• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Janýsku, budeš mít dovču nebo budeš chodit pracovat?
23. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysek určo bude pracovat z domu :wink:
Hezky tomu věř!!!
23. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny tento týden mám dovču, v pondělí je svátek a pak šupajdím :wink:
23. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak máme dneska Leny?
23. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíš nějaké zprávy o Čoko?
23. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už jsem tím optimismem nakazila i Michala, jsem zvědavá, jak dlouho nás to bude držet, přimluvila bych se za 9 měsíců... :wink:
23. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře, že se tě optimismus drží, jen tak dál, musíš tomu věřit, jinak to ani nejde.
23. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi čoko psala ráno a přála úspěch a teď odpoledne znovu, na kontrolu jde 30., doufám, že je jinak O.K.
23. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufám,že Leny nerodí já si vsadila,že až o víkendu :sweat_smile:

Janysku nevíš v kolik jde 30tého??
23. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevím, to jsme si telefonovaly a jen říkala, že je na 30. objednána.

Leny to dá až v pondělí :dizzy_face:
23. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: Tak to jsem zvědavá kdy...uvidíme jestli se dneska ještě ukáže. :wink:
23. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli zase nedrbe nějaké kachličky, tak přinde :wink:
23. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo však jsem jí říkala,že může přijet :grinning: ale to by pak musela rodit tady v HK :wink:
23. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Copak dělají housenky??
23. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké housenky? Já mám jednu, ale slíbila jsem dětem, že jim taťka koupí ještě jednu, aby se o ni nepraly :wink:
23. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A já teda myslela,že dvě!! Tak taťka ať kouká dokoupit!! To víš sourozenci se rvou :grinning:
23. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo až za rok na Městě pohádky :wink: Mi koukala celou cestu z kabelky a já ji držela na klíně a Michalovi jsem říkala, že to mám dáreček pro děti a jestli pro ně taky něco má a prý jo, v peněžence :grinning:
23. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jo taky dobrý.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem si dnes vzala gaťky se smajlíkama :grinning:
23. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůůů takže koukám,žes to vzala celkově :wink: Vše pro štěstí :slight_smile: To je dobře a hlavně,že jsi tak pozitivně naladěná :wink:
23. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se ospršila a namazala,teď "schnu" než vlítnu do noční košilky :grinning:
23. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechlastej, jsi těhu!!!!!!!!!!!!
23. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: já vím...proto musím každý den se namazat alespoň zevně :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zase mě začala pálit žáha...se picnu...teď bylo pár dnů klídek....Tak se jdu napít a hupsnu už do noční košilky,než dorazí manža ať se nelekne :grinning: :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky :slight_smile:
nebojte, už nedrhnu kachle :grinning: to už bych nedala :grinning:
janýsku- viděla jsi ty svoje světýlka miminkovský? Hezky je opatruj a věř jim, oni(ny) taky budou bojovat o 106 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
marhu- žáha je v těhu svina, ale můžeš si koupit Rennie či jak se to jmenuje, to snad prý pomáhá :slight_smile:
leny- už se ti bleskově blíží dlouho očekávaný pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem dnes byla busy, samé kavárničky, kafíčka, návštěvy :grinning: Byla jsem i v mex. restauraci, kde jsem si dala hooodně pálivé jídlo a ted večer ještě půl sklenky vína na nastartování porodu :grinning: :grinning: ale zatím nic. Jen mám takové blbé řezavé bolesti v horní části dělohy :confused: , které se den ode dne horší. Stahy to ale nejsou, to vím :grinning: , protože TO trvá neustále. Zítra ráno jdu k mudrovi, tak se optám. Holky zítra už mám termín porodu :grinning: byly 2. 24 a 25 :grinning:
23. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2- díky za odkaz na ten recept :wink: Jáký to bylo???
23. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
koukám jsem tu dneska první.

Leny, tak Vanesska ještě nechce na svět, japak jsi pořídila u dr.? Hruškový dezert byl dobrý, ale žádný zázrak, ale měla jsem na to zrovna chuť, tak jsem to zblajzla. Jo, blíží se mi můj dlouho očekávaný pátek, ale teď mi to dokonce utíká rychle poslední týden a jsem v pohodě, vůbec na nic špatného nemyslím, jen pozitivně a těším se až uvidíme toho našeho broučka nebo berušku. :slight_smile:

Marhulinko, taky mě pálí občas žáha, ale za chvíli to vždycky přejde.

Holky, zítra mám mít moč, asi ranní, co?

Janýsku, jak jsi se vyspinkala? :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leny2 ja taky ted pustila notas,ale prdola v brichu ho okopava,na zitra ti drzim palecky,at je vse v poradku,ja ted prerovnavam skrine,vcera jsem drbala hluboky kocar,krasne me na slunicku uschl a je jak novy,jeste nalestit plasty a kolecka.Tu moc ranni,ja jedu do Kostelce 7.rijna odpol,tak puju asi k egyptanovi.
24. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Uhlicku,
díky za palečky na zítra. Odkdy jsi začla cítit pohyby?
24. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny pohyby jsem zacla citit ted docela brzy asi okolo 17.tydne,ale ze zacatku jsem si nebyla jista a ted se vzdycky leknu,kdyz zacne,reaguje i na malyho Misu,kdyz me hladi a maze bricho a nebo kdyz janci a pokrikuje.
24. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek