• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Občas když si hladím bříško tak cítím takové šimrání, ale jenom slabě.
24. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: leny- moč si určitě s sebou vem, krásně ti to uteklo :dizzy_face: a zítra budeš koukat jak je prdola veliká(ý) :dizzy_face: Budeme tu na tebe myslet a vyhlížet tě. Leny, já jsem cítila pohyby až někdy na konci 19 tt
uhlíček- ve 26tt u mimísci dokáží pěkně kopat :slight_smile: :slight_smile: To už se nedá zaměnit s prdama :grinning: :wink:

kdepak máme janýska??? Ta asi hajinká a opatrovává světlusky miminkovský :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes jsem byla u toho mudra a ještě jdu kněmu v úterý a pak nás pošle do porodky kde si se mnou už poradí, ale pořád doufám, že to bude dříve. Přeci jenom vyvolávaný porod není přirozený a taky víc bolí :confused: :slight_smile: Jinak zatím nic nenasvědšuje tomu, že by to mělo přijít :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
četla jsem, že mimísci si připlavou na tu část dělohy kde hladíš, asi jim to dělá dobře :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny, zítra se ohlásím se zprávami až navečer, jedem tam až v 16 hod. a jestli budem čekat, tak přijedem dlouho, ale to nevadí, hlavně když bude vše OK.
Neboj, u mě taky při prvním těhu ve středu na kontrole nic nenasvědčovalo na porod a v pátek ráno se narodil.
24. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem tu, ležím vedle pana Noťase a občas nakouknu. Čučím na telku, ale pořád jen přecvakávám a nic se mi nelíbí :unamused:
Leny tak mysli na to pondělí!!!!!!!! :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny, no můj pátek už asi nedopadne.
24. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky Janýsku, to je veget, co?
24. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
a co třeba dneska??? To by se mi zamlouvalo :grinning:
Taky se půjdu válet a možná si i luxusně zdřímnu :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Veget jo, jsm se těšila, jak se budu pelešit a nechám se obskakovat, ale už mi to nějak nebaví :grinning:
24. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
protože jsi jany akční člověk :wink: pořád potřebuješ něco dělat. Manžel si vzal dovču?
24. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Leny16 Vaneska se tam nejak paradi :slight_smile: ,ale taky by se mi nechtelo na vyvolavacku,tak doufejme,ze se mala umoudri a podiva se,co nejdriv na svet.
Ja rodila Misu v 38.t,prislo to necekane a bylo to v pohode,kdybych rodila i takhle podruhy,vubec bych se nezlobila.
24. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Nee Miška je v práci a kontroluje mi telefonicky. Ale nakoupil nám hodně dobrůtek a tak je stále chodím do kuchyně kontrolovat :grinning:
24. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj uhli- no, jedno vím jistě. Vanessku díky bohu porodím, nevstřebá se :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jen si dej jany do nosu, však si to plně zasloužíš :wink:
24. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Janýsku, nech se hezky hýčkat a opečovávat, máš na to nárok.
24. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Nos vynechám, strkám si to do hubice. Jé co mám dělat, už tu lustruji knížky, asi ze do nějaké zakousnu a bude mi to utíkat....
24. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám zaděláno na langoše, už to kyne, to si pošmáknem. :sweat_smile:
24. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky hlčičky knečně jse, dorazila domu z A.včera jsem za váma chtěla taky jít napsala jsem asi 3krát vedle a už mi nešel net ,konečně už jde .
24. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holčky kdepak jste já si sem jdu pokecat a taky by jsem potřebovala jednu radu a vy tu nikdo nejste :frowning2:
24. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda blaženkaa :slight_smile: s čím potřebuješ poradit??
24. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jé mamina je aspoň tady to jsem ráda .
Ty jsi ještě celá?
Lenýsku prosímtě sice už je to 9 měsíců ale pamatuješ si ještě od kdy jsi užívala ten vag. gel Crone
24. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhulinky tak jsem zpátky.
Museli jsme dát PC na menší vylepšení tak píšu až dnes.
Dovolená byla super a teď vás jdu dočíst
24. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiš, to ani nevím co to je :confused: A ani jsem o tom ještě nečetla. To ti fakt neporadím :frowning2:
24. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mysicko zase tě zdravím mezi koníkářky.Kdepak jsi byla na dovolené :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Blaženko, Leny otěhulila přirozeně, tak neví :wink:
24. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mysko :slight_smile: :slight_smile: rády tě tu vidíme :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně tak jak říká jany :wink: Jany, co to je?
24. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jé tak to já jsem nevěděla Lenysku že ty jsi to měla normální cestou tak to promiň.

Ahojky Janýsku tak jak je a co bobísci koukalajsem že už je máš u sebe v domečku.
A co ty ty jsi ho brala
24. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
To je Leny ten Crinone gel, je to obdoba Utogestanu....měla ho čoko, ale ta nyní neporadí, Leny2 možná...
24. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsem v pr.... jsem to ale kráva blbá že jsem se neoptala úplně mi to vypadlo z palice
24. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek