Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
25. zář 2009

to je pěkný jak to pisuješ až aby jsi byla aspoň jako lenýsek co 🙂.Taky se moc těším jestli se to jednou povede

marhulinka
autor
25. zář 2009

Blaženko to je přeci tutovka,že se to povede!! O tom žádné pochybnosti!! Však se musíme všechny dočkat a tento rok je opravdu plodný 😉 🙂

blazenkaa
25. zář 2009

No to on je plodný ,ale třeba Mili to taky nedopadlo dobře tak není žádný problém že mě by se to taky nepovedlo.
Marhulko vadí cysta při IVF nevíš

marhulinka
autor
25. zář 2009

Hele hezky optimisticky jo??!! 😉
Někdy cysta nevadí,záleží jaká je...

blazenkaa
25. zář 2009

No tak to jsem zvědavá.Marhulko to já tomu plně věřím ,ale vůbec mi to nějak nepříjde že na to jdu

marhulinka
autor
25. zář 2009

Já myslím,že je to lepší,když člověk si to moc neuvědomuje 😀 Mě to tentokrát připadalo,že jsem tím krásně proplula....stimulovala jsem,když jsme měli dovču,byli jsme pořád pryč...na horách a na výletech,tak nebyl čas na to moc myslet...no a pak je to už fofr 😉 🙂

blazenkaa
25. zář 2009

no tak to doufám že to bude jako u tebe vůbec mi to nepříjde zato minule to byly nervy jako blázen ,asi to bylo i tím že jsem nevěděla do čeho jdu

leny16
25. zář 2009

50tt? To by byla darda, jak bych se u porodu rozervala 😀 😀 😀
blaženkaa- přesně, jak říká marhul, nepřipouštěj si myšlenku, že by to nemělo vyjít. I když vím, že se tomu uvnitř člověk občas neubrání, ale mimi budeš mít určitě 🙂 🙂
marhul- hezký bříško, pěkně povyskočilo 😉

marhulinka
autor
26. zář 2009

Holčinky všem krásný sluníčkový víkendík...my za chvíli razíme na chaloupku,bude se oslavovat,tak pa pa 🙂 😉

leny16
26. zář 2009

Ahojda kukačky 🙂
tak už se asi něco začíná připravovat 😉 v noco mne probudily malé menstr. bolesti v podbříšku a ted špiním. Volala jsem do nemocnice a tam mi řekli, že je to v pořádku, pokud to špinění není čistě krvavé. Prý to mám možná z vyšetření, nebo už se začínáme připravovat 🙂 Tak jsem zvědavá 🙂

leny16
26. zář 2009

Možná jsem to nepostřehla, ale co marhul slavíte?? 🙂

marhulinka
autor
26. zář 2009

LENY16 takže já určo vyhraju 😀 😉 Ze so na ne je to prostě tutovka 😀 Dej na mě a ať je manža raději připravený 😉

Slavíme narozky a svátek a ve středu znovu narozky a svátek,zase u mých rodičů 😉

janysek70
26. zář 2009

Ahojky 😉
Leny 😵 tak buď opatrná!!! Myslím na Tebe.

Marhul, už jste pro toho chlapečka vymysleli jiné jméno, když Míša nee????

leny16
26. zář 2009

tak si tu oslavu hlavně pořádně užijte 🙂 🙂

leny2
26. zář 2009

Ahoj holky,
Leny, to ti asi odchází hlenová zátka, tak to do neděle bude Vanesska venku, držím palečky.

Marhulinko, užijte si oslavičku, hlásí krásné počasí.

janysek70
26. zář 2009

Já Sibila stále trvám na tom pondělku 🙂

Teď koukám na čísílko obou Leny v pase tt a obě máte 1 a 4, jen každá obráceně

leny2
26. zář 2009

Ahoj Janýsku,
ajo, to je dobrý.

leny16
26. zář 2009

jany- také na tebe myslím, at ti to dopadne dobře 🙂

leny16
26. zář 2009

leny2- to právě není hlenová zátka, není to hlenovitý, ale vodnatý. Je toho stašně malinko. Ale vylekala jsem se, tak jsem radši zavolala do nemocnice 😉

leny16
26. zář 2009

jany- ty máš tedy postřehy 🙂 🙂

janysek70
26. zář 2009

To je z nudy 😀

leny16
26. zář 2009

jak se jany cítíš? 😵 😵

marhulinka
autor
26. zář 2009

Janysku manža chce Kubu,tak bude kdyžtak Jakub 😉 🙂

Bude to ze so na ne 😉 😀

marhulinka
autor
26. zář 2009

Tak už mám zabaleno a za chvíli razíme...tak pa pa pa

Opatrujte se těhulinky 😀 😉 a jedna skoro rodící maminko 🙂 😉

janysek70
26. zář 2009

Bolí mi v kříži a vystřeluje mi to do prdelních "svalů". A ráno ve čtyři se nám splašila mikrovlnka a začala pípat a vzbudila mi a to mi bolelo dost břicho, nyní taky pobolívá, tak jsem zvědavá, co z toho bude.....

leny16
26. zář 2009

potěším vás všechny 😀 Mám tucha, že do po bude Vaness na světě
😀 😵

leny16
26. zář 2009

jany70- hlavně se na ty bolístky moc neupínej, at tě to moc neznervoznuje 😉 Musíš věřit tomu, že je to zavrtávání 🙂

leny16
26. zář 2009

taky mi na počátku bolelo 🙂 🙂

janysek70
26. zář 2009

To tam asi řádí se zbýječkama a v malých helmičkách 😀

janysek70
26. zář 2009

No spíše se zbíječkama