Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
13. říj 2009

Ahojda holky,
tak muzete mrknout mam tam nejaky fotky,ale neni to moc videt....musim si v listopadu privest tiskarnu z Cr. 😉

marhulinka
autor
13. říj 2009

Ahojky Coko a Eskymáčku 😉 😉

coko.joko
13. říj 2009

Ahoj marhul 😀

leny2
13. říj 2009

Ahoj holky,
no vidíš Čoko jak jsi šikovná, já to jedině fotím foťákem, nemám scanner. Hezký eskymáček. 😵

marhulinka
autor
13. říj 2009

Holkyyyyy tak čekáme zdravé miminko....testy jsou úplně v pořádku....jupíííííííííííí jsem strašně šťastná,zase spadnul šutr ze srdíčka 😉 🙂

marhulinka
autor
13. říj 2009

Venku je dneska teda pěknej studenej fukejř...teď jsme dorazili...ještě,že je doma teploučko 🙂

Copak jste dneska všechny dělaly?? Já měla návštěvičku,tak ten den hezky uteče...

coko.joko
13. říj 2009

leny2 dekuji 😉 no me to porad hazelo blesk a bez blesku to zase neslo,ale zvladla jsem to....
marhul,tak super vidis,ze to dopadlo dobre...me budou brat krev pristi tyden 22.10 na nejaky testy,pry uz na screning a trippel tady nedeji a maji uz nejakou lepsi metodu,tak jsem zvedava. 😉
jinak ja jsme dnes dopolko varila a pak jsem vytuhla a ted jdu na navstevu s manzelem..tak se jdu strojit a sup ven na vzduch.Tady sviti slunce a je docela jeste pekne...

leny2
13. říj 2009

Marhulinko, tak to moc gratuluji k výborným výsledkům, já mám z nich trochu strach, ta krev při screeningu se mu taky moc nelíbila, tak jsem zvědavá jak dopadne tahle, zítra jedu.

Jinak dneska jsem dělala taxika babičce a dědovi, jeli na návštěvu za příbuznou, odpoledne opět úkoly, dneska donesl mladej ze školy poznámku, že zlobil, pokřikoval a otáčel se, takže je u nás pošmurno.

Teď jsem vylezla ze sprchy, pěkně jsem se promazala a jdu odpočívat k telce.

marhulinka
autor
13. říj 2009

Coko copak jsi dobrého vařila?? Potřebuji zase nějaký tip...

Leny bude to určo v pořádku!! Když jsem dneska volala,tak se ještě na konci ptám...a jsem to já?? 😀 Je pravda,že věříme,že je to všechno o.k.,ale pak prostě nějaký červíček hlodá a strach je... 🙂
Koukám,že doma máte malého rošťáčka...no ono to k tomu věku patří 😉

Já teď vylezla z koupelny,taky jsem se promazala 🙂

marhulinka
autor
14. říj 2009

Krásné ránko....tak jsem byla v šest venčit a brrrrrrrrr tam je klendra....jsme s pejsanem se jen rychle vyvenčili a šupky domů do teplíčka...pejsan hnedka letěl tady do domečku a už chrupká v teplíčku...

Já snídám a po deváté vyrážíme s mamčou na nákupy...tak se těšííííííím....a pak půjde ke mně na kafíčko a ukážu jí fotečky jejich nového miminka!!!!!!! Včera paní majitelka nafotila jen jejich pejsana...tak se budeme kochat....už vidím,jak brečíme jak želvy...je to malý ňuchlíneček....je mu teprve 14dní...a přesně za měsíc se pro něj pojede!!!
Tak jsem na mamču zvědavá...konečně bude zase šťastná...

leny2
14. říj 2009

Ahoj holky,
u nás proletuje sníh, hnus, taky pejsan rychle spěchal domů jaká tam je zima. Odpoledne vyrážím na kontrolu. Dneska opět nevím co mám vařit, musím něco vymyslet.

Marhulinko, tak to jste rychle vybrali pejsánka, to je dobře a užijte si nákupy.

marhulinka
autor
14. říj 2009

Leny fůůj sníh jo?? No tady je taky hnus,už jsem si připravila kabát,aťnám je teplíčko 😉
Taky nevím co vařit....musím něco vymyslet a ve městě koupit 😉
Jojo budeme určitě kupovat něco pro nového pejsáčka a já musím tomu našemu taky něco pořídit-bude mít teď 20tého druhé narozeniny...miminko jedno chlupatý 😉 🙂

blazenkaa
14. říj 2009

holčičky jste tu některá Tady je tima jako v morně sněží jako o závod no děs a hrůza ani psa by jsem nevyhanla

septim
14. říj 2009

ahojda tak vas zdravim konecne nam funguje net 🙂

coko.joko
14. říj 2009

Ahoj septiku.........konecne mas net a ja taky 😀 😀
jak se mas a co porad delas????Udelej si skyp,at muzem spolu kecat pres nej...... 😉 😉
blazi...tady je zatim slunecno,ale vcera jsem mluvila s kamoskou a ta rikala,ze tam uz chumeli v CR....to bude zase zima

septim
14. říj 2009

ale mam se dobre litam porad kolem deti a na nic nemam skoro ani cas, a hlavne uz je mi zase dobre. 😉 😉 😉 jinak u nas nic noveho hokly uz chodi udelaji tak ctyri kroky rpstpu nam zuny tak v noci nespime no co ti budu povidat ted jim dam najist ulozim je a prijdu si vas sem docist

coko.joko
14. říj 2009

no jo to jsou starosti s holkama 😀 ja vim,kdyz tam byla hodna teta coko,tak byly tak moc hodny a ted to nezvladas vid 😉 😉 hlavne,ze ti je uz lepe 😵 a holkam dej pusu.....a moc nepracuj setri se taky.... 😅

septim
14. říj 2009

se neboj se setrim jak muzu ale moc to nejde jsem zvedava na pondeli koukam ze uz ti tam jdou tydny 😉

coko.joko
14. říj 2009

jo jdou...jsem to za pomoci janyse udelala.Jo ja jsem taky zvedava na pondeli snad ani nedospim.....ani v kolik hodin..... 😀 😀

janysek70
14. říj 2009

Zdravím Arletky 😉
Leny16, díky za fotečky 😵 i s ňuchlajícím taťuldou 😉 .... závidím 😉
Čoko gratuluji k 2 cm chlapákovi, vyřiď gratulaci i taťkovi, jak to hezky udělal, respektive, že dodal materiál k výrobě 😉

coko.joko
14. říj 2009

Ahoj janysku,
ja nevim jestli budu mit chlapaka ci holcinu 😀 😀 to budu vedet az 20 listopadu 😵
jaky fotecky si dostala od leny16 a ja ne ☹ ☹

leny2
14. říj 2009

Hoj holky,
taky nemám žádné fotečky od Leny.

Jinak dneska jsem se ještě nezastavila. Dopoledne jsem jela k obvodní pro razítko do průkazky, nebyli tam žádné lidi, tak jsem to měla rychle odbytý. Pak mi volali z Arlety, že pan doktor přijede odpoledne dýl, jestli můžu přijet dýl, ale to se mi zrovna dneska nehodí, tak že mě vezme ještě dopoledne pan doktor Doležal, tak jsem letěla do Kostelce, za půl hodinky vše vyřízené, tak to bylo fajn. Prcek se hezky mrskal, nabrali krvičku na triple testy a už jsem valila dom. Tak to mám vše vyřízené. Další kontrola 12.11. ve 20 tt.

janysek70
14. říj 2009

Čoko, myslela jsem jako "ten" prcek 😉

coko.joko
14. říj 2009

janysku aha 🙂 ja myslela,ze leny16 posilala nejakay fotecky na maila a na me zapomela 😀
jaky mate poco..posloucham radio a hlasi,z chumeli a je kosa

septim
14. říj 2009

mam tam bejt v 9.30 tak jsem zvedava co a jak.Zdravim leny a janyska

septim
14. říj 2009

mam krasne tak kolem dvaceti 😀 😀 😀

janysek70
14. říj 2009

U nás chumelí a je fujavica, jsem přijela zmrzlá a to jsem pořád ještě nachcípaná jako cip. Lukáš mi zítra bude přezouvat auto na zimáky.
Leny poslala fotečky mailem

blazenkaa
14. říj 2009

ahojky kobylky jste tu ještě některá 🙂

janysek70
14. říj 2009

Čao Septíku 😉 , to se ti to lebedí v novém, že?

Blaži, zdravím...

blazenkaa
14. říj 2009

Ahojky Janýsku jakpak je ty ještě nejsi vykurýrovaná z té chřipajzny hnusný