uvidim jak se bude chtit V.
septim jak se mas ty,uz jsem o tobe dlouho neslysela :wink:
25. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v práci doma :wink:
Jak jsi se ptala na ten bezdrátový net, tak to samo jde......, švára ho má od T-Mobile a stále jezdí po světě a tak má noťas s sebou....
25. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je janysku ty ctes moje prispevky :grinning: ja vim,prave,ze neco je takoveho.kamoska to mela taky,ale musela to mit na dva roky smlouvu a to ja nechci.Musim patrat po netu a treba neco najdu :wink:
tak ty jsi doma,pekne v teple u krbu....tady dnes od rana hrozny vitr a prsi a prsi....je to jak aprilove pocasi
25. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás chumelí a svítí sluníčko. Ráno byly pěkně nazmrzlé silnice.
25. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak všichni jste?
25. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny ja jsem se ted vratila od dr.mam bederni a krcni pater total v pr.... :wink: takze ted musim vymyslet jak nejrychleji to nahazet zpatky,at muzu jit do boje v atlete :slight_smile: se picnu porad neco...kolikrat si rikam,jestli jsem v minulem zivote nebyla nejaka svina a ted me to ten zivot oplaci :grinning:
25. bře 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všechny zdravím a přeji krásný zbytek dne :wink:
Opatrujte se!!!!!!!!!!
25. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENY2 to mě mrzí,že se zase mrška přihlásila!!! To je děs....já ji taky čekám za týden a něco.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, je to boj, nějak se nám tady nedaří, jenom Leny se podařilo. Ale nevzdáme to.
25. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se kočky vybodněte jen na domácí snaženíčko a zabojujte již s tou medicínou....
25. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :wink:

JANYS-jojo zabojovat by to chtělo...bohužel teď se v mém okolí nedaří ani tak :frowning2: :angry: takže nic povzbuzujícího :angry:
25. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdepak dneska všichni jste?
25. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek