Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
17. říj 2009

Tak přesedlej na Yetiho ten se mi moc líbí.

blazenkaa
17. říj 2009

to né je to jako nějaká krabice teď je nové autíčko superb combi to je hezké 🙂

mysicka.hk
17. říj 2009

Superb v kombiku je super. 😀

blazenkaa
17. říj 2009

Myšičko hoď nám sem nějakou tvojí fotečku ať vidíme nebo aspoˇjá jak jsi pěkná vedouci

mysicka.hk
17. říj 2009

Vypadá to že skončila reklama a jsme tu zase jen my dvě 😒

mysicka.hk
17. říj 2009

Zkusím něco najít, ale bude to těžký.
Vždy fotím tak téměř nikde nejsem.

blazenkaa
17. říj 2009

to jo holky zase čučej na telku aby nám pohly poreferovat zítra

coko.joko
17. říj 2009

ja uz jem zase tu

blazenkaa
17. říj 2009

tak já jdu myško ještě něco dělat che sem jít ještě manža tak pa páá a dobrou noc 🙂

coko.joko
17. říj 2009

tak ja se taky dnes loucim jdu spat 😉 zitra mrknu jsem sama doma,tak budu mit casu 😉
jo holky rada bych vam pujcila toho manzela co mam ja.Je tak moc hodny,ze me nenecha nic delat...a to myslim nic...zehleni,vytirani,luxovani,to vse dela on..ja jen varim a kdyby to slo,tak me privaze k posteli 😀 😀

mysicka.hk
17. říj 2009

Dobrou Blaženko.
Čoko zas je reklama?

mysicka.hk
17. říj 2009

Čoko dobrou a krásné sny. 😉

leny2
18. říj 2009

Dobré ráno,
Septim, no to je bomba, proč vy jste vůbec chodili na IVF, teď jste jak továrna na děti, ale ono to tak bývá. A když vám to potvrdí, tak bude čtvrté?

Coko, ty máš doma úplný poklad, ne že bych si stěžovala na mého manžu, ale on má hodně jiné práce, tak na domácí práce čas nemá, ale co mu řeknu, tak udělá.

Blazenko, já bych to vyšetření neodkládala, asi ti naberou krev na imunologické vyšetření a nějaké ostatní faktory. Do nového roku bys to měla hotový a po novém roce můžete jít do dalšího pokusu. Ale je to na tobě jak ty to cítíš.

Janýsku, taky sleduji superstar, máš už nějaký tip na vítěze?

coko.joko
18. říj 2009

Ahojda,
leny,jo je moc hodnej,ale radsi bych si to delala sama 😉 at mam nejaky pohyb...
prosim porad te me co si mam teda co muzu si vzit na bolest hlavicky...od vcera me boli a dneska teda brutalne jako,kdyz me tam nekdo necim klove ☹ se neda vydrzet...a ja nevim jestli muzu nejaky prasek......

leny2
18. říj 2009

Jé, Čoko, s tím ti asi moc neporadím, musím zaťukat, mě za celé těhu nebolela skoro vůbec, nebo se to dalo vydržet bez prášku. Jediná rada hodně pít a lehnout si, jinak nevím.

janysek70
18. říj 2009

Čoko, můžeš Paralen 500, ten obyč.

coko.joko
18. říj 2009

leny ja piju jak muzu a porad lezim a nepomaha to...budu se muset zeptat dr.tady ve ctvrtek 😉 nevim co to je,ale cetla jsem to,ze to obcas muzou mit tehule...a ja koukam vse vyzeru 😀

leny2
18. říj 2009

Ahoj Janýsku, ještě máš chřipku?

coko.joko
18. říj 2009

Je janysku ty jsi zlaticko,tak to hned povim V.at me ho sezene.... 😉
a jak je tobe holka,doufam,ze uz dobre

janysek70
18. říj 2009

Chřipce jsem už snad dala vale, jen mám ještě drobet v dutinách rýmičku, ale ta si snad už dá říct. Jen jsem si nakoupila ještě nějaké prášky na ty svinský střeva, páč to ještě nemám nějak v pořádku. Už se mi neobjevila žádná krev, nemám ani průjem, ale stále mi na té levé straně na boku bolí, přesně jak mi řekli na UTZ, že jsou tam ty střeva nějak zbitnělá, tak je pořád cítím. Se mi znova na tu chíru nechce, ale asi budu muset.

coko.joko
18. říj 2009

Janysku,prala bych ti,at uz to je vse za tebou.Jsou to fakt neprijemny veci,ale ty se nedas....hlavne,ze uz nekrvacis....jsme s tebou...

janysek70
18. říj 2009

Jjj, děkuji 😉
Já už jen nevím, jestli ten poslední pokus dám, uvidím, promluvím s dokym, pak doma a rozhodnu se, jestli s novým rokem ještě něco budeme podnikat.

janysek70
18. říj 2009

Jsem žehlila, teď jsem dala kávičkovou pauzu u PC a nyní jdu dodělat oběd. Jsem si ho předchystala už večer. Dělám vepř. kýtu na žampionech, jako omáčku, tak ji jdu nyní ohřát zahustit a dodělat knedlíky........

coko.joko
18. říj 2009

janysku nevzdavej to 😉 ja jsem uz taky nechtela jit do dalsiho pokusu a pak me V.rekl,dobre je to posledni mrazacek a bud a nebo...sla jsem do toho a to vis,stim,ze se to nepovede a ono se povedlo,teda neni jeste nic vyhrano,ale ted uz verim,ze se to doklepe az do konce..tak to zkuste,kdyz mate jeste pokus.....

janysek70
18. říj 2009

To já jsem odhodlaná, ale bojím se, že mé tělo už dosti stávkuje a ty hormony a narkózy mu nijak nepřidaly a tak abych to neposrala ještě víc a jednou toho hodě nelitovala. Kdybych alespoň měla jistotu, že to k něčemu bude, ale to mi nikdo nezaručí.

coko.joko
18. říj 2009

to ti nikdo nezaruci to mas pravdu,ale ja bych si ted dala pauzu uplne od vseho....myslim tim caje co pijes a dala se do pohody a po vanocich do toho sla...a mezi tim to muzes zkouset doma s M.a treba to vyjde samo...ani nevim jak dopadli ty imuno testy jak si tam byla

blazenkaa
18. říj 2009

Ahojky klepalky přej krásné odpoledne 🙂

janysek70
18. říj 2009

Jsem zapomněla zapnout vodu na knedlíky 😀 😠

Ty imuno dopadly naprosto v pořádku. Já žádné čaje teď nepiju, jen kontryhel a ten je na růst sliznice a mi dělá dobře. A pak jen vitamínky. Já mám spíše problémy po těch dvou stimulkách...

coko.joko
18. říj 2009

A blazenka se nam probudila 🙂 dobre poledne 😀
janysku vidis kecas semnou a zapominas na knedlicky pro L&M.. 😉
ja myslela,ze jeste pijes ten caj podle ty baby nevim jak se to jmenovalo...a ty stimulky jsou prasarny ja to vim,taky jsem trpela,ale musim teda rict,ze vic v Brne nez v Arlete 😉 oproti Arlete se Brno neda srovnat,tam bych uz v zivote nesla a nikoho tam neposlala 🙂

janysek70
18. říj 2009

Jsem vylovila bobkový list, nové koření a podařilo se mi i pár kuliček pepře, na zbytek si budou muset dát pozor. Ale luxusně to tu voní 😉