Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
12. říj 2009

Tak pěkně do pelíšku a potit se.
Mě když něco skolí tak papám nanuky.

janysek70
12. říj 2009

Já jsem nepříčetná, jak nemůžu dýchat nosem 😠

Myši, kdy ty jdeš na tu kontrolu?

mysicka.hk
12. říj 2009

Měla jsem jet ve čtvrtek, ale zrušila jsem to.
Mě spíš štve když ráno nemůžu vysmrkat to co
se tam za noc nashromáždilo.

leny2
12. říj 2009

Mysicko, vánoce, to ani neříkej, ještě nemáme žádné dárky a hlavně je nemám vymyšlené.

Janýsku, zdravím 🙂

leny2
12. říj 2009

Já jsem dneska přijela a taky se do mě dala taková zima, že jsem si ohřála jen polívku a čajíček a zalezla pod deku, už je mi líp, jen jsem rozespalá, dospávám víkend a včera jsem taky čučela dlouho na superstar.

mysicka.hk
12. říj 2009

Kdybych nedělala v obchodě tak mi jsou vánoce úplně ukradené.

leny2
12. říj 2009

Holky, jak se těšíte na příchod zimy? Už hlásí nějaké sněhové přeháňky a já nemám ještě zimní gumy.

mysicka.hk
12. říj 2009

To já mám, na letní jsem letos nepřezouvala.

leny2
12. říj 2009

No to já právě taky jsem nepřezouvala, abych je dojezdila a teď potřebuji pořádné hraboše do sněhu.

mysicka.hk
12. říj 2009

U vás bývá určitě víc sněhu než tady.

mysicka.hk
12. říj 2009

Kde jste kdo? Janýsek zalezl do postýlky a usnul.
Jsem zvědavá na Čoko. 😉

leny2
12. říj 2009

Taky čekám na Čoko a Marhulinka měla volat na výsledky.

leny2
12. říj 2009

Mrknu večer.

marhulinka
autor
12. říj 2009

Čauky kočky koukám,že jste tu debatily,tak jdu dočítat....my zase dneska hledali pejsky....tak zatím se mají štěňátka narodit v lednu,naskytlo se jedno štěně k odběru 10.listopadu...tak to chceme vyzjistit a zamluvit 😉

marhulinka
autor
12. říj 2009

Mysi tak mi dej dobré tipy na Vánoce....abych se pak mohla na vás vrhnout a vykoupit 😉
Nojooooo vždyť přišel nějaký leták...ale tam jsem si teda nic nevybrala 😅

Cokousku tak jaké bylo dneska pokoukáníčko?

marhulinka
autor
12. říj 2009

Výsledky z testíků ještě dneska neměli...jsem nedočkavka a volám asi moc brzo...tak můžu to zkusit zítra 😉

Já už nějaké dárečky mám,dokonce jsem objevila a mám další tipy...tak to musím objednat z netu 🙂

mysicka.hk
12. říj 2009

Tak se zastav, v letáku rozhodně není všechno.

marhulinka
autor
12. říj 2009

Mysi to víš že budu muset na nějaké vánoč.nákupky....jen ještě musím pořádně vymyslet co...achjo to je na tom to nejhorší....pár tipů mám,to ale budu objednávat přes net....no a další mě čeká vymyslet a pak jet pořídit...
Nevím co mé drahé polovičce....řekli jsme si,že letos nic drahého,jenže mě beztak nic nenapadá ☹

mysicka.hk
12. říj 2009

Bude tam slušný výběr balíčku (drogerie).
Zítra to okouknu, dneska to stavěli. 😉

mysicka.hk
12. říj 2009

Co budeš objednávat přes net?

marhulinka
autor
12. říj 2009

Přes net budu objednávat nějakou keramiku...hrníčky a konvičky....mají je vždy po dárkové sadě a o polovic levnější,než jsem si vybrala v obchodě 😉

mysicka.hk
12. říj 2009

Tak to zní dobře, hlavně aby to dobře
zabalili a došlo to celé, ne na kousky. 😉

coko.joko
12. říj 2009

Ahoj jsem tu 😀

mysicka.hk
12. říj 2009

Ahoj Čoko, tak jak?

coko.joko
12. říj 2009

jen v rychlosti....pak mrknu vecer na vas..... 😉
dr.uzasnej chlap a velky fanda hokeje a zna manzela,takze to byl porad jen hokej.hihihihi ale vazne prcek ma 2 cm a tluce mu srdicko jako o zavod,porad nam to poustel a taky nam poustel jak se tam toci a ja se musela smat...je to tak zvlastni pocit....pak udelal 6 UTZ a vsechny me dal,takze mame naseho eskymacka uplne zbliska a porad na to koukam.22.10 jdu na krev a testy,tak jsem zvedava a taky me daji prukazku je srandovni jak tady tomu rikaji Mutter pass. 😀 😀 tak se loucim jdu papat a pak mrknu

mysicka.hk
12. říj 2009

To jsou super zprávičky, jen tak dál 🙂

mysicka.hk
12. říj 2009

Nezapomeň přidat fotečky. 😉

leny2
12. říj 2009

Čokoušku, moc gratuluji k potvrzení srdíčka, jen tak dál. 😵

coko.joko
12. říj 2009

Dekuji vsem 😀
Fotecky to bude trochu problem,protoze ja jsem nechala doma tiskarnu,tak to zkusim nejak nafotit pres fotak a kdyz to pujde tak to sem dam....
Jinak jsem mluvila se septikem a ve stredu by mela mit net,tak se tu ukaze doufam 😉 nebo uvidi.....

mysicka.hk
12. říj 2009

Už se na ni těšíme.
Já se loučím a předávám PC.
Pokud by mi někdo chtěl koupit
dárek k vánocům tak prosím PC,
nebo notebook abych s váma mohla být častěji. 😀