Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
26. bře 2009

Čusík Leny, no to budeš inspirována 😀

coko.joko
26. bře 2009

janysku se budes porad smat

coko.joko
26. bře 2009

mas to tam leny16 😅

leny16
26. bře 2009

jee díky, dobrý jména, jenom nee to poslední, to je v překladu hodně podobné jako zabiják 😀 😀 😀

leny16
26. bře 2009

to druhé jméno je dobré 😀 - po tetě leny16 😀 😀 😀

coko.joko
26. bře 2009

no to mas pravdu teta leny,ale V.to ma od Kravitz 😀 a to posledni je zabijak to ani nevim,ale tady hodne pouzivany 😎 to bude skopcaku zabijaku 🙂

leny2
27. bře 2009

Dobré ráno všem,
máme tu pátek, venku prší, tak ať nám pracujícím to hezky utíká a vám doma taky. 🙂

leny2
27. bře 2009

Všichni ještě spinkáte?

janysek70
27. bře 2009

Hezký pátek přeji všem 🙂

coko.joko
27. bře 2009

Krasne dopoledne holky,
hlasim,ze vcera kluci vyhrali,takze muj prijezd do CR se prodluzuje v nedeli hrajou,ale ted uz jen na tri vitezny 😉 no jak to vidim driv jak na velikonoce nikam nejedu 😉

leny16
27. bře 2009

Ahoj holčinky moje 🙂
coko- tak oni vyhráli 😕 😉 alespon si víc užiješ manžela 😉
jany- jak ti je? Teta je silnější?

coko.joko
27. bře 2009

leny16 to prave ne,ted bude jezdit do Hannovru a to je kousek cesty,takze budu porad sama doma.My jsme pak spolu az po sezone 24 hodin denne a nehnem se od sebe 😉 sice je to nekdy ponorka,ale zatim to klape..tak se tesim,az vypadnu v Hk s vama do te ZOO a trochu budu bez neho 😀 taky to chce odpocinek 😵

janysek70
27. bře 2009

Teta už není žádná, přeci tu nebud bydlet 14 dní......., jen já jsem nějak vyčerpaná, koupila jsem si sypaný čistící čaj z červené řepy, tak ho dnes piju. Bolí mi ruce, nohy, hlava a jsem celkově unavená...., asi se mi v těle melou všechny ty jedy 😒

coko.joko
27. bře 2009

janysku a jaky je ten caj z repy?tak dnes odpocivej pekne doma v teple a uvidis ty jedy rychle odejdou

leny2
27. bře 2009

Janýsku, a jaké máš další plány? Za měsíc na KET? Už jsi zjišťovala to imuno?

janysek70
27. bře 2009

Jj, za měsíc na KET, musím své tělo na něho hlavně připravit. Imuno jsem pročítala na netu a už jsem do té Plzně i volala, ale číslo už neexistuje, tak jsem zatím jiné nehledala...

leny2
27. bře 2009

A co máte holky v plánu na víkend? Já bych se šla dneska ožrat, mám nějakou chuť. 😀

leny2
27. bře 2009

Janýsku, pěkně ty jedy ze sebe vyžeň, ať jsi připravená pro další bojovníky. Budeš mít KET v přirozeném cyklu? Nebo budeš mít Estrimax?

janysek70
27. bře 2009

Určo v přirozeném, bo mi jinak vše funguje, sliznice narůstá, ovuluji, tak prostě po příští mršuli 11 DC na UTZ......

coko.joko
27. bře 2009

leny2 ja jedu ted do Ikei koupit nejaky veci a pak navecer jdu do mesta podivat s jak to am zije 😀 a poslechnout si Rockovou muziku a zitra me odjizdi V.a vrati se az v nedeli vecer,takze uz mam i plan na zitra 😉 tak se tu mej te a ja mrknu zitra....

marhulinka
autor
27. bře 2009

Ahojky všem:o) Přeji krásný víkendík!!!

leny2
28. bře 2009

Přeji krásné sobotní ráno, no spíš poledne. Tak se mi to včera povedlo a dneska mě bolí trošku hlavička. Ale venku je nádherně, tak ji pujdu asi provětrat.

leny2
28. bře 2009

Koukám, že tu ani nikdo nebyl, tak dobrou noc. 🙂

leny2
29. bře 2009

🙂 🙂 🙂

marhulinka
autor
29. bře 2009

Téééééééda tahám nás ze třetí stránky!!!!!!!!!!!!!!
Tak asi jste si hezky užívaly víkendík,co???
Jen LENY2 se tu ukázala a tady nikdo!!!
Všem přeji krásné nastartování nového týdne.....nám pracujícím ať to zase uteče.... 😉 🙂

janysek70
29. bře 2009

Jj, ať mi to zase uteče 😉
Zdravím vás všechny a ať se daří......
Septim očekávám zprávu, jak to v sobotu dopadlo, tak jen nečti a taky písni, třeba do IP 😉

marhulinka
autor
29. bře 2009

No nééé Janysek nehajal a ukázal se!!!!!
Ale už určitě dadá 😉
Já tu tvořila fotoknihu....uff zvládla jsem to za celičký večer....tak jsem to i odeslala...huráááááááá 😉 🙂

janysek70
29. bře 2009

Nespím, čekám na drahouše, lanařím ho do pelechu, ale čučí na Matrix....

leny2
30. bře 2009

Dobré ráno všem,
přeji úspěšný týden. 🙂

coko.joko
30. bře 2009

Ahojda holky,
marhulinko ja jsem nakukovala cely vikend,ale kdyz tu nikdo neni,tak sama pro sebe si psat nebudu 😀
byla tu jen leny2 a kdyz jsem nakoukla,tak tu uz nebyla 😉
janysku,taky by me zajimalo co je s tou nasi septim,uz tu dlouho nebyla 🙂
jinak ja jsem vcera delala pernicky a mam je konecne hotove a tak mam ted zas klidek...jeste ty venecky a koncim pro tuto sezonu 😀 😀
a jaky byl vikend u vas???????