Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
22. zář 2009

Nechceš přijet na návštěvu až pojedete na kontrolu? Nebo se někde můžem sejít v Kostelci.

marhulinka
autor
22. zář 2009

My to máme v tu středu nabitý...jedeme tam na 13h,nevíme,kdy nás vezmou a pak budeme spěchat na oslavu taťkových narozenin a bráškovýho svátku 😉 🙂 Tak mu určitě přivezeme dobré zprávičky o vnoučátku 😉

leny2
22. zář 2009

Tak to jo, tak snad jindy.

marhulinka
autor
22. zář 2009

Vždycky teď všechno objednávají takhle blbě...manža spěchá z práce mě vyzvednout a frčíme....dopolko by nám to teda vyhovovalo víc 🙂 a po tom posledním dlouhaaatánském čekání to byl vážně mazec,doufám,že teď to nebude,když jdu do poradny 😉

leny2
22. zář 2009

Pro dnešek se loučím, musím jít nahnat mladýho do pelechu. Zítra už středa, hezky mi to utíká. 🙂

marhulinka
autor
22. zář 2009

Však tam nejedeme naposledy 😉 Nebo se pak můžeme domluvit na někdy my spolu 😉
Jo a ty se připrav na pana dr.,jestli bude mít humor jako když jsme tam byli my...tak to je mazec 😀 😀 😀

marhulinka
autor
22. zář 2009

Krásný večer pa pa pa a sladké sny

leny2
22. zář 2009

Jo, už jsem četla ještě od jedné holčiny komentář, to jsem teda zvědavá co je to za exota.

leny2
22. zář 2009

Dobrou, dobrou.

leny16
22. zář 2009

janýsku- zítra na tebe a mimísky budu myslet 😵 😵 😵

leny2
23. zář 2009

Dobré ráno,
dneska je Janýskův den, držíme všechny palečky. 🙂

marhulinka
autor
23. zář 2009

Krásné ránko....

JANYSEK si jede pro bobísky-tfuj tfuj tfuj 😉 🙂

leny2
23. zář 2009

Ahojky, copak máš dneska v plánu? Já jdu žehlit a pak asi vysát auto, jestli se mi bude chtít.

marhulinka
autor
23. zář 2009

Já jsem od šesti vzhůru...byla jsem v pekárničce pro čerstvé houstičky,posnídala,udělala nádobíčko a válela se s pejsanem na gauči u dvd 😀 😀
Teď dodělávám ty fotečky tady na pc...přijede mi pak na návštěvu kamarádka na pokec,tak to uteče 😉
Jinak nemám v plánu nic světoborného 😀

leny2
23. zář 2009

Nevíš v kolik Janýsek jede pro sněhuláčky?

marhulinka
autor
23. zář 2009

Nevím,ani to tu nepsala... ☹

leny2
23. zář 2009

Tak se necháme překvapit co nám Janýsek přinese za zprávičky.

leny2
23. zář 2009

Jdu pracovat, zatím pá.

marhulinka
autor
23. zář 2009

To jo snad se nám pak ozve 😉
To je super,vážně nám to tu klapne a do konce roku jsme všechny tady těhulky 😀

janysek70
23. zář 2009

Ahoj kočky, tak jsem volala, probudili se a na 12 tam máme být. Tak jsem nachystaná, jdeme si dát ještě kávičku a pak pomalu pojedeme..... 😉 Díky za palečky 😵 , budem na to myslet a snad to pomůže 😵

marhulinka
autor
23. zář 2009

Hurááááá jupíííííííí ahojky my už tady s LENY na tebe mooooocinky myslíme...takže po 12h budeš mít bobísky u sebe!!!! Hezky hlaď bříšenko a máš s sebou amuletek?? Ten koukej položit na bříško ať bobísci vědí,že maminka je má ráda 🙂

janysek70
23. zář 2009

Já nemám žádný amuletek ☹ , ale beru si s sebou ten kamínek, co mám nabitý od vědmy 😉

janysek70
23. zář 2009

A tak jsi mi ukecala a beru s sebou dětem tu krásnou housenku, co jsem jim koupila na Pohádce 😉

marhulinka
autor
23. zář 2009

No však kamínek stačí...hezky s nim pak šupky na bříšenko 😉 No a ještě housenku...tak to se jim bude líbit!!!
Já si vezla s sebou andělíčka od manžílka a hnedka jsem ho šupla na bříško i doma jsem ho pokaždé,když jsem ležela si ho tam dávala,aby mi bublinku hlídal!!!

leny2
23. zář 2009

Janýsku, tak to je super, jestli jsem to dobře pochopila, tak budeš mít dva bojovníčky u sebe. Tak tfuj, tfuj, tfuj, ať se jim u tebe líbí. 😵

janysek70
23. zář 2009

Už je mám 😵 a hýčkám 😵

marhulinka
autor
23. zář 2009

Janýsku - supeeeer,hezky hladit a hladit bříšenko a hezky na ně mluv 😉 🙂 Mám velikánskou radost 😀

leny2
23. zář 2009

Opatruj je, hurá další těhulka.

uhlicek
23. zář 2009

Ahoj Janysku to je skvely,ze uz mas broucky u sebe,at se jim u tebe libi a za 14 dni dve carecky na testu 🙂

janysek70
23. zář 2009

Jj ženy, kéžby 😉