• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Čusík Leny, no to budeš inspirována :grinning:
26. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku se budes porad smat
26. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas to tam leny16 :sweat_smile:
26. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee díky, dobrý jména, jenom nee to poslední, to je v překladu hodně podobné jako zabiják :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to druhé jméno je dobré :grinning: - po tetě leny16 :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mas pravdu teta leny,ale V.to ma od Kravitz :grinning: a to posledni je zabijak to ani nevim,ale tady hodne pouzivany :sunglasses: to bude skopcaku zabijaku :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,
máme tu pátek, venku prší, tak ať nám pracujícím to hezky utíká a vám doma taky. :slight_smile:
27. bře 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všichni ještě spinkáte?
27. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký pátek přeji všem :slight_smile:
27. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne dopoledne holky,
hlasim,ze vcera kluci vyhrali,takze muj prijezd do CR se prodluzuje v nedeli hrajou,ale ted uz jen na tri vitezny :wink: no jak to vidim driv jak na velikonoce nikam nejedu :wink:
27. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky moje :slight_smile:
coko- tak oni vyhráli :confused: :wink: alespon si víc užiješ manžela :wink:
jany- jak ti je? Teta je silnější?
27. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16 to prave ne,ted bude jezdit do Hannovru a to je kousek cesty,takze budu porad sama doma.My jsme pak spolu az po sezone 24 hodin denne a nehnem se od sebe :wink: sice je to nekdy ponorka,ale zatim to klape..tak se tesim,az vypadnu v Hk s vama do te ZOO a trochu budu bez neho :grinning: taky to chce odpocinek :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teta už není žádná, přeci tu nebud bydlet 14 dní......., jen já jsem nějak vyčerpaná, koupila jsem si sypaný čistící čaj z červené řepy, tak ho dnes piju. Bolí mi ruce, nohy, hlava a jsem celkově unavená...., asi se mi v těle melou všechny ty jedy :unamused:
27. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku a jaky je ten caj z repy?tak dnes odpocivej pekne doma v teple a uvidis ty jedy rychle odejdou
27. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, a jaké máš další plány? Za měsíc na KET? Už jsi zjišťovala to imuno?
27. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, za měsíc na KET, musím své tělo na něho hlavně připravit. Imuno jsem pročítala na netu a už jsem do té Plzně i volala, ale číslo už neexistuje, tak jsem zatím jiné nehledala...
27. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co máte holky v plánu na víkend? Já bych se šla dneska ožrat, mám nějakou chuť. :grinning:
27. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, pěkně ty jedy ze sebe vyžeň, ať jsi připravená pro další bojovníky. Budeš mít KET v přirozeném cyklu? Nebo budeš mít Estrimax?
27. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určo v přirozeném, bo mi jinak vše funguje, sliznice narůstá, ovuluji, tak prostě po příští mršuli 11 DC na UTZ......
27. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2 ja jedu ted do Ikei koupit nejaky veci a pak navecer jdu do mesta podivat s jak to am zije :grinning: a poslechnout si Rockovou muziku a zitra me odjizdi V.a vrati se az v nedeli vecer,takze uz mam i plan na zitra :wink: tak se tu mej te a ja mrknu zitra....
27. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem:o) Přeji krásný víkendík!!!
27. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné sobotní ráno, no spíš poledne. Tak se mi to včera povedlo a dneska mě bolí trošku hlavička. Ale venku je nádherně, tak ji pujdu asi provětrat.
28. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tu ani nikdo nebyl, tak dobrou noc. :slight_smile:
28. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téééééééda tahám nás ze třetí stránky!!!!!!!!!!!!!!
Tak asi jste si hezky užívaly víkendík,co???
Jen LENY2 se tu ukázala a tady nikdo!!!
Všem přeji krásné nastartování nového týdne.....nám pracujícím ať to zase uteče.... :wink: :slight_smile:
29. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ať mi to zase uteče :wink:
Zdravím vás všechny a ať se daří......
Septim očekávám zprávu, jak to v sobotu dopadlo, tak jen nečti a taky písni, třeba do IP :wink:
29. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nééé Janysek nehajal a ukázal se!!!!!
Ale už určitě dadá :wink:
Já tu tvořila fotoknihu....uff zvládla jsem to za celičký večer....tak jsem to i odeslala...huráááááááá :wink: :slight_smile:
29. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nespím, čekám na drahouše, lanařím ho do pelechu, ale čučí na Matrix....
29. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,
přeji úspěšný týden. :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
marhulinko ja jsem nakukovala cely vikend,ale kdyz tu nikdo neni,tak sama pro sebe si psat nebudu :grinning:
byla tu jen leny2 a kdyz jsem nakoukla,tak tu uz nebyla :wink:
janysku,taky by me zajimalo co je s tou nasi septim,uz tu dlouho nebyla :slight_smile:
jinak ja jsem vcera delala pernicky a mam je konecne hotove a tak mam ted zas klidek...jeste ty venecky a koncim pro tuto sezonu :grinning: :grinning:
a jaky byl vikend u vas???????
30. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek