• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Ahoj kočky, určo to nevzdávejte, jenomže smůla je ta, že to asi přijde, když se člověk tolik nesnaží.... :wink:
25. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Leny16, něco na tom bude, zatím to skoro každému vyšlo, když začal mít jiné starosti a vypustil mimi z hlavy.
26. bře 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano,
janysku ja se doma uz nesnazim je to marny :wink: spoleham na tu Arletu a 3 IVF musi dopadnout.Ale to neni nikde napsany.
Vcera me brnela cela pulka hlavicky a fakt mazec jako kdyby me tam nekdo vrtal sem se ani pohnout nemohla.A kamoska trpi mikrenou a V.ji volal a dosel k ni pro prasek je to primo na mikrenu a ja si ho dala a za pul hodky jsem mohla skakat.Je to nejaky driak,ale pomohl..Tak si ho budu muset v CR asi koupit jestli me ted bude jeste do toho vseho bolet hlava,tak se fakt nekde odstrelim :grinning: :grinning:

a jak se mate vsichni...................
26. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko, bolesti hlavy mě moc netrápí naštěstí, ale když někdy, tak mi pomůže ibuprofen a je po bolesti.
26. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
leny me taky nikdy hlava nebolela,ale posledni dobou porad snad nebudu trpet na mikrenu :unamused:
26. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky,
coko- migrény jsou prý mrcha, hlavně, že ti zabral ten prášek :wink: Ted v těhu mě taky bolí hlava, tak ti pplně rozumím :unamused:
leny- já vím, ono se to řekne vypustit, ale ono to nejde si něco takového nakázat. Ale zas na druhou rtanu jiné holky se taky snaží a vyjde jim to. Hlaně se nevzdávat :wink:
26. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny, no právě a o to spíš, když se to dlouho nedaří. :frowning2:
26. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale my budem bojovat dál, my se nevzdáme. :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě v tom strašně pomáhá to, že mám dobrou práci, kde mě to baví. :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
leny uvidis to se povede proste musis verit,ale ja teda uz moc neverim,ze se to da doma povest,myslim u me :wink: ja vlastne nikdy nemela zadnou antikoncepci tu me zakazali hned..a pak ani kondom a porad nic :slight_smile: takze si myslim,ze ten blok je ve me,ale dr.vedi co delaji :sunglasses:
leny16 jsem taky rada,ze to pomohlo.........holky vcera V.koupil Kafemaschinu a ja jsem si ted udelala Lattecko a moc dobry......v lete vas na nej pozvu k nam do HK :sunglasses:
26. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
coko- ráda přijdu a ty k nám taky. Klido tady můžeš přespat :wink:
nemyslím si, že je v tobě blok, určo jste provozovali přeruš. s. a po tom se taky netěhotní jen tak. Vím z vlastní zkuš. :wink:
26. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
leny16 ty bydlis v baracku nebo v byte?Jasne rada prijedu na navstevu :wink: v lete budu mit tolik casu,ze nebudu vedet co snim. :slight_smile: jo prerusovany s.byl taky,ale treba i s ex..jsme se pokouseli a nic a s V.uz vic jak 5 let a taky nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: no proste ja verim Arlete a snad to dopadne...vcera V.rika,uz vim jmena pro kluky :grinning: tak jsem se smala,ze jeste nemame ani dite a hlavne,ze ma jmena,kdyz me je rekl,tak jsem byla v soku :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme v bytě, ale jeden pokoj máme volný :wink: To je ale s těma chlapama :grinning: já taky si furt myslím, že J. prd o těhu ví a pak příjdu na to, že má vše nastudovaný :wink:
26. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo oni jsou hned pohotovy to vis chlap je chlap vse vedi nejlip a kdyz jsme pak u dr.tak V.jede jak mlejnek :grinning: a porad se pta,ale to je dobre aspon pak vime vse.Je to sranda vid :wink:
26. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tojo je to prča :grinning: Jak se vám blíží ten příjezd?
26. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no dnes hrajou zapas a kdyz prohrajou tak muzu balit,pak totis je jen tydeni chlastani kluku a vyrizeni papiru na dalsi sezonu a muze se jed.,ale kdyz vyhrajou,tak postupuji do dalsiho kola a muj pobyt se prodluzuje,takze se uvidi dnes vecer.Ja porad rikam V.ze vyhrajou,ale kdyby prohrali tak je to pro me lepsi :grinning: ale :zipper_mouth: to mu nemuzu rict
26. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko, s co V. vymyslel za ty jména? :slight_smile:
26. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec Arleťáci :wink: , Čoko už balí, no to bude žíznivá čára směr ČR..., ale moc se sem nežeň, tady padla vláda, tak kdyby se zase dostali k moci komančové, už by jsi třeba zase nemusela vycestovat zpět :grinning:
26. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
janysku ja jsem to vcera sledovala na pc online a docela mazec stou vladou :wink: a V.se tu tak rozciloval,ale bylo mu to prd platny...no,ale co nadelas :wink: neboj ja bych utekla kdyby me nechteli uz pustit sem :stuck_out_tongue_closed_eyes: i kdyz.......
leny2 jmena no....ani jedno cesky,ale rekl,ze kdyby se nam narodila holka,tak at si vyberu ja a kdyz kluk,tak on :grinning: :grinning: pisnu ti IP nechci to psat tady :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
To je tak tajné, že to asi bude don Poblítost a doňa Pičundablanka?????
Čoko kluci se po umělku hůře chytají a když se kluk chytí, tak většinou jen jeden, tak budeš spíše vybýrat ty
26. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
janysku neni to tajny,ale nechci to psat tu vis jak jsou lidi zly a proto nechci ti je pisnu klidne do IP. :grinning: jo holcicku bych chtela moc
26. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak ty jsou hustý hlavně k tomu českému přijmení, které nosíte...... obzvlášť ty iniciály H.H. :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to ani nemuzu rict,ze se chytaji hur kluci :grinning: chce mit hokejistu :grinning: :grinning: ja se musim smat :wink: jak si prisla na ty jmena ty....a to si delal prdelky a kdyz jsem byla na prvnim IVF tak porad vsude vypravoval,ze mam v brisku Kulibabu :grinning: a kdyby jste videli reakce v Cr...hotovo
26. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se loucim,prisel V.na jidlo a tak musim jit a pak jdu ven je docela pekne a vecer mrknu snad tu nekdo bude :grinning: a kdyz ne tak si budu psat sama se sebou :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem ještě v práci, ale už pojedu dom....
26. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak sup utikej dom :wink: jo a mas IP.........ja mrknu vecer :wink:
26. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemám :wink: , jestli myslíš ty jména, tak na ty už jsem reagovala H.H.
26. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Janýsku, se tady tlemím na ty jména :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tu byla jsem venku a trochu pocourat :wink:
leny2 co ti je k smichu :grinning: krasny jmena a prave to prvni chce za kazdou cenu :wink:
janysku je ja jsem prehlidla tvuj prispevek se omlouvam....jo H.H to je dobry.....
26. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
coko- pošli mi taky prosím ty jména, třeba mí dáš inspiraci :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek