Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
24. srp 2009

Taky se musím podívat jestli ta moje pojišťovna něco hradí těhulinkám, ale myslím, že moc ne.

Marhulinko, kdy se platí ten screening, hned při odběrech? Nebo až na té druhé návštěvě?

marhulinka
autor
24. srp 2009

Platí se až po utz 😉 🙂 1500Kč ale to určo víš 😉 🙂

marhulinka
autor
24. srp 2009

Všem krásný večer 🙂

leny2
24. srp 2009

Krásný večer 🙂

leny2
25. srp 2009

Dobré ráno,
co máte dneska v plánu? Nevím co dnes uvařit, poradíte?

mysicka.hk
25. srp 2009

Hezký den , tak už jsem objednaná k léčiteli na 3.9.
Leny já bych si dala zapečené těstoviny, nebo franc. brambory.
Mám v lednici 2 bílé gril. klobásky tak si je opeču. 😉
Zase bude vedro a já du na 16tou hodinu na noc 😒

marhulinka
autor
25. srp 2009

Ahojky všem... 🙂 😉

marhulinka
autor
25. srp 2009

LENY2-já od rána peru a peru a peru,teď jsem se vrátila ze salónu,byla jsem pejsana objednat na stříháníčko a jdeme už zítra dopolko,nechala jsem mu rovnou zastřihnout drápečky a mamče jsem vyzvedávala něco pro jejich pejsana...
Teď se chystám do knihovny...
Pak budu vařit špagetky k obídku....a chystám se na vyřazování oblečení....takže udělám trochu místa ve skříni 😀

marhulinka
autor
25. srp 2009

Mysi-ať ti to v prácičce uteče...jooo tak zapečené těst.nebo brambůrky bych si klíďo taky dala,to já můžu!!!

marhulinka
autor
25. srp 2009

Kdepak máme holky Janyska???

janysek70
25. srp 2009

Janýsek Vás na dálku sleduje a opatruje, jen se snaží o odstranění psychické blokace, aby další KET měl nějaký smysl......
Myslím na Vás 😉

mysicka.hk
25. srp 2009

Marhulinko snad těch úžasných 13 hodin uteče rychle. 😉
Kdyby jsi se dnes odpoledne nudila tak se za mnou můžeš přijít mrknout. 🙂
Škoda že jste na ten nákup šli včera.

marhulinka
autor
25. srp 2009

Myši já raději do tohodle tepla nevylézám,dělá se mi z toho normálně zle a asi bych sebou někde flákla...už se modlím za podzim....poprvé v životě!!! 😉 🙂

Janysku jen se hezky psychicky připravuj!!! Ale věř,že jsme tu pro tebe jako opora

mysicka.hk
25. srp 2009

Marhul v práci budu od 16 do 5 do rána.
Tak můžeš přijít v noci to je u nás klid. 😀

leny16
25. srp 2009

Ahojda 🙂
zdravím janýska a také na tebe myslím 🙂 at to dobře dopadne 🙂

marhulinka
autor
25. srp 2009

😀 😀 v noci mám půlnoc 😀 😀

mysicka.hk
25. srp 2009

Marhul za chvilku se napapáš a půjdeš spinkat jako já? 😉
Tak ať se ti v noci zdají krásné sny. Já se na dnešek asi 4x vzbudila
s pocitem že jsem na něco zapoměla.

marhulinka
autor
25. srp 2009

Já už papkám-špagetky mňam se olizuju až za ušima,pak pověsím prádlo a zalomím to tady v peřinách 😀

janysek70
25. srp 2009

Leny, už máš tašku do porodky zabalenou? Už to bude, coby dup 😉

Marhul já vím 😵
já si jen vše nyní rovnám v hlavě...... Oslovila jsem jednu paní a ta se mě ujala. Říká, že jsem fyzicky připravená, ale mám v sobě psychický blok, jakousi závoru v podobě nějakého strachu a že to chce čas, pročistit čakry a dobít energií, že kdybych jen tak šla nyní do KET, že vidí malou naději na úspěch. Vyložila si na to u mě karty, žádná jí neřekla, že snaha o mimi je nereálná, jen je prý potřeba něco pro to udělat...... Rozhodla jsem se jí věřit, začly jsme si psát maily, chce znát mé pocity, bude mi směrovat mysl správným směrem a uvidíme, zda budu v září připravená nebo to odložíme....

mysicka.hk
25. srp 2009

Janýsku to zní velice dobře a nadějně 😉
Tu tašku do poradnice aby si vzala už na ten sraz co chystáte,
nebo bude až po porodu? 😀

leny16
25. srp 2009

jany- tašku jsem si zabalila včera, ale na porod si fakt ještě nepřipadám 😀 V po jdu na ko.
Jany dobře děláš s tou paní, často všechny zdr. problémy začínají v hlavě 🙂 Kterou čakru máš podle ní bloklou?

myšička- po porodu na srazík asi jen tak hned nepůjdu 😅 vůbec nevím, co s Vaneskou budeme dělat až příjdeme z porodky 😀 to bude chtít čas než si na tu rutinu zvyknu 🙂
Myši-kdy že se chystáte na další pokus?

marhulinka
autor
25. srp 2009

Janysku tak to jsem ráda..to je dobře...hlavně se do ničeho nežeň,vím,že ten čas tlačí,ale někdy nění dobře to prostě uspěchat 🙂 Držím pěstičky a fandím ti!!!

LENY16-tyjo už sbalenou tašku do porodky,to to letí...však Vaneska ještě chvilku pobude v bříšku... 🙂 ale je lepší být už připravena,pak ji jen popadnete a frrrrr 🙂 😉

mysicka.hk
25. srp 2009

Leny16 žádný další pokus nebude, protože na něj není. 3.9. jedeme k léčiteli
tak snad se povede přirozeně.

leny16
25. srp 2009

myši- jdete k tomu samému jako jany? On je totiž šikovný čáryfuk 🙂 😉 😉

mysicka.hk
25. srp 2009

Jasně k tomu samému a pokud ani on nepomůže tak asi začnu sázet sportku 😀

leny16
25. srp 2009

marhul- už poslíčkuju, takže Vanes trénuje dělohu 😀 😀 Manže mi tehdá říkal, že mám porodit ve čt, že to bylo nej na oslavu atd.... 😀 má to ale naplánovaný 😅 😀
Kdy máš marhul další UTZ? Tý jo, ted koukám, že za týden už máš za sebou 1. trim. Jste šikulky 😀 😉 Jdeš na ten screening?

leny16
25. srp 2009

jany nebo myši- napište mi na něj tel. č., prosím, jedna má bývalá studentka ho po mně chce, předem díky

mysicka.hk
25. srp 2009

Leny1 máš je v IP 😉

mysicka.hk
25. srp 2009

Leny promiň sebrala jsem ti 6, jsi prostě jednička.
Nemyslím to ve zlém.

leny16
25. srp 2009

cože jsi mi sebrala???? Jaké 6???? 😅 😅 😕 😕