• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
A když prcek kopne dole uprostřed,tak už to je cítit i přes bříško...ale ono je spíš těžký to zachytit :grinning:
Jinak mě teda dost tlačí na močák...takže třeba včera jsem vážně chodila po půl hodině :wink:
Joooo určo vyzkoušejte :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda marhul to si moc dlouho nebyla pryc :wink: no prcek uz je slyset,to je dobre :dizzy_face:
se me nejak nafouklo brisko,jestli to pujde takhle dal,tak me asi za chvilku budou cekat koupit tehu kalhoty :grinning:
ten stetoskop nebo jak se to jmenuje mame taky doma :wink: a vcera me manzel poslouchal a rikal,ze tam slysi zblunkani :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cokousku holky hlidala monca u nas doma :wink: Pak prijel jeste Edous :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitra na pul desatou tam mam bejt jsem zvedava co nam rekne cokousku
18. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko holky mi přijedou v út a budou tu týden :grinning: Tak se ještě užijeme :wink: :slight_smile:
Ty koukej vyfotit domeček mimíska!!!
18. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept ja vim a byvila jsem se i s Vratou a ten byl docela v soku :wink: jak to nejednou jde....a koukej me zitra hned pisnou na mobil,at vim co a jak budu cekat a moje cislo mas do nemecka :wink:
marhul zadny domecek fotit nemuzu jsem jak pred porodem :grinning: nafoukla a to mam taky z toho,ze nechodim na OOOO......trpim ted zacpou a to je vec.....
18. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko tak to vítej do klubu "zácpaček" :grinning: :grinning: Já už ji mám pět měsíců :angry:
18. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul kecas ja od 6tt a jsem hotova :grinning:...rikam,ja proste musim vse co muzou mit tehule...a co proti tomu delas?
18. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jsem koukala na fotky u tebe a cetla jsem si ten tvuj dopis a podle tech vecicek si myslim,ze budete mit klucinu :wink: ale ja mlcim :zipper_mouth:
18. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko jak říká můj manža "jsem divná" nepomáhá mi vůbec nic...zkoušela jsem všechno...teď už jsem se s tím smířila,že to tak hold budu mít....a když jdu pak na OOOO tak pomalu bouchám Rychlí špunty :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko joooo já tak nějak od začátku cítím,že to bude kluk...i dr.nám to už jednou řekl,ale ne samo na 100%....tak uvidíme za 11dní :slight_smile: :wink:
18. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak mi všichni na bříško mluví "ahoj Kubíku" tak budou kdyžtak čučet,jestli to bude Terka :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, zácpa to je taky moje, někdy jdu každý den a pak třeba až za tři dny, snažím se hodně jíst okurky s kefírem, ty mám ráda a hodně pít a ovoce, ale je to stále stejný.
18. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja mam holky opacnej problem na WC chodim i 3krat za den vse me silene prohani :frowning2:
18. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sept-neprovokuj!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim, tak zítra čekáme na ifo. :slight_smile:
Jdu do spršky a k telce. Mějte se.
jo to ja taky nic stim nenadelam,mam ale cipky co muzou tehule a tak kdyz nejdu tyden,tak ho dam a pak se aspon v klidu na OOOOO....vis co......jo kluk Kuba to ma bracha hezky jmeno....a Terezka je jeste lepsi...to chce muj manzel....no ja taky porad rikam,ze mam v brisku kluka,ale my se to dozvime,az 20.listopadu
loucim se jdu ulozit zver zitra pisnu :wink:
18. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny pa pa pa a sladké sny...

Coko jo Terezka se mi mooooc líbí...no uvidíme...kdyžtak to máme v záloze pro druhé mimi :grinning:
18. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu taky do spršky a brzo do hajan...paaaaaaaaaaaaaa
Ahojky Marhulinko tak jakpak je vPraze tam je blaze co :slight_smile:
sept ty rejpale jeden to ja vim,ze ty chodis i 10krat za den :grinning: par dni jsem s tebou byla :slight_smile:
tak koukam,ze i leny2 tak to jsem rada,ze v tom nejsem sama...a kefir tak ten piju i ja a zrovna ted...jinak pry pomaha jablecny kompot uvareny doma,tak ho zitra udelam a uvidim :wink:
18. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
blazenko,marhul je uz v Hradci.... :wink:
jo dobrou holky....ja jeste spat nejdu.......
18. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo teď jsem dočítala synoveček má chřipajznu .
Já jsem teď vilezla z pelechu a jdu se na vás na chvilku podívat nežli půjdu makat
18. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty jdes vlastne makat vid.....
18. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo avůbec se mi tam nechce
:frowning2:
18. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti verim..... :wink:
kde jsou vsechny ostatni.........
janysek urco se pri obidku,tak nejedla,ze tedka odfukuje na gauci a kouka na telku :wink:
18. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holka to já vůbec nevím kde kdo j nějak jsem to celé nestihla dočíst jak jste povídali
18. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tady taky nebyla cely odpolko jsem spala jak mimi....pekne pod perinkou a pri ceskym filmecku,pak me vzbudila mamka a bylo po spani :wink: ted chci vydrzet co nejdele,at pak spim v noci....
18. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek